Puskás Akadémia: visszatérés Szombathelyre

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Puskás Akadémia: visszatérés Szombathelyre

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.28. 19:58

Válogatott élmények.

Puskás Akadémia: visszatérés Szombathelyre


 



Szombaton 17 órakor a Szombathelyi Haladás otthonában lép pályára a Puskás Akadémia az OTP Bank Liga 26. fordulójában. A válogatott szünet után újabb létfontosságú összecsapás vár Radoki János tanítványaira, a találkozó egyik kulcsfigurája pedig középpályásuk, Kiss Tamás lehet - sokan emlékeznek arra, hogy az U-válogatott játékos épp a Haladás színeiben robbant be a magyar futballéletbe. Most ő nyilatkozott a pfla.hu-nak.



 



 



"Boldogan gondolok vissza a legutóbbi Puskás-Halira, hisz kijött a lépés akkor nekem és a csapatnak is, gólt szereztem és gólpasszt adtam. Ahogy a múltkor sem volt barátságos a fogadtatás felém Szombathelyen, úgy most is hasonlóra számítok, de az a legfontosabb, hogy a szurkolókat ki tudjam zárni, és feladatra száz százalékosan koncentrálni tudjak. Nehéz mérkőzésre számítunk egy erős Haladás ellen" - fogalmazott.



 



A Haladás a 12., a Puskás Akadémia a 9. helyet foglalja el a tabellán.


Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Puskás Akadémia: visszatérés Szombathelyre

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2019.03.29. 08:20

A szurkoló azt elfogadná, ha egy játékos elmegy mondjuk a Fradiba, az Újpestbe, esetleg a Vidibe, vagy akár Debrecenbe, mert előre lépésnek gondolja és tiszteletben tartja, hogy egy nagy multú klubhoz igazol valaki, ha szereti az adott csapatot, ha nem. De ez a Felcsútot egyelőre mindenkinek nehezen veszi be a gyomra.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Puskás Akadémia: visszatérés Szombathelyre

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.29. 08:28

nick2005 írta:A szurkoló azt elfogadná, ha egy játékos elmegy mondjuk a Fradiba, az Újpestbe, esetleg a Vidibe, vagy akár Debrecenbe, mert előre lépésnek gondolja és tiszteletben tartja, hogy egy nagy multú klubhoz igazol valaki, ha szereti az adott csapatot, ha nem. De ez a Felcsútot egyelőre mindenkinek nehezen veszi be a gyomra.

a srác csak ég a tanulás lázában, érthető, hogy az akadémiát választotta
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 235 vendég