Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.23. 00:06

Savaria1919 írta:
Adamek írta:közben ma a magyarul nem tudó csehszlovákok elég masszívan nyelik a gombócokat

Lesüllyedtek hozzánk. De már rég, utoljára talán a 2008-as EB-n volt erős csapatuk.

Anglia. :cool:

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.23. 00:09

BSTH írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:közben ma a magyarul nem tudó csehszlovákok elég masszívan nyelik a gombócokat

Lesüllyedtek hozzánk. De már rég, utoljára talán a 2008-as EB-n volt erős csapatuk.

Anglia. :cool:

Ők kezdenek rendbe jönni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2019.03.23. 00:12

Valaki tud egy osszefoglalot errol a hulye meccsrol? Sehol se talalok m4 meg letiltotta kulfoldon. :D
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Brendan
Serdülõ
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008.04.03. 14:03
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Brendan » 2019.03.23. 01:31

Csak megjegyezném, hogy Korhut a második gól előtt a félpályáról próbált volna visszarohanni. Mert hogy mi voltunk támadásban, amikor valaki (Lovrencsics?) lazán elpasszolta a labdát az ellenfél térfelének közepén; Duda azonnal indított, a védelmünk mögé... Korhut a hibás? Vagy talán nem kellett volna ennyire nevetségesen eladni a labdát? Minden, ami ezután történt, már eléggé esetleges. Szerintem.
Hajrá Loki!

Supermanus
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2915
Csatlakozott: 2008.07.09. 20:56

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Supermanus » 2019.03.23. 03:15

Brendan írta:Csak megjegyezném, hogy Korhut a második gól előtt a félpályáról próbált volna visszarohanni. Mert hogy mi voltunk támadásban, amikor valaki (Lovrencsics?) lazán elpasszolta a labdát az ellenfél térfelének közepén; Duda azonnal indított, a védelmünk mögé... Korhut a hibás? Vagy talán nem kellett volna ennyire nevetségesen eladni a labdát? Minden, ami ezután történt, már eléggé esetleges. Szerintem.

Egyetértek. Labdavesztésről írkálnak amikor konkrétan a szlovák gyerekhez passzolt. Legalább annyira benne volt a gólban mint Korhut.
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan."
(Tamási Áron)

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.23. 04:08

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
BSTH írta:Hát nekem nem ugrott be. De nem is ismertem ezt a figurát, csak Popejt.

Tényleg hasonít amúgy:

KépKép

Sose nézek ilyen cuccokat.
Pedig a spongyabob alapmű.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.03.23. 07:48

Megnéztem a Moldova - Franciaország selejtező összefoglalóját. A moldávok négygólos hátrányban szereztek egy gólt. Úgy ünnepelte a közönségük, mint egy csodát. Olyan támadást építettek fel, amit nekünk Szlovákia ellen egyszer sem sikerült.
Persze kaptunk már ki ott három góllal a Magneto-korszakban.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.23. 07:53

nyúl írta:Megnéztem a Moldova - Franciaország selejtező összefoglalóját. A moldávok négygólos hátrányban szereztek egy gólt. Úgy ünnepelte a közönségük, mint egy csodát. Olyan támadást építettek fel, amit nekünk Szlovákia ellen egyszer sem sikerült.
Persze kaptunk már ki ott három góllal a Magneto-korszakban.

Fú, a mágnestáblást láttam ma reggel a sporttévén, ahogy okoskodott. Dühös volt, már-már hőbörgött, hogy ezt így hogy lehetett... itt-ott tán még igaza is volt (bár nem tudom, miért kéne kőbe vésni azt, hogy amennyiben öt(három) védőnk van, akkor kell két ék, de mindegy), de mégis... mély szánalmat éreztem, ahogy beszélt... látszott, hogy ő tényleg elhiszi, hogy jó szakember...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: PTi » 2019.03.23. 09:08

Savaria1919 írta:
BSTH írta:
Savaria1919 írta:Lesüllyedtek hozzánk. De már rég, utoljára talán a 2008-as EB-n volt erős csapatuk.

Anglia. :cool:

Ők kezdenek rendbe jönni.

Selejtezni tudnak. Utána jön a kisebb-nagyobb pofáraesés

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 09:44

Savaria1919 írta:
BSTH írta:
Savaria1919 írta:Lesüllyedtek hozzánk. De már rég, utoljára talán a 2008-as EB-n volt erős csapatuk.

Anglia. :cool:

Ők kezdenek rendbe jönni.

szerencsére ezt ők mindig el is hiszik
aztán jön egy beszarni nem hajlandó közepesen erős csapat és megy a sírás a kamerába
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2019.03.23. 09:55

Nem vagyok egy mindenért az edző a hibás típus de Rossi most lemondhatna.Ezen a szinten ez szarvashiba, ilyen felállásban nincs a világon 50 szélső hátvéd aki megoldja hiba nélkül.Jordi Alba, David Alaba, Alexander-Arnold kaliberű játékosok kellenek ilyen taktikához.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.23. 10:15

Pauly D írta:Valaki tud egy osszefoglalot errol a hulye meccsrol? Sehol se talalok m4 meg letiltotta kulfoldon. :D

http://www.soccerhighlightstoday.com/20 ... ights.html
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.03.23. 10:37

Reginald McFreez írta:
nyúl írta:Megnéztem a Moldova - Franciaország selejtező összefoglalóját. A moldávok négygólos hátrányban szereztek egy gólt. Úgy ünnepelte a közönségük, mint egy csodát. Olyan támadást építettek fel, amit nekünk Szlovákia ellen egyszer sem sikerült.
Persze kaptunk már ki ott három góllal a Magneto-korszakban.

Fú, a mágnestáblást láttam ma reggel a sporttévén, ahogy okoskodott. Dühös volt, már-már hőbörgött, hogy ezt így hogy lehetett... itt-ott tán még igaza is volt (bár nem tudom, miért kéne kőbe vésni azt, hogy amennyiben öt(három) védőnk van, akkor kell két ék, de mindegy), de mégis... mély szánalmat éreztem, ahogy beszélt... látszott, hogy ő tényleg elhiszi, hogy jó szakember...

Az a baj, hogy eddig látnak. Soha ilyen mélyen nem voltunk.
Napnál fényesebben beigazolódott, hogy a temérdek közpénztől és fejlett infrastruktúrától nem lesz jó labdarúgás. Évtizedekig hallgattuk, hogy nincs pénz, nincsenek pályák, a válság oka nem szakmai, hiszen Urbán vagy Véber is BL-t nyerne a Barcelonával.
Ami nagyon kínos, hogy fordítva ülünk a lovon, de azt peckes huszárpózban. Minden kis ország belátja, hogy a bajnokságot keltetőnek, neveldének kell használni, nem telepakolni zsoldossal és oktalan BL-álmokat kergetni. Üzleti alapon az átigazolási díjakból fenn lehet tartani a bajnokságot, szűkebb költségvetés, szerényebb bérezés kell, hogy a külföldre kijutás iránti motiváció nagyobb legyen. Sokkal szívesebben néznék egy gyenge bajnokságot is magyar fiatalokkal. Nem érdekelnek az európai kupák, az a galaktikusok játszótere. Viszont a nemzeti válogatott még számít, bennünket képvisel, és nem fogadom el, hogy 20-25 alkalmas embert nem lehet összeszedni egy horvátnál és szlováknál nagyobb népességből.
Várhídi meg szerkezetről, két ékről és hasonlókról beszél. Abszurd.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.03.23. 10:39

PTi írta:
Savaria1919 írta:
BSTH írta:Anglia. :cool:

Ők kezdenek rendbe jönni.

Selejtezni tudnak. Utána jön a kisebb-nagyobb pofáraesés

Azért legutóbb hosszabbításban maradtak le a döntőről,ha beérik ez a Sterling,Kane,Dele Alli,Sancho,Hudson Odoi,Alexander-Arnold,Rashford,Rice,Shaw féle generáció,akkor nagy blama lenne,ha nem tudnának komoly eredményeket felmutatni,max a franciáknak van most ennyi ígéretes játékosuk.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 10:51

Reginald McFreez írta:
nyúl írta:Megnéztem a Moldova - Franciaország selejtező összefoglalóját. A moldávok négygólos hátrányban szereztek egy gólt. Úgy ünnepelte a közönségük, mint egy csodát. Olyan támadást építettek fel, amit nekünk Szlovákia ellen egyszer sem sikerült.
Persze kaptunk már ki ott három góllal a Magneto-korszakban.

Fú, a mágnestáblást láttam ma reggel a sporttévén, ahogy okoskodott. Dühös volt, már-már hőbörgött, hogy ezt így hogy lehetett... itt-ott tán még igaza is volt (bár nem tudom, miért kéne kőbe vésni azt, hogy amennyiben öt(három) védőnk van, akkor kell két ék, de mindegy), de mégis... mély szánalmat éreztem, ahogy beszélt... látszott, hogy ő tényleg elhiszi, hogy jó szakember...

az a durva, hogy az 5 védős rendszer, amikor belül van három középső bekk és a két szélső hátvéd egyben középpályás is (nemzetközi szagnyelven left/right wingback-ek és nem l/r back-ek) itthon utoljára a kilencvenes évek elején-közepén dívott és nagyon hamar kiment a divatból mert irgalmatlanul sebezhető volt ha nem dupla tüdejű szélső védőkről van szó, ezt igazából úgy kellene elképzelni, hogy van három igazi (belső) védő, van 3 igazi (belső) középpályás, ezek szélein meg van 1-1 bolygó szélső akik le-fel ingáznak 90 percig és két támadó, akik a kilencvenes években valóban két ék voltak, ez maradhatott meg Magnetónak, csak a két ékes játék alapból sehol sincs már nyomokban sem meg, az megmaradt a menáger játékok klasszikus 4-4-2 dzsóker felállásának, de élőben csak megyei csapatok alkalmazzák ma már
mi a bajnokságban ezzel próbálkoztunk meg a 91/92-s bajnokságban, Nyíl egyetlen nagy újítása volt ez, itthon még senki nem alkalmazta ezt addig, annyi volt a difi, hogy nálunk a három belső bekk nem vonalban játszott hanem volt egy elavult liberó (klasszikus szabad centerhalf, már sehol a világon ezt nem alkalmazták és később ezen veszett össze Varga Zoli Telekkel), a három belső középpályás szintén nem vonalban robotolt hanem volt köztük egy irányító (szintén szemben a világtrenddel) és egy védekezőbb kp
hamar át is áltunk egy 4-3-3 -ra mert ha az ellenfél észrevette a lyukakat a szélen vége volt a dalnak (és észre is vették, az átállás hozta meg a sikert), a válogatott viszont ehhez hasonlót tolt a kilencvenes végéig

szóval ez egy öngyilkos és kurvára elavult taktika, Rossi nem is értem honnan kotorta elő és hogy találta meg rá pont a legalkalmatlanabb embereket posztonként
eredetiben ez így nézett ki:------------------------------------------------------------Rossi így variálta át:

----------- k.védő --- k.védő --- k.védő ------------------------------------------------------------ k.védő --- k.védő --- k.védő ------------

j.bekk/szélső ----------------------- b.bekk/szélső---------------------------------------j.bekk/szélső ----------------------- b.bekk/szélső

----------- b.közép - b.közép - b.közép-------------------------------------------------------------------------- v. közép ------------------------

-------------------- ék ------ ék ------------------------------------------------------------------------ b.közép --------------- b.közép------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- t.közép -------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- center ---------------------------

szóval Rossinál a center egyedül, egy soha fel nem érő középpályás támogatásával árválkodott elöl (ide egy Illés szint kellett volna), a két belső kp és a védekező együtt nem karcolta be a 120 kilogrammot és sehová nem értek oda (itt anno Lipcsei/Urbán felépítésű játékosok rohangáltak), a két szélső is mindig pont vákuumra futott (soha az életben nem voltak ilyen védőink akik ezt tudnák játszani), a három középső védő is kábé életük mélypontján kóválygott, a védekező középpályásunk meg egy alibista kiskölök aki játékban sincs (emlékezzünk meg ezen a poszton hasonló felállásban Halmaira, aki elég sokszor felért sokadik hullámban támadást befejezni)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2019.03.23. 12:17

Rossi ugyanazt akarja játszani ami a Honvédnál bejött neki. A nagy különbség hogy ott volt egy Lanza, aki tudott focizni, és egyedül megcsinált annyi helyzetet, meg szabadrúgást ami elég volt. Meg annyi hogy a védekezést meg a labdakihozatalt kb. három éve együtt gyakorolta a csapat. Taktikailag nyilván homály volt ez a mostani kerettel, de a vereség nem emiatt volt, ott én inkább egyéni balfaszkodást érzek és felkészületlenséget. Nem láttam a meccset de a beszámolók alapján nem az volt, hogy számolatlanul jöttek a szlovák helyzetek. Kaptunk egy futsalos gólt meg odarúgtuk az ellenfélnek a saját térfelünkön azt ennyi, Korhut mindkétszer betlizett, csak a szokásos. Hogy gólszerzésre esélyünk sem volt, ez nyilván hiba, de ott is komoly képességbeli gondok is vannak. Feljebb lehet tolni a csapatot de hogy erre a keretre mi lenne a jó játékrendszer, hát azt Ancelotti meg Klopp se tudná szerintem megfejteni.
Kispest távdrukker

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Milito » 2019.03.23. 12:26

Szerintem kár hosszasan taktikáról meg felállásokról vitatkozni. Egyszerűen rosszabb focistáink vannak, mint a szlovákoknak.
CS.A.K.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2019.03.23. 12:44

Milito írta:Szerintem kár hosszasan taktikáról meg felállásokról vitatkozni. Egyszerűen rosszabb focistáink vannak, mint a szlovákoknak.

Az EB-n valami működött pedig akkor meg az osztrákoknak és a portugáloknak voltak jobb játékosaik.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.03.23. 12:54

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
nyúl írta:Megnéztem a Moldova - Franciaország selejtező összefoglalóját. A moldávok négygólos hátrányban szereztek egy gólt. Úgy ünnepelte a közönségük, mint egy csodát. Olyan támadást építettek fel, amit nekünk Szlovákia ellen egyszer sem sikerült.
Persze kaptunk már ki ott három góllal a Magneto-korszakban.

Fú, a mágnestáblást láttam ma reggel a sporttévén, ahogy okoskodott. Dühös volt, már-már hőbörgött, hogy ezt így hogy lehetett... itt-ott tán még igaza is volt (bár nem tudom, miért kéne kőbe vésni azt, hogy amennyiben öt(három) védőnk van, akkor kell két ék, de mindegy), de mégis... mély szánalmat éreztem, ahogy beszélt... látszott, hogy ő tényleg elhiszi, hogy jó szakember...

az a durva, hogy az 5 védős rendszer, amikor belül van három középső bekk és a két szélső hátvéd egyben középpályás is (nemzetközi szagnyelven left/right wingback-ek és nem l/r back-ek) itthon utoljára a kilencvenes évek elején-közepén dívott és nagyon hamar kiment a divatból mert irgalmatlanul sebezhető volt ha nem dupla tüdejű szélső védőkről van szó, ezt igazából úgy kellene elképzelni, hogy van három igazi (belső) védő, van 3 igazi (belső) középpályás, ezek szélein meg van 1-1 bolygó szélső akik le-fel ingáznak 90 percig és két támadó, akik a kilencvenes években valóban két ék voltak, ez maradhatott meg Magnetónak, csak a két ékes játék alapból sehol sincs már nyomokban sem meg, az megmaradt a menáger játékok klasszikus 4-4-2 dzsóker felállásának, de élőben csak megyei csapatok alkalmazzák ma már
mi a bajnokságban ezzel próbálkoztunk meg a 91/92-s bajnokságban, Nyíl egyetlen nagy újítása volt ez, itthon még senki nem alkalmazta ezt addig, annyi volt a difi, hogy nálunk a három belső bekk nem vonalban játszott hanem volt egy elavult liberó (klasszikus szabad centerhalf, már sehol a világon ezt nem alkalmazták és később ezen veszett össze Varga Zoli Telekkel), a három belső középpályás szintén nem vonalban robotolt hanem volt köztük egy irányító (szintén szemben a világtrenddel) és egy védekezőbb kp
hamar át is áltunk egy 4-3-3 -ra mert ha az ellenfél észrevette a lyukakat a szélen vége volt a dalnak (és észre is vették, az átállás hozta meg a sikert), a válogatott viszont ehhez hasonlót tolt a kilencvenes végéig

szóval ez egy öngyilkos és kurvára elavult taktika, Rossi nem is értem honnan kotorta elő és hogy találta meg rá pont a legalkalmatlanabb embereket posztonként
eredetiben ez így nézett ki:------------------------------------------------------------Rossi így variálta át:

----------- k.védő --- k.védő --- k.védő ------------------------------------------------------------ k.védő --- k.védő --- k.védő ------------

j.bekk/szélső ----------------------- b.bekk/szélső---------------------------------------j.bekk/szélső ----------------------- b.bekk/szélső

----------- b.közép - b.közép - b.közép-------------------------------------------------------------------------- v. közép ------------------------

-------------------- ék ------ ék ------------------------------------------------------------------------ b.közép --------------- b.közép------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- t.közép -------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- center ---------------------------

szóval Rossinál a center egyedül, egy soha fel nem érő középpályás támogatásával árválkodott elöl (ide egy Illés szint kellett volna), a két belső kp és a védekező együtt nem karcolta be a 120 kilogrammot és sehová nem értek oda (itt anno Lipcsei/Urbán felépítésű játékosok rohangáltak), a két szélső is mindig pont vákuumra futott (soha az életben nem voltak ilyen védőink akik ezt tudnák játszani), a három középső védő is kábé életük mélypontján kóválygott, a védekező középpályásunk meg egy alibista kiskölök aki játékban sincs (emlékezzünk meg ezen a poszton hasonló felállásban Halmaira, aki elég sokszor felért sokadik hullámban támadást befejezni)

pont erről panaszkodott meccs után Korhut, h nem bírta a folyamatos fel és visszafutást, ami valahol érthető is, ehhez tényleg két (pontosabban négy) tüdő kell és nem utolsósorban jó rúgótechnika a beadásokhoz, ami egyik szélsővédőnknek sem az erőssége
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Milito » 2019.03.23. 13:00

BEARGRYLLS írta:
Milito írta:Szerintem kár hosszasan taktikáról meg felállásokról vitatkozni. Egyszerűen rosszabb focistáink vannak, mint a szlovákoknak.

Az EB-n valami működött pedig akkor meg az osztrákoknak és a portugáloknak voltak jobb játékosaik.

Persze, néha igy is lehetnek jobb időszakok, így is lehet meccseket nyerni, de láthatjuk, hogy hosszú távon csak szarok maradunk sajnos.
CS.A.K.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 171 vendég