Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.04.02. 10:19

A hadjárat hátralévő állomásai.

Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl


Az OTP Bank Liga két gigásza szerdán újra összecsap egymással, a MOL Vidi a Ferencvárost fogadja a Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján. A párharc második felvonását a fehérváriak várhatják jobb helyzetből, hiszen az odavágót 2-1-re nyerte meg Marko Nikolics csapata.


 


Természetesen fontos az MK-szereplés, de sokan a bajnokságot tartják a szezon non plus ultrájának. A képzeletbeli dobogó első két fokát kisajátította magának a Fradi és a Vidi, ami a két csapat lehetőségeit figyelembe véve egyáltalán nem meglepetés. A fővárosiak állnak jelenleg az élen, a Fejér megyeiek hátránya nyolc pont a zöld-fehérekkel szemben. Még hét játéknap van hátra az NB I mostani idényéből, ennek apropóján megvizsgáltuk a két bajnokesélyes programját.


 


Szerhij Rebrov legénysége a hétközi kupacsata után a Paksot látja vendégül a hétvégén, majd a következő héten a Mezőkövesdhez utazik. A papírforma alapján ezen a két meccsen hat pontot kellene szerezniük Sigéréknek. Április 20-án aztán jön a "bajnoki döntő", hiszen a Vidi látogat a Groupama Arénába. Érdekesség, hogy a IX. kerületiek ebben a szezonban tétmeccsen még nem tudták legyőzni legnagyobb vetélytársukat, a bajnokságban egy vereség mellett egy döntetlent tudnak felmutatni.


 




 


 




 


Ezt követően három rangadó vár a Fradira, sorrendben a Honvéddal, az Újpesttel és a Lokival méri össze az erejét. Az utolsó fordulóban a Puskás Akadémia stadionjában vizitál a 30. bajnoki elsőségére hajtó egylet.


 


 




 


 


A Vidi sorsolása jóval rázósabbnak tűnik. A fehérváriak egy kőkemény "mesterhármas" előtt állnak, hiszen a Honvéd, az Újpest és a Ferencváros elleni meccseken nem kizárható a pontvesztés. Ezt követően jön a megyei rangadó a Felcsút ellen, ami ugyancsak veszélyes lehet, hiszen a Puskás február elején 3-0-s győzelmet aratott a székesfehérvári arénában. A hajrában Diósgyőrben és Szombathelyen is vizitál a címvédő, ezek a túrák szintén rázósak lehetnek, mivel mindkét vidéki fellegvár a kiesés elől menekül.


 


 




 


 


A hátralévő meccsek és a két csapat közötti különbség alapján a Fradi már-már fél kézzel fogja a bajnoki serleget, de a fehérváriak amíg lesz esélyük az aranyra, biztosan nem adják fel a harcot. 

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.04.02. 11:43

ha minden jól alakul lesz négy éles edzőmeccsünk év végére
ha minden szarul alakul akkor is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gombi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2007.09.16. 09:13
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

HozzászólásSzerző: Gombi » 2019.04.02. 21:20

Adamek írta:ha minden jól alakul lesz négy éles edzőmeccsünk év végére
ha minden szarul alakul akkor is

Úgy van!Ezt már csak Ti qrhatjátok el,de nem teszitek...ami nem is baj! Előre is gratula a bajnoki címhez!!!;)
Javasolnám,hogy védessük le a VIDI koncepciót: Csinálj bajnokcsapatot és cseszd szét....

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.04.02. 21:27

Gombi írta:
Adamek írta:ha minden jól alakul lesz négy éles edzőmeccsünk év végére
ha minden szarul alakul akkor is

Úgy van!Ezt már csak Ti qrhatjátok el,de nem teszitek...ami nem is baj! Előre is gratula a bajnoki címhez!!!;)

Magunknak köszönhetjük csak hogy nem mi vezetjük a bajnokságot, meg is érdemeljük hogy bukás lesz. A Foscsút ellen meg a nem túl jó formában lévő DVTK ellen azért otthon nem illik kikapni, ezzel meg is ágyaztunk a kudarcunknak. Mondjuk a kripta hangulat miatt kedvem sincs már meccsre menni, eddig sem voltunk valami sokan, de ez borzasztó.
Go Gunners Hajrá Videoton

Gombi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2007.09.16. 09:13
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

HozzászólásSzerző: Gombi » 2019.04.02. 21:41

Gunners írta:
Gombi írta:
Adamek írta:ha minden jól alakul lesz négy éles edzőmeccsünk év végére
ha minden szarul alakul akkor is

Úgy van!Ezt már csak Ti qrhatjátok el,de nem teszitek...ami nem is baj! Előre is gratula a bajnoki címhez!!!;)

Magunknak köszönhetjük csak hogy nem mi vezetjük a bajnokságot, meg is érdemeljük hogy bukás lesz. A Foscsút ellen meg a nem túl jó formában lévő DVTK ellen azért otthon nem illik kikapni, ezzel meg is ágyaztunk a kudarcunknak. Mondjuk a kripta hangulat miatt kedvem sincs már meccsre menni, eddig sem voltunk valami sokan, de ez borzasztó.

A stadionavatón kint voltam(azért mégiscsak lássam egyszer a stadiont "élöben"),most mentem volna,mert az egyik haverom összerántotta a régi brigádot,de lebetegedtem...Ezen kívül eszem ágában sincs még a közelbe se menni,majd akkor ha megint valami "átlagos" kiscsapat leszünk ,s a bennmaradásért küzdünk csak HAZAI játékosokkal,akik tényleg kiteszik a szívüket-lelküket,fontos nekik a szurkoló,nem "Pesti zsoldosok"s megismernek az utcán...mint régen... Bár szerintem ezek már nem történnek meg... :S
Javasolnám,hogy védessük le a VIDI koncepciót: Csinálj bajnokcsapatot és cseszd szét....

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.04.02. 22:14

Gombi írta:
Gunners írta:
Gombi írta:Úgy van!Ezt már csak Ti qrhatjátok el,de nem teszitek...ami nem is baj! Előre is gratula a bajnoki címhez!!!;)

Magunknak köszönhetjük csak hogy nem mi vezetjük a bajnokságot, meg is érdemeljük hogy bukás lesz. A Foscsút ellen meg a nem túl jó formában lévő DVTK ellen azért otthon nem illik kikapni, ezzel meg is ágyaztunk a kudarcunknak. Mondjuk a kripta hangulat miatt kedvem sincs már meccsre menni, eddig sem voltunk valami sokan, de ez borzasztó.

A stadionavatón kint voltam(azért mégiscsak lássam egyszer a stadiont "élöben"),most mentem volna,mert az egyik haverom összerántotta a régi brigádot,de lebetegedtem...Ezen kívül eszem ágában sincs még a közelbe se menni,majd akkor ha megint valami "átlagos" kiscsapat leszünk ,s a bennmaradásért küzdünk csak HAZAI játékosokkal,akik tényleg kiteszik a szívüket-lelküket,fontos nekik a szurkoló,nem "Pesti zsoldosok"s megismernek az utcán...mint régen... Bár szerintem ezek már nem történnek meg... :S

kb én is így vagyok, bár én a stadion avatónkra sem mentem ki, talán a régi temetésére inkább kimentem volna
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.04.02. 22:40

Nem. A Magyar Kupa az. Vén hülye buzeránsok.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.04.03. 08:38

Adamek írta:
Gombi írta:
Gunners írta:Magunknak köszönhetjük csak hogy nem mi vezetjük a bajnokságot, meg is érdemeljük hogy bukás lesz. A Foscsút ellen meg a nem túl jó formában lévő DVTK ellen azért otthon nem illik kikapni, ezzel meg is ágyaztunk a kudarcunknak. Mondjuk a kripta hangulat miatt kedvem sincs már meccsre menni, eddig sem voltunk valami sokan, de ez borzasztó.

A stadionavatón kint voltam(azért mégiscsak lássam egyszer a stadiont "élöben"),most mentem volna,mert az egyik haverom összerántotta a régi brigádot,de lebetegedtem...Ezen kívül eszem ágában sincs még a közelbe se menni,majd akkor ha megint valami "átlagos" kiscsapat leszünk ,s a bennmaradásért küzdünk csak HAZAI játékosokkal,akik tényleg kiteszik a szívüket-lelküket,fontos nekik a szurkoló,nem "Pesti zsoldosok"s megismernek az utcán...mint régen... Bár szerintem ezek már nem történnek meg... :S

kb én is így vagyok, bár én a stadion avatónkra sem mentem ki, talán a régi temetésére inkább kimentem volna

A Hali elleni 1-0-ás győzelmen voltam utoljára most meccsünkön, az olyan élményt adott hogy azóta nem voltam. :D
Go Gunners Hajrá Videoton

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Vidi-Fradi: a Magyar Kupán túl

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.04.03. 10:08

Tavaly tavasszal vagy nyolcszor előztük egymást oda-vissza az élen, olyan "jól sikerült bírni" ezt az őrületes nyomást, most is kb. ebben lehet még némi bizalmunk. Relatíve jól állunk a bajnokságban, az odavágót elcsesztük, innen sok vesztenivaló nincs. Ha most se tudunk egy felszabadult, nem görcsölős játékot produkálni, akkor a fene megette az egészet.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 119 vendég