Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

grelekin
Tartalék
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2006.03.01. 20:46
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: grelekin » 2016.11.21. 22:40

adamok írta:Érdekes,hogy Kassainak mindig a Fradi ellen van problémája és érdekes ítéletei ez évek óta így megy vele,ez nem új keletű dolog.
Orosz felvetése teljesen jogos a többi bíróval nincs gond mindig csak Kassaival.
Ha meglátja egy Fradi szurkoló,hogy Kassai vezeti nekik a meccset akkor az ellenfél a meccs kezdete előtt vezet 1:0-ra ellenük.


Na húzzatok a.... Hány meccsen szidtuk...Jaj bocs az nem érdekelt titeket.Egyszer az életben megkapjátok amit a tobbi csapat 1 éven keresztül és lázadtok! Lázadjatok, Parasztok!
"Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejl?désben, az biztos..."

gyurma45
Serdülõ
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2016.03.05. 23:57

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: gyurma45 » 2016.11.21. 23:12

RC írta:Tényleg el akarják lehetetleníteni a Fradit ebben a szezonban. Viktor most piros-kék, V-vel kezdődő nevű bajnokot akar, mivel legkisebb, legkedvesebb gyermeke jelenleg az nb2-ben nyomul (?)


Mindig tátott szájjal és gyermeki bájjal ámultam ezeken a szösszeneteken. Ov. most már a Vasast akarja bajnoknak. Minden évben mást! Micsoda fifika és rafinéria és elgondolás! Micsoda koponya! Azt szegény azt sem tudta elintézni hogy a Felcsút bentmaradjon.........beszarok hogy emberek ennyire együgyűek legyenek. Nem vagyok jós de bárki lesz jövőre és utána a bajnok csak OV. csapata lehet az itt kommentálok logikai eszmefuttatása szerint.....mint felcsút . Na megyek ,a dörmögő dömi is komolyabb értékekkel bír mint ez.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: inreallife » 2016.11.21. 23:22

grelekin írta:
adamok írta:Érdekes,hogy Kassainak mindig a Fradi ellen van problémája és érdekes ítéletei ez évek óta így megy vele,ez nem új keletű dolog.
Orosz felvetése teljesen jogos a többi bíróval nincs gond mindig csak Kassaival.
Ha meglátja egy Fradi szurkoló,hogy Kassai vezeti nekik a meccset akkor az ellenfél a meccs kezdete előtt vezet 1:0-ra ellenük.


Na húzzatok a.... Hány meccsen szidtuk...Jaj bocs az nem érdekelt titeket.Egyszer az életben megkapjátok amit a tobbi csapat 1 éven keresztül és lázadtok! Lázadjatok, Parasztok!

erdekes stilus, azert mondod ezt, mert neked is mindig ezt mondjak?
kubatov takarodj!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: inreallife » 2016.11.21. 23:25

adamok írta:Érdekes,hogy Kassainak mindig a Fradi ellen van problémája és érdekes ítéletei ez évek óta így megy vele,ez nem új keletű dolog.
Orosz felvetése teljesen jogos a többi bíróval nincs gond mindig csak Kassaival.
Ha meglátja egy Fradi szurkoló,hogy Kassai vezeti nekik a meccset akkor az ellenfél a meccs kezdete előtt vezet 1:0-ra ellenük.

kassai meg a baratnoje az ondoszabo, ez a ketto sportot uz a sportszerutlensegbol, csak oket nem bunteti senki. a multkor lattam egy videot, ahol egy utessel elinteztek a sporit. a halalat nem kivanom, de valaki kuldhetne neki egy tockost, amitol kozelrol ellenorzi a fuszalak minoseget...
kubatov takarodj!

Avatar
Frankcity forever!
Aranylabdás
Hozzászólások: 51135
Csatlakozott: 2005.03.19. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: Frankcity forever! » 2016.11.21. 23:28

A saját portáján söprögessen Orosz, hogy mitől ennyire gólképes a csapat hátul és miért játszik szarul.
Rest In Peace, Tinus, Móni, Baldj, Boston United (Krissy) & Imre Mátyás!
"Sose múlik el a szürkeség,
hiába lopja el a mások életét"

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2016.11.22. 02:27

gyurma45 írta:
TOROSIK írta:Minden 11-es jogos volt. A két kiállításból Cukic műesésénél túlzás volt, a Fradi kiállításnál Paja is milliós büntit jósolt.
Az, hogy tavaly összesen 1 db 11-est mertek a Fradi ellen ítélni, az nem volt furcsa??? Kassaival együtt???
Amikor a Fradi rúgott 3 db 11-est 1 meccsen a Vasas ellen (2:0 lett a vége, és a Fradi bajnoki címe volt a tét), akkor nem volt furcsa????


Mindig nagyokat röhögtem ezen az oldalon. Mert innen azt is megtudta az ember a Marson is van élet. Ahogy azt is tulajdonképpen Kassai a vasas ellen fújt. Amúgy mi lett ezzel az oldallal legalább külalakban valahogy kinézett most már nemcsak a tartalom de a kinézete is katasztrófa. Baszod ki hozta össze ezt a szart? Öreganyám jobbat csinálna. Küldök egy névjegykártyát!

Milyen kocsid van?
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2016.11.22. 04:32

gw írta:
adrenalin69 írta:
gyurma45 írta:
Mindig nagyokat röhögtem ezen az oldalon. Mert innen azt is megtudta az ember a Marson is van élet. Ahogy azt is tulajdonképpen Kassai a vasas ellen fújt. Amúgy mi lett ezzel az oldallal legalább külalakban valahogy kinézett most már nemcsak a tartalom de a kinézete is katasztrófa. Baszod ki hozta össze ezt a szart? Öreganyám jobbat csinálna. Küldök egy névjegykártyát!

Nekem kűggyed !


meg sem merem kerdezni, minek neked az oreganyja nevjegykartyaja...

Csak bátran !
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2016.11.22. 04:37

inreallife írta:
grelekin írta:
adamok írta:Érdekes,hogy Kassainak mindig a Fradi ellen van problémája és érdekes ítéletei ez évek óta így megy vele,ez nem új keletű dolog.
Orosz felvetése teljesen jogos a többi bíróval nincs gond mindig csak Kassaival.
Ha meglátja egy Fradi szurkoló,hogy Kassai vezeti nekik a meccset akkor az ellenfél a meccs kezdete előtt vezet 1:0-ra ellenük.


Na húzzatok a.... Hány meccsen szidtuk...Jaj bocs az nem érdekelt titeket.Egyszer az életben megkapjátok amit a tobbi csapat 1 éven keresztül és lázadtok! Lázadjatok, Parasztok!

erdekes stilus, azert mondod ezt, mert neked is mindig ezt mondjak?

Te beszélsz stílusról ? Olvassál már bele a forduló közv. topikba , aztán kezdjél el otthon sepregetni ! Kicsit , megint felületes voltál ! Annyira tetszenek ezek a műfelháborodások! :)
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2016.11.22. 04:40

gyurma45 írta:
RC írta:Tényleg el akarják lehetetleníteni a Fradit ebben a szezonban. Viktor most piros-kék, V-vel kezdődő nevű bajnokot akar, mivel legkisebb, legkedvesebb gyermeke jelenleg az nb2-ben nyomul (?)


Mindig tátott szájjal és gyermeki bájjal ámultam ezeken a szösszeneteken. Ov. most már a Vasast akarja bajnoknak. Minden évben mást! Micsoda fifika és rafinéria és elgondolás! Micsoda koponya! Azt szegény azt sem tudta elintézni hogy a Felcsút bentmaradjon.........beszarok hogy emberek ennyire együgyűek legyenek. Nem vagyok jós de bárki lesz jövőre és utána a bajnok csak OV. csapata lehet az itt kommentálok logikai eszmefuttatása szerint.....mint felcsút . Na megyek ,a dörmögő dömi is komolyabb értékekkel bír mint ez.

Ennyire hülye nem lehetsz !
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: gw » 2016.11.22. 05:52

adrenalin69 írta:
gw írta:
adrenalin69 írta:Nekem kűggyed !


meg sem merem kerdezni, minek neked az oreganyja nevjegykartyaja...

Csak bátran !


figyii, mire kell neked, eros, fiatal, jovagasu ferfiembernek egy venasszony nevjegykartyaja?... :)
ez olyan odipussy dolog? :)
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2016.11.22. 06:12

gw írta:
adrenalin69 írta:
gw írta:
meg sem merem kerdezni, minek neked az oreganyja nevjegykartyaja...

Csak bátran !


figyii, mire kell neked, eros, fiatal, jovagasu ferfiembernek egy venasszony nevjegykartyaja?... :)
ez olyan odipussy dolog? :)

Mindenképp szerettem volna beszélni a nagyival, hogy milyen gyerekkora volt gyurmiotinak ! Csak gúnyolódunk , de lehet , hogy segitségre van szüksége mint ramireznek !

Magamról meg annyit , hogy a fiatal és jóvágásútól nagyon messze állok ! Meg az erős mint jelző is relativ ! ;)
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.11.22. 09:27

Cselszky írta:
Szpari4Life írta:
adamok írta:Érdekes,hogy Kassainak mindig a Fradi ellen van problémája és érdekes ítéletei ez évek óta így megy vele,ez nem új keletű dolog.
Orosz felvetése teljesen jogos a többi bíróval nincs gond mindig csak Kassaival.
Ha meglátja egy Fradi szurkoló,hogy Kassai vezeti nekik a meccset akkor az ellenfél a meccs kezdete előtt vezet 1:0-ra ellenük.

Kassainak nem csak a Fradi ellen van problémája, mindig is voltak furcsa ítéletei. Be kell vallani: az ő (főleg nemzetközi értelemben vett) karrierjében nagyban közrejátszik az, hogy magyar. Ami a játékosoknál olykor-olykor hátrány, az a sporiknál előny.

Mi szerepe annak, hogy magyar?

Az, hogy nem lehet elfogult. Meg vagyok róla győződve, hogy ha ő egy német, vagy spanyol bíró, akkor sosem jut el idáig és nem csak azért, mert ott magasabb az átlagszínvonal a játékvezetők terén (is). A legtöbb BL-EL meccsen van francia, német, spanyol játékos. Ez még alapjában véve nem zárja ki egy azonos országból érkező bíró szerepeltetését, de viszont előnyt ad a másiknak. Kassai egy univerzálisan használható játékvezető, mivel egyéb magyar szereplői csak elvétve akadtak a nemzetközi mérkőzéseknek. Ez nagyban közrejátszott abban, hogy felkússzon a létrán és később döntőket is vezethessen.
kanoczrobert.hu

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2016.11.22. 11:16

Szpari4Life írta:
Cselszky írta:
Szpari4Life írta:Kassainak nem csak a Fradi ellen van problémája, mindig is voltak furcsa ítéletei. Be kell vallani: az ő (főleg nemzetközi értelemben vett) karrierjében nagyban közrejátszik az, hogy magyar. Ami a játékosoknál olykor-olykor hátrány, az a sporiknál előny.

Mi szerepe annak, hogy magyar?

Az, hogy nem lehet elfogult. Meg vagyok róla győződve, hogy ha ő egy német, vagy spanyol bíró, akkor sosem jut el idáig és nem csak azért, mert ott magasabb az átlagszínvonal a játékvezetők terén (is). A legtöbb BL-EL meccsen van francia, német, spanyol játékos. Ez még alapjában véve nem zárja ki egy azonos országból érkező bíró szerepeltetését, de viszont előnyt ad a másiknak. Kassai egy univerzálisan használható játékvezető, mivel egyéb magyar szereplői csak elvétve akadtak a nemzetközi mérkőzéseknek. Ez nagyban közrejátszott abban, hogy felkússzon a létrán és később döntőket is vezethessen.

Ezt értem, de ennyi erővel sorjázhatnának a finn, moldáv, belorusz, ciprusi, stb. "sztárbírók" is. Úgyhogy valami szerepe azért neki is lehet abban, hogy karriert csinált.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Videoti

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: Videoti » 2016.11.22. 11:50

Szep kis parbeszedek. Technikai K.O hirdetunk a gyoztesnek☺

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.11.22. 15:14

Cselszky írta:
Szpari4Life írta:
Cselszky írta:Mi szerepe annak, hogy magyar?

Az, hogy nem lehet elfogult. Meg vagyok róla győződve, hogy ha ő egy német, vagy spanyol bíró, akkor sosem jut el idáig és nem csak azért, mert ott magasabb az átlagszínvonal a játékvezetők terén (is). A legtöbb BL-EL meccsen van francia, német, spanyol játékos. Ez még alapjában véve nem zárja ki egy azonos országból érkező bíró szerepeltetését, de viszont előnyt ad a másiknak. Kassai egy univerzálisan használható játékvezető, mivel egyéb magyar szereplői csak elvétve akadtak a nemzetközi mérkőzéseknek. Ez nagyban közrejátszott abban, hogy felkússzon a létrán és később döntőket is vezethessen.

Ezt értem, de ennyi erővel sorjázhatnának a finn, moldáv, belorusz, ciprusi, stb. "sztárbírók" is. Úgyhogy valami szerepe azért neki is lehet abban, hogy karriert csinált.

Egyértelmű, csak annyit mondtam, hogy nagyban közrejátszott. Nem volt könnyű dolga, de könnyebb, mint egy németnek, spanyolnak. Onnan biztosan nem jutott volna idáig.
kanoczrobert.hu

BlancoAgilon38

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.11.22. 15:21

Szpari4Life írta:
Cselszky írta:
Szpari4Life írta:Az, hogy nem lehet elfogult. Meg vagyok róla győződve, hogy ha ő egy német, vagy spanyol bíró, akkor sosem jut el idáig és nem csak azért, mert ott magasabb az átlagszínvonal a játékvezetők terén (is). A legtöbb BL-EL meccsen van francia, német, spanyol játékos. Ez még alapjában véve nem zárja ki egy azonos országból érkező bíró szerepeltetését, de viszont előnyt ad a másiknak. Kassai egy univerzálisan használható játékvezető, mivel egyéb magyar szereplői csak elvétve akadtak a nemzetközi mérkőzéseknek. Ez nagyban közrejátszott abban, hogy felkússzon a létrán és később döntőket is vezethessen.

Ezt értem, de ennyi erővel sorjázhatnának a finn, moldáv, belorusz, ciprusi, stb. "sztárbírók" is. Úgyhogy valami szerepe azért neki is lehet abban, hogy karriert csinált.

Egyértelmű, csak annyit mondtam, hogy nagyban közrejátszott. Nem volt könnyű dolga, de könnyebb, mint egy németnek, spanyolnak. Onnan biztosan nem jutott volna idáig.

Szerintem nem. Egyszerűen van benne annyi kraft, hogy ilyen szintre jutott.

Kocsis Erzsébet

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: Kocsis Erzsébet » 2016.11.22. 15:32

Szpari4Life írta:
Cselszky írta:
Szpari4Life írta:Az, hogy nem lehet elfogult. Meg vagyok róla győződve, hogy ha ő egy német, vagy spanyol bíró, akkor sosem jut el idáig és nem csak azért, mert ott magasabb az átlagszínvonal a játékvezetők terén (is). A legtöbb BL-EL meccsen van francia, német, spanyol játékos. Ez még alapjában véve nem zárja ki egy azonos országból érkező bíró szerepeltetését, de viszont előnyt ad a másiknak. Kassai egy univerzálisan használható játékvezető, mivel egyéb magyar szereplői csak elvétve akadtak a nemzetközi mérkőzéseknek. Ez nagyban közrejátszott abban, hogy felkússzon a létrán és később döntőket is vezethessen.

Ezt értem, de ennyi erővel sorjázhatnának a finn, moldáv, belorusz, ciprusi, stb. "sztárbírók" is. Úgyhogy valami szerepe azért neki is lehet abban, hogy karriert csinált.

Egyértelmű, csak annyit mondtam, hogy nagyban közrejátszott. Nem volt könnyű dolga, de könnyebb, mint egy németnek, spanyolnak. Onnan biztosan nem jutott volna idáig.

A spanyol bíróknál nincsenek szarabbak a világon. Németeknél és angoloknál vannak jobbak nála de nem sokan. A legegyszerűbb magyarázat a sikereire az hogy tényleg ennyire jó. Persze mondjad csak tovább az elméleteidet.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: inreallife » 2016.11.22. 20:31

BlancoAgilon38 írta:
Szpari4Life írta:
Cselszky írta:Ezt értem, de ennyi erővel sorjázhatnának a finn, moldáv, belorusz, ciprusi, stb. "sztárbírók" is. Úgyhogy valami szerepe azért neki is lehet abban, hogy karriert csinált.

Egyértelmű, csak annyit mondtam, hogy nagyban közrejátszott. Nem volt könnyű dolga, de könnyebb, mint egy németnek, spanyolnak. Onnan biztosan nem jutott volna idáig.

Szerintem nem. Egyszerűen van benne annyi kraft, hogy ilyen szintre jutott.

aha, akkor ez csak biztos egy kiragadt cikk:

"Tavasszal ismét rivaldafénybe került a magyar csapat, és sajnos ismét nem remek teljesítmény miatt volt velük tele a sportsajtó. A Bayern München–Barcelona-elődöntő első meccse (4–0) után mindkét óriásklub savazta Kassait, sajnos teljesen jogosan, botrányosan rosszul vezette a meccset. Minimum kettő, de inkább három Bayern-gól szabálytalan volt (Dante támaszkodott, Gómez lesen volt, Müller szabálytalankodott), a németek meg egy-két tizenegyest kértek számon, amiben szintén volt igazság."

mielott teljesen felszopkodnad kassait, gondoltam jelzem, hogy azert nem az a mr tokeletes jatekvezeto. de ugyes gyerek vagy te, biztos talalsz meg ilyeneket, ha akarsz...
kubatov takarodj!

BlancoAgilon38

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.11.22. 20:35

inreallife írta:
BlancoAgilon38 írta:
Szpari4Life írta:Egyértelmű, csak annyit mondtam, hogy nagyban közrejátszott. Nem volt könnyű dolga, de könnyebb, mint egy németnek, spanyolnak. Onnan biztosan nem jutott volna idáig.

Szerintem nem. Egyszerűen van benne annyi kraft, hogy ilyen szintre jutott.

aha, akkor ez csak biztos egy kiragadt cikk:

"Tavasszal ismét rivaldafénybe került a magyar csapat, és sajnos ismét nem remek teljesítmény miatt volt velük tele a sportsajtó. A Bayern München–Barcelona-elődöntő első meccse (4–0) után mindkét óriásklub savazta Kassait, sajnos teljesen jogosan, botrányosan rosszul vezette a meccset. Minimum kettő, de inkább három Bayern-gól szabálytalan volt (Dante támaszkodott, Gómez lesen volt, Müller szabálytalankodott), a németek meg egy-két tizenegyest kértek számon, amiben szintén volt igazság."

mielott teljesen felszopkodnad kassait, gondoltam jelzem, hogy azert nem az a mr tokeletes jatekvezeto. de ugyes gyerek vagy te, biztos talalsz meg ilyeneket, ha akarsz...

Fasza a stílusod. Olyan felszopkodós.

Egyébként nem kiragadt, nincs bekenve csirizzel és nem plakát. Kiragadott, ezt a szavatot kerested.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Az MLSZ döntött a Kassai kontra Fradi ügyben

HozzászólásSzerző: inreallife » 2016.11.22. 20:46

BlancoAgilon38 írta:
inreallife írta:
BlancoAgilon38 írta:Szerintem nem. Egyszerűen van benne annyi kraft, hogy ilyen szintre jutott.

aha, akkor ez csak biztos egy kiragadt cikk:

"Tavasszal ismét rivaldafénybe került a magyar csapat, és sajnos ismét nem remek teljesítmény miatt volt velük tele a sportsajtó. A Bayern München–Barcelona-elődöntő első meccse (4–0) után mindkét óriásklub savazta Kassait, sajnos teljesen jogosan, botrányosan rosszul vezette a meccset. Minimum kettő, de inkább három Bayern-gól szabálytalan volt (Dante támaszkodott, Gómez lesen volt, Müller szabálytalankodott), a németek meg egy-két tizenegyest kértek számon, amiben szintén volt igazság."

mielott teljesen felszopkodnad kassait, gondoltam jelzem, hogy azert nem az a mr tokeletes jatekvezeto. de ugyes gyerek vagy te, biztos talalsz meg ilyeneket, ha akarsz...

Fasza a stílusod. Olyan felszopkodós.

Egyébként nem kiragadt, nincs bekenve csirizzel és nem plakát. Kiragadott, ezt a szavatot kerested.

jah, direkt nem ukran eb golt, meg a torok botranyt ideztem be, azok ismertebbek, de garmadaval vannak az ilyenek. felhivom figyelmedet a cikkben az ismet szora, meg talan az sem mellekes, hogy az utso vb-re ki se hivtak kassait, biztos a gyikemberek szugeraltak ezt, hiszen kassai a legfobb ertekunk. regen volt 2011, amikor az ev biroja volt, messze van mar nagyon attol a szinttol, ellenben az arca sokat nott, kepeket is posztoljak, vagy elhiszed latatlanban is?
kubatov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 127 vendég