Magyar Kupa: újra vezetnek a Kövesd ellen

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Magyar Kupa: újra vezetnek a Kövesd ellen

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.04.01. 20:37

Szombaton már sikerült

Magyar Kupa: újra vezetnek a Kövesd ellen


A Mezőkövesd szombaton óriási tettet hajtott végre, amikor saját közönsége előtt 20 perc alatt fordított, és 3-1-re nyert a Honvéd ellen. A 71. percben Moutari, 13 minutummal később Vajda, majd a ráadásban Drazic talált be.


 


Kuttor Attila a csapat vezetőedzője is erre a diadalra építene a Loki elleni Magyar Kupa negyeddöntő visszavágóján, amit 1 gólos hátrányból várnak.


 


– Nagyszerű nap volt a szombati, mert, amikor a csapatod hátrányból felállva arat nagy győzelmet egy jó együttessel szemben, remek közönség előtt, akkor az mindig erőt ad a folytatáshoz – emlékezett vissza a hétvége történéseire Kuttor Attila a csapat honlapjának. – Ez történt a Honvéddal szemben, ez a siker pedig most tényleg nagyon jókor jött. Nem szoktam nagyon kulisszatitkokat elárulni az öltözői életről, de mielőtt megünnepeltük volna a három pontot, azt mondtam a fiúknak, hogy ez a győzelem a csapat érdeme. Nem a gólszerzőé, nem azé, aki gólpasszal járult hozzá, mindenkié egytől egyig. Mi így, a komplett csapat vagyunk egységesek, együtt nyerünk, és együtt is veszítünk. Éppen ezért is mondom azt mindig, hogy az az aktuális mezőkövesdi csapat, amelyik a pályán van. Ezért sem szeretnék most még azzal foglalkozni, hogy milyen összeállításban játszunk majd a Debrecen ellen, de megmondom őszintén, boldogsággal tölt el, hogy számíthatok a játékosaimra. Ez a hétvégi diadal, ahogyan mondtam, erőt ad a folytatáshoz, ami abból a szempontból is jól jön, mert a Loki elleni negyeddöntőt vesztes állásból kell a magunk javára fordítani. Szombaton ugyancsak 0-1 állt az eredményjelzőn, és percek alatt sikerült fordítanunk, most pedig egy komplett mérkőzés áll majd a rendelkezésünkre. Tudom, hogy ezúttal is a végsőkig küzdeni fogunk, amiben sokat segíthet lelkes közönségünk is, elvégre is, a Magyar Kupa legjobb négy együttese közé jutni nagy dolog lenne. Jelenleg ez a feladatunk, remélem, kedd este is örömet tudunk szerezni a mezőkövesdieknek.


 


A forduló majdnem minden visszavágóját egy gólos különbséggel folytatják a csapatok. A Vidi a Fradi ellen, a Honvéd a Budaörs ellen játszott 2-1-et az odavágón, míg a Soroksárnak sikerült meglepnie a Puskás Akadémiát, és 1-1-es döntetlent játszottak.


 


Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágók:


kedd:


Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC 20.00 (az első mérkőzésen: 0-1)


    


szerda:


Soroksár SC (NB II)-Puskás Akadémia 15.30 (1-1)


MOL Vidi FC-Ferencváros 18.00 (2-1)


Budapest Honvéd-Budaörsi SC (NB II) 18.00 (2-1)


 

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 170 vendég