Élő közvetítés és a gólok története a 26. forduló mérkőzéseiről - videó

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 26. forduló mérkőzéseiről - videó

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.30. 23:13

Adamek írta:
nyúl írta:
ManBat írta:ja, pont mint a Malmö, a Ludogorec vagy a PAOK

Tízévente.
Nem éri meg. Zsoldosok vendégmelója és mi fizetjük. Pár cégéres tróger oligarcha keres rajta. Jobb lesz a focink tőle, hogy Scsepovics vagy ki a rák kinek rúg gólt?
Inkább lenne élcsapatonként 5-7 magyar fiatal. Az ő játékjoguk eladására kéne átállni, vagyis piaci alapokra. Ahogy a horvátok. Én nem akarom fizetni a ribanctetkós Lanzafame fizuját. Menjen haza macskát enni a Serie C-be, ahova való.

erről írtam ma korábban, úgy van nekem itt csapatom, hogy tuképpen nincs is, teljesen ellentétes a jelenünk a klub egykori eszméivel és filójával, valójában egy jelenleg nem létező klub szurkere vagyok
a kiszuperált bundás digó, exszovjet horda, az ndk-s szeszkazán hagyatéka és pár kóbor afroszármazék szerencsevadász, elvétve pár hazai de még véletlen sem saját nevelésű fehér hollóval
pont fordítva kellene lennie, 3-4 valóban kiugróan jó képességű légiós a saját nevelésű gerincre támaszkodó, hazai menőkkel megerősített keretben
akárhogy is, de mi akkor voltunk csak igazán valakik amikor saját erőink voltak jók, leszarom, hogy most hány kilométert verünk majd rá a másik légiósüdültetőre
és kurvára nem a nemzetközi "menetelés" hiányzik, azt leszarom, ezekkel a sokadosztályúakkal meg főleg, a klubom hiányzik de kurvára, ha a negyedosztályban akkor ott

Ezzel szerintem sokan vannak így a mai magyar klubfociban. Hasonlókat tudnék megfogalmazni ezzel a mostani Halival kapcsolatban is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 26. forduló mérkőzéseiről - videó

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.03.31. 13:24

Adamek írta:
nyúl írta:
ManBat írta:ja, pont mint a Malmö, a Ludogorec vagy a PAOK

Tízévente.
Nem éri meg. Zsoldosok vendégmelója és mi fizetjük. Pár cégéres tróger oligarcha keres rajta. Jobb lesz a focink tőle, hogy Scsepovics vagy ki a rák kinek rúg gólt?
Inkább lenne élcsapatonként 5-7 magyar fiatal. Az ő játékjoguk eladására kéne átállni, vagyis piaci alapokra. Ahogy a horvátok. Én nem akarom fizetni a ribanctetkós Lanzafame fizuját. Menjen haza macskát enni a Serie C-be, ahova való.

erről írtam ma korábban, úgy van nekem itt csapatom, hogy tuképpen nincs is, teljesen ellentétes a jelenünk a klub egykori eszméivel és filójával, valójában egy jelenleg nem létező klub szurkere vagyok
a kiszuperált bundás digó, exszovjet horda, az ndk-s szeszkazán hagyatéka és pár kóbor afroszármazék szerencsevadász, elvétve pár hazai de még véletlen sem saját nevelésű fehér hollóval
pont fordítva kellene lennie, 3-4 valóban kiugróan jó képességű légiós a saját nevelésű gerincre támaszkodó, hazai menőkkel megerősített keretben
akárhogy is, de mi akkor voltunk csak igazán valakik amikor saját erőink voltak jók, leszarom, hogy most hány kilométert verünk majd rá a másik légiósüdültetőre
és kurvára nem a nemzetközi "menetelés" hiányzik, azt leszarom, ezekkel a sokadosztályúakkal meg főleg, a klubom hiányzik de kurvára, ha a negyedosztályban akkor ott
Szerintem minden magyar csapat akkor volt igazán jó (már ha volt ilyen korszaka), amikor jelentősen helyi kötődésű erőre alapozott. Ez a mostani rendszer csak törvényesített pénzmosásra jó. Fenntarthatatlan. S amint lesz egy politikai változás, kártyavárként omlik össze.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 148 vendég