Újabb csapás sújtja a Haladást

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Újabb csapás sújtja a Haladást

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.22. 20:51

Hivatalos bejelentés.

Újabb csapás sújtja a Haladást


Íme, a klub bejelentése:



"Rossz hír, hogy 40-szeres szlovák válogatott védőnk, Saláta Kornél tavasszal már nem léphet pályára. Saláta még a múlt szombati, ferencvárosi (0-2) mérkőzésen sérült meg, amikor Varga Roland ráesett a lábára – le is kellett cserélni. A tüzetes MR-vizsgálat kimutatta, hogy Saláta elülső keresztszalag-szakadást szenvedett a jobb térdében, felépülése minimum fél évet vesz igénybe. Azaz tavasszal már nem, legkorábban csak a következő bajnokságban futballozhat. 


 


A rutinos védő korábban a bal térdében szenvedett ugyanilyen sérülést, akkor hét hónap után tért vissza a pályára."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Újabb csapás sújtja a Haladást

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.22. 21:17

felmentették Királyt?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Újabb csapás sújtja a Haladást

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.22. 21:39

Ez mekkora szopás.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Újabb csapás sújtja a Haladást

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.03.22. 21:40

Nem tudom, látjuk-e még Haladás mezben.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Újabb csapás sújtja a Haladást

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.22. 21:47

Kár érte. Túl van már a fénykorán, de így is a legjobb védőjátékosunk volt. Ha egy évvel korábban sikerül megszerezni, Wilsszel minőségi párost alkottak volna, most azért hiányzott mellőle egy stabil társ.
Elvileg van egy opció a szerződésében, futballmagyar kategóriának megfelel, de hiába örülnék neki, szerintem nem marad a másodosztályra.
Jobbulást!
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 221 vendég