Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.25. 17:45

Rengetegen kapcsoltak az M4 Sportra vasárnap este.

Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs


 


Az M4 Sport volt vasárnap este a legnézettebb magyar televíziós csatorna: 1 millió 359 ezren néztek bele a magyar labdarúgó-válogatott 2-1-es sikerébe a világbajnoki ezüstérmes horvátok felett az Európa-bajnoki selejtezőben.


 


Az MTVA sajtóosztályának hétfői tájékoztatása szerint a mérkőzést 652 ezren nézték végig, ami 16,3 százalékos közönségarányt hozott az M4 Sportnak. Ezzel a közszolgálati média tematikus csatornája főműsoridőben a teljes televíziós piacon az első helyen végzett vasárnap akár a teljes lakosságot, akár a kereskedelmileg kiemelten fontos 18-49 éves korosztályt figyelve. A hajrában már több mint egymillióan figyelték az Európa-bajnoki selejtezőt. A lefújás utáni reakciókra szintén kiemelkedően sokan, 564 ezren voltak végig kíváncsiak.


    


Nemcsak a televízióban, hanem az interneten is kiemelt figyelemmel kísérték az összecsapást: összesen 111 627-en kattintottak az m4sport.hu és a mediaklikk.hu élő közvetítésére számítógépükön, telefonjukon vagy táblagépükön.


    


A beszámoló alapján a vasárnapi volt az M4 Sport idei eddigi legjobb napja, a teljes napon 5,6 százalékos, főműsoridőben pedig 10,6 százalékos közönségarányt ért el a teljes népesség körében. A Magyarország-Horvátország Európa-bajnoki selejtező mérkőzés volt idén eddig a legnézettebb sportesemény.


    


A magyar válogatott június 8-án, Azerbajdzsánban játssza következő Eb-selejtezőjét. A sportcsatornán addig a többi között a Bajnokok Ligája negyeddöntőit - így a Manchester United-Barcelona találkozót április 10-én -, illetve az OTP Bank Liga és a Magyar Kupa küzdelmeit követhetik a nézők - utóbbi két sorozatban megmérkőzik egymással az élvonalban listavezető Ferencváros és a címvédő MOL Vidi FC.

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: imici » 2019.03.25. 17:58

Mindig is csodáltam ezeket a becsléseket.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.26. 06:49

imici írta:Mindig is csodáltam ezeket a becsléseket.

Én körülbelül negyvenszer odakapcsoltam.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2019.03.26. 08:10

Ha esetleg kulhonbol is lehetett volna nezni, ha mar igy benne van a koztudatban, hogy mindent az elszakadt magyarokert... Talan ketto forinttal kevesebb a zsebbe es akkor meg lehetett volna utni a dolgot a szamuzottek reszere is...
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2019.03.26. 10:20

Trinidad írta:Ha esetleg kulhonbol is lehetett volna nezni, ha mar igy benne van a koztudatban, hogy mindent az elszakadt magyarokert... Talan ketto forinttal kevesebb a zsebbe es akkor meg lehetett volna utni a dolgot a szamuzottek reszere is...

http://kozvetitesek.tv/igy-nezheted-kul ... atornakat/
Probald ki ezt, nekem müködik.

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2019.03.26. 10:20

Slash777 írta:
Trinidad írta:Ha esetleg kulhonbol is lehetett volna nezni, ha mar igy benne van a koztudatban, hogy mindent az elszakadt magyarokert... Talan ketto forinttal kevesebb a zsebbe es akkor meg lehetett volna utni a dolgot a szamuzottek reszere is...

http://kozvetitesek.tv/igy-nezheted-kul ... atornakat/
Legközelebb probald ki ezt, nekem müködik.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.26. 10:32

Trinidad írta:Ha esetleg kulhonbol is lehetett volna nezni, ha mar igy benne van a koztudatban, hogy mindent az elszakadt magyarokert... Talan ketto forinttal kevesebb a zsebbe es akkor meg lehetett volna utni a dolgot a szamuzottek reszere is...

a baj az, hogy a jogokat csak itthonra tudják megvenni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.26. 10:39

arról nincsenek még meg a számok, hogy hányan képedtel el?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: dingo » 2019.03.26. 18:00

Adamek írta:arról nincsenek még meg a számok, hogy hányan képedtel el?


Az összes, kivéve Igit, mert ő biztos volt a győzelmünkben.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.03.26. 18:40

A média megint olyan szinten túlreagálja ezt a sikert bazze, soha nem tudunk a földön maradni egy-egy jó meccs után.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.26. 20:53

Gunners írta:A média megint olyan szinten túlreagálja ezt a sikert bazze, soha nem tudunk a földön maradni egy-egy jó meccs után.

Balsors, akit régen tép
Kis siker, s részeg a nép
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2019.03.26. 21:13

Gunners írta:A média megint olyan szinten túlreagálja ezt a sikert bazze, soha nem tudunk a földön maradni egy-egy jó meccs után.

Ugyanez van a meccsek előtti felvezetéseknél is. Főleg most a szlovákok ellen ami ment... A szlovákok kis túlzással leszarták, hogy velünk játszanak, egy volt a sorban nekik, mi viszont úgy túlagyaltuk az egészet (köztük Rossi is), hogy be is szoptuk. Persze, kell a rivalizálás, de sokkal inkább a focival kellene foglalkozni.
DEBRECENI VSC

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.26. 22:12

Sanyeey írta:
Gunners írta:A média megint olyan szinten túlreagálja ezt a sikert bazze, soha nem tudunk a földön maradni egy-egy jó meccs után.

Ugyanez van a meccsek előtti felvezetéseknél is. Főleg most a szlovákok ellen ami ment... A szlovákok kis túlzással leszarták, hogy velünk játszanak, egy volt a sorban nekik, mi viszont úgy túlagyaltuk az egészet (köztük Rossi is), hogy be is szoptuk. Persze, kell a rivalizálás, de sokkal inkább a focival kellene foglalkozni.

mondjuk ez a tótoknál sokkal inkább betudható annak, hogy a hoki mellett a foci nekik igencsak másodlagos sportág, vö. tótok szeptemberi miskolci jégcsarnokos balhéja érdeklődés híján 0 hazai válasszal
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Magyarország-Horvátország: elképesztő nézőszámot hozott a meccs

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.27. 03:59

Reginald McFreez írta:
Gunners írta:A média megint olyan szinten túlreagálja ezt a sikert bazze, soha nem tudunk a földön maradni egy-egy jó meccs után.

Balsors, akit régen tép
Kis siker, s részeg a nép
S,valóban,éjjel egyre értem haza,nem józanul.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: kolo68 valamint 23 vendég