Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.10. 20:35

Már csak 6 pontra van a kieső hely.

Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak


Heves érzelmeket váltott ki az MTK híveinek a körében Feczkó Tamás. Nemcsak a mai menesztése, hanem az eddigi munkássága is. Voltak, akik már a télen menesztették volna és későinek tartják a ma meghozott döntést, míg mások továbbra is kitartottak volna mellette.


 


Az tény, hogy elképesztő sérüléshullám nehezítette a volt vezetőedző és így a csapata dolgát, de azt sem szabad elvitatni, mert ez is tény, hogy a gárda már csak 6 pontra van a kieső helytől.


 


Az Ultras MTK azok közé tartozik, akik nem értenek egyet a ma meghozott döntéssel, képviselőik bánatukban még a többi kék-fehér fanatikusnak is beszóltak, íme:


 


„1. Hazai pálya, hazai szektorok évek óta tartó tudatos átadása a vezetés részéről a fradistáknak. 


2. ellenfél góljànak örülő MTK utánpótlás csapataiból (!) verbuvált labdaszedők 


3. gyenge játékoskeret, tehetségek eladása 


4. 15 éve folyamatosan cél nélküli klubmodell, amelynek mára a legtöbb MTK szurkoló hátat fordított.


 


Ki a felelős? Nyilván a vezetőedző... Sok sikert kívánunk a továbbiakban Feczkó Tamásnak, az elmúlt több mint 20 év egyetlen MTK edzőjének, aki folyamatosan kiemelte és tudtunkra adta, hogy mennyire hálás nekünk a szurkolásért. Azokat a fotel szurkolókat pedig, akik erre vártak már rég, várjuk a felcsúti vendégszektorban, hogy hangjukkal buzdítsák a most bizonyára megtáltosodó “aranylábúakat”...”



Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1675
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak

HozzászólásSzerző: zaggar » 2019.03.10. 21:41

Köpködők!
(mondjuk igazuk lehet)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.10. 22:31

"2. ellenfél góljànak örülő MTK utánpótlás csapataiból (!) verbuvált labdaszedők"

hogyan kerültek ezek a srácok az MTK utánpótlásába a kamualapítványokon át, arról is szólhatna egy rövid fejezet
rögtön megértenétek miért köpik le a saját klubjukat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.11. 07:03

Adamek írta:"2. ellenfél góljànak örülő MTK utánpótlás csapataiból (!) verbuvált labdaszedők"

hogyan kerültek ezek a srácok az MTK utánpótlásába a kamualapítványokon át, arról is szólhatna egy rövid fejezet
rögtön megértenétek miért köpik le a saját klubjukat

Írhatnál róla egy százszavast, hátha megértjük.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak

HozzászólásSzerző: imici » 2019.03.11. 07:34

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:"2. ellenfél góljànak örülő MTK utánpótlás csapataiból (!) verbuvált labdaszedők"

hogyan kerültek ezek a srácok az MTK utánpótlásába a kamualapítványokon át, arról is szólhatna egy rövid fejezet
rögtön megértenétek miért köpik le a saját klubjukat

Írhatnál róla egy százszavast, hátha megértjük.

Nem is tudtam hogy MTK Ultrás vagy.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.11. 08:40

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:"2. ellenfél góljànak örülő MTK utánpótlás csapataiból (!) verbuvált labdaszedők"

hogyan kerültek ezek a srácok az MTK utánpótlásába a kamualapítványokon át, arról is szólhatna egy rövid fejezet
rögtön megértenétek miért köpik le a saját klubjukat

Írhatnál róla egy százszavast, hátha megértjük.

írhatnék
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.03.11. 12:53

jobb ha több ember van meccsen mint kevesebb.. számomra erdekesebb mikor megtudtam hogy a to my kibice nevü igen kedvelt lengyel szurkoloi magazin is meginterjuvolta öket. korrekt valaszok voltak
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Beszólt az Ultras MTK a többi szurkolónak

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.11. 14:43

moszkvicsslusszkulcs írta:jobb ha több ember van meccsen mint kevesebb.. számomra erdekesebb mikor megtudtam hogy a to my kibice nevü igen kedvelt lengyel szurkoloi magazin is meginterjuvolta öket. korrekt valaszok voltak

kibicnek semmi se drága
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 87 vendég