MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.11. 11:59

A Fradinál dolgozó szakember az egyik jelölt.

MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra


Az MTK vasárnap követte a Kisvárda, a Fradi, a Haladás és a Puskás Akadémia példáját, vagyis elköszönt az eddigi edzőtől, Feczkó Tamástól. Korábban már írtunk arról, hogy a kék-fehérek miért köszönték meg Feczkó munkáját, Polyák Balázs sportigazgató gondolatait itt olvashatják. 


 


Polyáktól az M4 Sport műsorában Somogyi Zsolt azt kérdezte, hogy van-e alapja annak, hogy Bódog Tamást és Lucsánszki Tamást tartják a legesélyesebbnek a posztra. Polyák sablonos választ adott, sem megerősíteni, sem cáfolni nem akarta a Nemzeti Sport újságírójának a felvetését. 


 


Lucsánszki jelenleg a Ferencváros U19-es csapatánál dolgozik. Lucsánszki pályafutása alatt már több csapatnál is megfordult, irányította a Budaörsöt, a Nyíregyházát, a Soroksárt és a Mezőkövesdet is. Bódog legutóbb a Diósgyőrt trenírozta, a miskolciak tavaly áprilisban bontottak szerződést a mesterrel.


 


Az MTK vezetői már a mai napon bejelenthetik az új vezetőedzőt. 


 

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.03.11. 12:28

pedig Tóth Bálint kellene nekik

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.11. 12:36

Maradonapoli írta:pedig Tóth Bálint kellene nekik

gyöngyöt a gúnárok elé?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.11. 15:01

Bódog nem bírná idegileg a házibundát sztem, Lucsánszky lesz ebből
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2019.03.11. 16:25

Erdemes volt elhagyni a Balmaz NY csapatat? Beigertek a nagyot az mtk muveknel, aztan szevasz... ???
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2019.03.11. 16:45

Trinidad írta:Erdemes volt elhagyni a Balmaz NY csapatat? Beigertek a nagyot az mtk muveknel, aztan szevasz... ???


Az MTK-nál volt majdnem 2 évet és egyébként meglepődtem, hogy elküldik. Szerintem bent tartotta volna a csapatot. A Balmaznál meg lehet, hogy már tavaly év közben ment volna.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.11. 16:46

nick2005 írta:
Trinidad írta:Erdemes volt elhagyni a Balmaz NY csapatat? Beigertek a nagyot az mtk muveknel, aztan szevasz... ???


Az MTK-nál volt majdnem 2 évet és egyébként meglepődtem, hogy elküldik. Szerintem bent tartotta volna a csapatot. A Balmaznál meg lehet, hogy már tavaly év közben ment volna.

ha HF megkapta a teljes évet, és még csak ki sem rúgták hanem a Hali kivásárolta már a másodosztályból, akkor tuti, hogy a feljutáscsináló Feczkóval is ugyanez lett volna
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16507
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.11. 17:42

ManBat írta:Bódog nem bírná idegileg a házibundát sztem, Lucsánszky lesz ebből

Nyert
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.11. 17:58

Savaria1919 írta:
ManBat írta:Bódog nem bírná idegileg a házibundát sztem, Lucsánszky lesz ebből

Nyert

pont hozzáillik, pont ugyanolyan tunyának és motiválatlannak tűnt, amilyen az MTK-edzőideál
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.11. 18:13

ManBat írta:
nick2005 írta:
Trinidad írta:Erdemes volt elhagyni a Balmaz NY csapatat? Beigertek a nagyot az mtk muveknel, aztan szevasz... ???


Az MTK-nál volt majdnem 2 évet és egyébként meglepődtem, hogy elküldik. Szerintem bent tartotta volna a csapatot. A Balmaznál meg lehet, hogy már tavaly év közben ment volna.

ha HF megkapta a teljes évet, és még csak ki sem rúgták hanem a Hali kivásárolta már a másodosztályból, akkor tuti, hogy a feljutáscsináló Feczkóval is ugyanez lett volna

HF 2 év alatt 2 csapatot ejt ki, nevetség tárgya lett. Feczkó jól jött ki ebből, sokan Debrecenben is szívesen látnák nyártól.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: MTK: ez a két edző pályázik legnagyobb eséllyel a kispadra

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.11. 18:25

Cselszky írta:
ManBat írta:
nick2005 írta:
Az MTK-nál volt majdnem 2 évet és egyébként meglepődtem, hogy elküldik. Szerintem bent tartotta volna a csapatot. A Balmaznál meg lehet, hogy már tavaly év közben ment volna.

ha HF megkapta a teljes évet, és még csak ki sem rúgták hanem a Hali kivásárolta már a másodosztályból, akkor tuti, hogy a feljutáscsináló Feczkóval is ugyanez lett volna

HF 2 év alatt 2 csapatot ejt ki, nevetség tárgya lett. Feczkó jól jött ki ebből, sokan Debrecenben is szívesen látnák nyártól.

nevetség tárgya lett, de nem azért amit Balmazújvároson csinált, nyáron még kis túlzással a fél ország azért sírt hogy miért szegény sálaséknak kell kiesniük a csúnya DVTK helyett akinek leadta a Vidi a pontokat és amúgy is háromból háromszor kiszoptak tőlük, az ő keresztje a szombathelyi munkája és a diósgyőri, győri előélete
eközben Feczkó azután, hogy épített egy erős és a körülményekhez képest szimpatikus Balmazújvárost, "karrierfejlődésre" hivatkozva ledobbantott a kieső MTK hívó szavára, megnyert egy olyan bajnokságot, amit a csapat pusztán minőségbeli különbségek okán akár edző nélkül csukott szemmel is behúzott volna, majd egy rövid őszi villanást követően teljesen beleszürkült a Hidegkuti siratófalaiba, éltanulóként elsajátítva a beleszaró mentalitást (ami temperamentumából adódóan nem is volt nehéz), hogy aztán már a klubvezetésnek is kínos legyen a tavasza
lehet hogy ezt még el tudja simítani és megnyerte a csatát, de a teljes háborúban ez a másfél év még egy iszonyat nagy seb lesz neki
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 181 vendég