Haladás-balhé: Illés Béla rengeteget fizet Illés Bélának

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16492
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás-balhé: Illés Béla rengeteget fizet Illés Bélának

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.04.01. 11:51

Shimu írta:mintha a góóól-ban már ' homlokos ' mezt láttam volna a halin... Lehet csak ' rásegítettek ' egy kellemetlen info megszellőztetésével Béláéknak; hogy szignózzanak - vagy már rég(ebb) óta szponzor?

Homlok a HVSE elnöke. Míg a Swietelsky élén volt, 2015-től kezdődően szponzorálta a Halit. 2016 végén leváltották, akkor alapította a Homlok Építő Zrt-t, mely előbb csak hirdetőként volt jelen a stadionban, majd tavaly nyár óta oldalt a mezen. Idén februárban emeltek a támogatási összegen, ennek megfelelően a logó is nagyobb lett és a mez elejére került.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16492
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás-balhé: Illés Béla rengeteget fizet Illés Bélának

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.04.01. 19:53

krisztian írta:A havi 500.000 Ft az rengeteg? Egy ügyvezetőnek?

Hogy mik vannak...

És ahogy lentebb is írták, Illésék hosszú évek óta tulajdonosok, eddig semmi gond nem volt. Ja hogy nem jönnek a szponzori meg egyéb pénzek? Gondolom NER közeli vállalkozások, vagy utasításra szponzorkodók, nekik szólnak, pár hónapig ne utaljanak és máris meg van fogva a töke Béláéknak.

Hányinger ez a rendszer na.

Azóta vannak gondok Illésékkel, hogy többségi tulajok lettek.
http://haladasfc.nyugat.hu/tartalom/cik ... i_haladast
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16492
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás-balhé: Illés Béla rengeteget fizet Illés Bélának

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.04.01. 21:03

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:jövőre nb3 osztályozó a REAC-cal

Az se rossz, bár egy Szabad Föld-kupa döntőnek a Multi-Rocco ellen jobban örülnék

http://www.tempofradi.hu/1993-vii-feren ... zomerkozes

azon a héten kerültem hozzájuk (az ifi és a tartalék csapathoz) és 97-ig voltam ott
kurva jó volt abban az évben a felnőtt csapat

Fater 96-ban kezdett ott edzősködni, egészen 2001-ig. Ifivel bajnokok lettek, néhányan eljutottak onnan az NB1-ig.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74925
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás-balhé: Illés Béla rengeteget fizet Illés Bélának

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.04.02. 06:58

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Az se rossz, bár egy Szabad Föld-kupa döntőnek a Multi-Rocco ellen jobban örülnék

http://www.tempofradi.hu/1993-vii-feren ... zomerkozes

azon a héten kerültem hozzájuk (az ifi és a tartalék csapathoz) és 97-ig voltam ott
kurva jó volt abban az évben a felnőtt csapat

Fater 96-ban kezdett ott edzősködni, egészen 2001-ig. Ifivel bajnokok lettek, néhányan eljutottak onnan az NB1-ig.

passz, nem ismertem senkit szinte az utánunk jövő ifisták közül, fura, hogy onnan nb1-be jutottak, tőlünk talán egy jutott el a futsal élvonalig
nekem a 94\95 szezon volt az utolsó ifista évem, akkor én voltam a csapat gólkirálya a középpályáról úgy, hogy csak ősszel játszottam, szóval elég szar eresztés volt az a csapat, talán hatodik helyen lehettünk, aztán felmentem a felnőtthöz edzeni ahol kb. csak a cicázásokba és a kapuk cipelésébe vettek be, az ifibe már nekem nem volt kedvem visszajátszani, szóval hamar feladtam
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek, Javier Arizmendi, Savaria1919, Szarka valamint 80 vendég