Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.18. 21:04

Kikéri a Haladás a hangfelvételt.

Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak


Hatalmas viharokat kavart Karakó Ferenc ténykedése a szombati, FTC-Haladás mérkőzésen. A legemlékezetesebb ítélete Király Gábor kiállítása volt (előtte adta meg Lovrencsics Gergő nem szabályos gólját, előtte meg érvénytelenítette Davide Lanzafame szabályos gólját), amivel kapcsolatban Horváth Ferenc, a vasiak vezetőedzője elmondta, biztos benne, hogy a kapusa nem mondott csúnyát, mert életében még egy kutyafáját sem hagyta el a száját. Király is azt nyilatkozta több helyen, hogy nem mondott semmi olyat, amiért el kellett volna hagynia a pályát.


 


Király viszont mindenképpen eltiltásra számíthat, mert piros lapot kapott, így 1 mérkőzést legalább ki kell hagynia, sorsáról az dönt, mi kerül be a mérkőzésről a játékvezető által írt jegyzőkönyvbe. 


 



Király Gábor és a világ valaha volt legjobb síugrója - jegyzet - NB1.hu



Visszavonulni tudni kell(ene). A világfájdalom jellemzett azon a napon, mert csak annyit sikerült felfognom és megértenem, hogy vége. Így aznap végül nem ettem, nem ittam, összevesztem mindenkivel a környezetemben és nem voltam hajlandó dolgozni. Nyolc év után éltem át mindezt újra.




A Ripost információja szerint Karakó azt írta a jegyzőkönyvbe, hogy Király az édesanyját szidalmazta, és ezért küldte le őt a pályáról. Eközben a Haladás hálóőre tagadja a trágár szavakat.


 


Karakó játékvezető mikrofonos fejhallgatót viselt, ami rögzítette kettejük párbeszédét. A lap információi szerint a Haladás kikéri a hanganyagot, és ezzel bizonyítaná Király Gábor igazát. A mérkőzést a Ferencváros 2-0-ra megnyerte.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.03.18. 22:07

Csak most nezem meg felvetelrol a meccset, de azt mar lattam, hogy a 12. percben a sajat csapattarsanak mondja jol leolvashatoan a b+ szoosszetetelt. Ez a kutyafajat amolyan szerecsenmosdatasnak tunik, innentol.
kubatov takarodj!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.18. 22:11

inreallife írta:Csak most nezem meg felvetelrol a meccset, de azt mar lattam, hogy a 12. percben a sajat csapattarsanak mondja jol leolvashatoan a b+ szoosszetetelt. Ez a kutyafajat amolyan szerecsenmosdatasnak tunik, innentol.

Csapattársnak azt mond, amit akar. Állítása szerint a játékvezetővel mindvégig kulrúrált hangnemben beszélt. Majd a hangfelvételről minden kiderül.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.18. 22:32

inreallife írta:Csak most nezem meg felvetelrol a meccset, de azt mar lattam, hogy a 12. percben a sajat csapattarsanak mondja jol leolvashatoan a b+ szoosszetetelt. Ez a kutyafajat amolyan szerecsenmosdatasnak tunik, innentol.

Lehet, hogy kutyafáját tényleg nem mondott még soha életében, csak mondjuk kurva anyádat, így Horváth Ferinek és Karakónak is igaza lenne.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51415
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.03.18. 22:35

Tíz feljelentés közül kilenc marhaság.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.03.18. 22:59

"A lap információi szerint a Haladás kikéri a hanganyagot"
Aha, sok szerencsét.
Jobban őrzik a kis koboldjaikat, mint a frigyládát, ennél sokkal egyértelműbb esetek után is mindent elkövettek, hogy elsikálják a balhékat és mentsék őket, hallani sem akarnak arról, hogy egy következetes rendszer keretein belül felelősségre vonhatóak legyenek, végén még hivatalosan is kiderülne, hogy ugyanolyan szarok, mint a futballunk.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.03.18. 23:20

Amugy ez is eeg hulladek biro volt. Nagyon kene mar a videobiro.
Azon meg kulonosen csodalkozom, hogy a lerantasert sorra nem adott sargalapot, se ide, se oda. Ez valami magyar specialitas lehet.
kubatov takarodj!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Fradi-Hali: ezt mondhatta Király az őt kiállító bírónak

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.19. 06:16

Savaria1919 írta:
inreallife írta:Csak most nezem meg felvetelrol a meccset, de azt mar lattam, hogy a 12. percben a sajat csapattarsanak mondja jol leolvashatoan a b+ szoosszetetelt. Ez a kutyafajat amolyan szerecsenmosdatasnak tunik, innentol.

Csapattársnak azt mond, amit akar. Állítása szerint a játékvezetővel mindvégig kulrúrált hangnemben beszélt. Majd a hangfelvételről minden kiderül.

Nem értetted meg, amit írt. HF azt állította, hogy Király életében még csúnya szót nem ejtett ki a száján. Nem a bírónak, nem csapattársnak, nem az őt orrba baszó gereblyének. Senkinek. Amúgy tökmindegy. Lehet Horváth hazudik, lehet Király, lehet Karakó... futballpatkány mind.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 242 vendég