Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.05. 16:43

MindigÚjpest írta:
Adamek írta:
MindigÚjpest írta:Kinek kéne egy 76 éves Messi?

12 góllal még mindig ő lenne a gólkirály
Az lehet,de már akkor se érne ennyit

akkor vegyenek egy pár évvel fiatalabb Neymart még a hetvenhez közel
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.05. 16:52

Adamek írta:
MindigÚjpest írta:
Adamek írta:12 góllal még mindig ő lenne a gólkirály
Az lehet,de már akkor se érne ennyit

akkor vegyenek egy pár évvel fiatalabb Neymart még a hetvenhez közel
vegyenek
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.05. 17:05

Adamek írta:
MindigÚjpest írta:
Adamek írta:12 góllal még mindig ő lenne a gólkirály
Az lehet,de már akkor se érne ennyit

akkor vegyenek egy pár évvel fiatalabb Neymart még a hetvenhez közel

A Hali összeállítása akkor is Király nevével fog kezdődni!
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.05. 17:08

nyúl írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:amit ők (meg az MTK és a Paks) művelnek ahhoz semmi köze a rendszernek

Közvetetten mindenképp van. A kistafírungozott Fradival, Vidivel Szima nem tud versenyezni, így bajnoki címre szemernyi esélyt sem lát, márpedig a pénzt is termelő csoportkörös szereplésre leginkább bajnokként van esély. Ezt tudomásul véve kb. annyi érdekli, hogy ki ne essünk és lehetőleg EL-helyen se zárjunk. Mehet is a dílerkedés a színfalak mögött.

A Honvéd megmutatta, hogy le lehet őket győzni. Az Újpest össze tudott hozni egy bajnoki bronzot kupaarannyal, holott évekig szívatták kizárásokkal, büntetésekkel, kétes adósságok kifizettetésével.
Nálunk nyomát sem látom az ambíciónak. Nem értem, hogy lehet egy levezető, lélektelen, lassú sztárocska a hangadó. A fizetéséből 3 rendes futballistát lehetne bérezni. Képességben nem maradunk el a liláktól vagy a Honvédtól, akaratban viszont jelentősen. Pedig a Lokit kedvelni sem volna nehéz a saját nevelésűek miatt.

Bandi szenved ettől a nihiltől, de tutyimutyi fellázadni ellene.

A Honvédnak volt egy kifutott szezonja, amikor épp mindkét nagy gyengélkedett. Azóta csak tágult az olló a javukra. Ilyesmire Szima nem fog építeni, ezért nem fog pénzt beleölni, hozzáteszem, nekem az is kérdés, hogy tudna-e egyáltalán. Amennyire hallottam, egyre korlátozottabbak a lehetőségei, már megyei szinten sem tartozik a legmódosabbak közé. Az EL-selejtező szerintem őt nem érdekli, akkor is csak költeni kellene a csapatra, igazolni, erősíteni, ez lenne az elvárás, miközben a csoportkör elérésének esélye közelít a nullához. Ez a nihil érződik az egész klubon, egészen a játékosokig, a szurkolókig, a cél a középmezőny, és lehetőség szerint a saját nevelésű játékosok eladása, de ez sem működik az utóbbi években.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.05. 17:21

MindigÚjpest írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:amit ők (meg az MTK és a Paks) művelnek ahhoz semmi köze a rendszernek

Közvetetten mindenképp van. A kistafírungozott Fradival, Vidivel Szima nem tud versenyezni, így bajnoki címre szemernyi esélyt sem lát, márpedig a pénzt is termelő csoportkörös szereplésre leginkább bajnokként van esély. Ezt tudomásul véve kb. annyi érdekli, hogy ki ne essünk és lehetőleg EL-helyen se zárjunk. Mehet is a dílerkedés a színfalak mögött.
Szerintem mindenképpen megéri az Európa Liga. Már az első körben is kapnak a csapatok 240e eurót + a közvetítés miatt is van valamennyi tv-s pénz. Az meg bőven több, mint a kiutazás stb. költségei.Továbbjutás esetén ez még fokozódhat is.1-kör: 240k euró
2-kör:260k euró
3-kör:280k euró
play-off: 300k euró .
csoportkör kvalifikáció: 2,92 millió euró, győzelem:570k euró, döntetlen 190k euró.
Csoport 1. helyezett +1 millió, 2. helyezett + 0,5 millió.
Tehát ha minden évben bejutnátok a csoportkörbe és ott kiesnétek 1 győzelem 1 döntetlennel, akkor is közel 4,5 millió eurót keresne a klub (+jegybevétel,szolgáltatások stb stb)

Akkor a playoffig legyen mondjuk 100 MFt/kör, reálisan max. a 3. körig vagy a playoffig tudnánk menni. De ha mondjuk az 1., esetleg a 2. körben kiesnénk, már menne a hőbörgés a városban (mint a fehéroroszok ellen pár éve), sokkal inkább, mintha nem is indulnánk. Néhány kör abszolválásához is igazolni kellene (ha nem erősítenénk, végképp balhé lenne), fajsúlyos embereket, aztán a várhatóan júliusi-augusztusi kiesés után az nb1-re is fizetni kell őket egész évben (csak a plusz bérköltség elvihetne 150-200 milliót), vannak utazási költségek, stb. Összességében még mínuszos is lehet ez a történet. Szerintem kb. így gondolkodik, ezért bele is szarik.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2019.03.05. 18:31

Cselszky írta:
nyúl írta:
Cselszky írta:Közvetetten mindenképp van. A kistafírungozott Fradival, Vidivel Szima nem tud versenyezni, így bajnoki címre szemernyi esélyt sem lát, márpedig a pénzt is termelő csoportkörös szereplésre leginkább bajnokként van esély. Ezt tudomásul véve kb. annyi érdekli, hogy ki ne essünk és lehetőleg EL-helyen se zárjunk. Mehet is a dílerkedés a színfalak mögött.

A Honvéd megmutatta, hogy le lehet őket győzni. Az Újpest össze tudott hozni egy bajnoki bronzot kupaarannyal, holott évekig szívatták kizárásokkal, büntetésekkel, kétes adósságok kifizettetésével.
Nálunk nyomát sem látom az ambíciónak. Nem értem, hogy lehet egy levezető, lélektelen, lassú sztárocska a hangadó. A fizetéséből 3 rendes futballistát lehetne bérezni. Képességben nem maradunk el a liláktól vagy a Honvédtól, akaratban viszont jelentősen. Pedig a Lokit kedvelni sem volna nehéz a saját nevelésűek miatt.

Bandi szenved ettől a nihiltől, de tutyimutyi fellázadni ellene.

A Honvédnak volt egy kifutott szezonja, amikor épp mindkét nagy gyengélkedett. Azóta csak tágult az olló a javukra. Ilyesmire Szima nem fog építeni, ezért nem fog pénzt beleölni, hozzáteszem, nekem az is kérdés, hogy tudna-e egyáltalán. Amennyire hallottam, egyre korlátozottabbak a lehetőségei, már megyei szinten sem tartozik a legmódosabbak közé. Az EL-selejtező szerintem őt nem érdekli, akkor is csak költeni kellene a csapatra, igazolni, erősíteni, ez lenne az elvárás, miközben a csoportkör elérésének esélye közelít a nullához. Ez a nihil érződik az egész klubon, egészen a játékosokig, a szurkolókig, a cél a középmezőny, és lehetőség szerint a saját nevelésű játékosok eladása, de ez sem működik az utóbbi években.

Igen. Most ez a kép él a Lokiról, hogy mekkora királyság, hogy jórészt helyi játékosokra építünk. Erősen kényszerpálya, de lehetne ez egy működőképes klubmodell, miszerint neveljük, és adjuk tovább a tehetséges játékosokat, de azt látni, hogy megreked a fejlődésük, főként a húgymeleg közeg miatt. Jó példa Varga Kevin, aki egy elég kaotikus szezon után berobbant, bátran játszott, viszont mára beleszürkült. Szerintem itt jönne a képbe Bandi bá' pedagógiája, de sajnos azt látom, hogy nem működik annyira nála a magic, hozzátéve, hogy nélküle valószínűleg még ennél is gyalázatosabb lenne az összkép.
DEBRECENI VSC

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.05. 19:08

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
MindigÚjpest írta: Az lehet,de már akkor se érne ennyit

akkor vegyenek egy pár évvel fiatalabb Neymart még a hetvenhez közel

A Hali összeállítása akkor is Király nevével fog kezdődni!

Jimmy él?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.05. 19:11

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:akkor vegyenek egy pár évvel fiatalabb Neymart még a hetvenhez közel

A Hali összeállítása akkor is Király nevével fog kezdődni!

Jimmy él?
Jimmy élt,Jimmy él,Jimmy élni fog!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.05. 19:13

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:akkor vegyenek egy pár évvel fiatalabb Neymart még a hetvenhez közel

A Hali összeállítása akkor is Király nevével fog kezdődni!

Jimmy él?

De mennyire! Javaslom új indulónknak a Még nem veszíthetek c. slágert.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Tesoro
Tartalék
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2009.08.15. 22:04
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: Tesoro » 2019.03.05. 21:29

Debrecen szurkolóként számomra elég szomorú az a tudat, hogy arányaiban véve kis befektetéssel ( értsd:2-max3 nagyobb bérigényű, de minőségi légióssal) még a jelenlegi két 'nagy' is befogható lenne, ehelyett mégis ez a szürke középcsapatokra jellemző nihill van. Mai szemmel már látom, hogy mennyire nem értékeltük - különösen a 2010 utáni időszakban - a csapat teljesítményét.

A legjobban a komoly tétre menő meccsek hiányoznak. Utoljára teljes beleéléssel a Mezőkövesden lejátszott, Diósgyőr elleni kiesési rangadó érintett meg igazán. Nagyon remélem, hogy a kupát komolyan veszik, és végre lesz megint lehetőség legalább egy kupadöntőn szurkolni. Aztán hogy ezt így gondolják e a klubnál is, idővel kiderül.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.05. 21:43

Tesoro írta:Debrecen szurkolóként számomra elég szomorú az a tudat, hogy arányaiban véve kis befektetéssel ( értsd:2-max3 nagyobb bérigényű, de minőségi légióssal) még a jelenlegi két 'nagy' is befogható lenne, ehelyett mégis ez a szürke középcsapatokra jellemző nihill van. Mai szemmel már látom, hogy mennyire nem értékeltük - különösen a 2010 utáni időszakban - a csapat teljesítményét.

A legjobban a komoly tétre menő meccsek hiányoznak. Utoljára teljes beleéléssel a Mezőkövesden lejátszott, Diósgyőr elleni kiesési rangadó érintett meg igazán. Nagyon remélem, hogy a kupát komolyan veszik, és végre lesz megint lehetőség legalább egy kupadöntőn szurkolni. Aztán hogy ezt így gondolják e a klubnál is, idővel kiderül.

engem a harmadik szezon óta konstansan kiesés ellen menekülés semmilyen szinten nem tud megérinteni, legfeljebb felidegesíteni amikor megint kiszopunk, eredmény nélkül semmi értelme ennek az egész sportnak
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.03.06. 06:49

Tesoro írta:Debrecen szurkolóként számomra elég szomorú az a tudat, hogy arányaiban véve kis befektetéssel ( értsd:2-max3 nagyobb bérigényű, de minőségi légióssal) még a jelenlegi két 'nagy' is befogható lenne, ehelyett mégis ez a szürke középcsapatokra jellemző nihill van. Mai szemmel már látom, hogy mennyire nem értékeltük - különösen a 2010 utáni időszakban - a csapat teljesítményét.

A legjobban a komoly tétre menő meccsek hiányoznak. Utoljára teljes beleéléssel a Mezőkövesden lejátszott, Diósgyőr elleni kiesési rangadó érintett meg igazán. Nagyon remélem, hogy a kupát komolyan veszik, és végre lesz megint lehetőség legalább egy kupadöntőn szurkolni. Aztán hogy ezt így gondolják e a klubnál is, idővel kiderül.
Tavaly ott volt a sansz a kupadöntőre. Odalöktük a Felcsútnak. Aztán gondoskodtunk róla, annyi pontot adjunk le a bajnokságban, hogy biztosan elkerüljük az EL-indulást.

Idén sem más a hozzáállás.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.06. 07:56

ManBat írta:
Tesoro írta:Debrecen szurkolóként számomra elég szomorú az a tudat, hogy arányaiban véve kis befektetéssel ( értsd:2-max3 nagyobb bérigényű, de minőségi légióssal) még a jelenlegi két 'nagy' is befogható lenne, ehelyett mégis ez a szürke középcsapatokra jellemző nihill van. Mai szemmel már látom, hogy mennyire nem értékeltük - különösen a 2010 utáni időszakban - a csapat teljesítményét.

A legjobban a komoly tétre menő meccsek hiányoznak. Utoljára teljes beleéléssel a Mezőkövesden lejátszott, Diósgyőr elleni kiesési rangadó érintett meg igazán. Nagyon remélem, hogy a kupát komolyan veszik, és végre lesz megint lehetőség legalább egy kupadöntőn szurkolni. Aztán hogy ezt így gondolják e a klubnál is, idővel kiderül.

engem a harmadik szezon óta konstansan kiesés ellen menekülés semmilyen szinten nem tud megérinteni, legfeljebb felidegesíteni amikor megint kiszopunk, eredmény nélkül semmi értelme ennek az egész sportnak
Ezek után már csak arra vagyok kíváncsi,hogy a fenébe lettél DVTK szurkoló?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.06. 07:58

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:A Hali összeállítása akkor is Király nevével fog kezdődni!

Jimmy él?

De mennyire! Javaslom új indulónknak a Még nem veszíthetek c. slágert.
Annyi változtatással erre a bajnokságra nézve,hogy a még helyett már legyen a szövegben.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.06. 07:59

Tesoro írta:Debrecen szurkolóként számomra elég szomorú az a tudat, hogy arányaiban véve kis befektetéssel ( értsd:2-max3 nagyobb bérigényű, de minőségi légióssal) még a jelenlegi két 'nagy' is befogható lenne, ehelyett mégis ez a szürke középcsapatokra jellemző nihill van. Mai szemmel már látom, hogy mennyire nem értékeltük - különösen a 2010 utáni időszakban - a csapat teljesítményét.

A legjobban a komoly tétre menő meccsek hiányoznak. Utoljára teljes beleéléssel a Mezőkövesden lejátszott, Diósgyőr elleni kiesési rangadó érintett meg igazán. Nagyon remélem, hogy a kupát komolyan veszik, és végre lesz megint lehetőség legalább egy kupadöntőn szurkolni. Aztán hogy ezt így gondolják e a klubnál is, idővel kiderül.
Nagyon meg tudlak érteni,ugyanez folyik Újpesten.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.06. 08:26

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
Tesoro írta:Debrecen szurkolóként számomra elég szomorú az a tudat, hogy arányaiban véve kis befektetéssel ( értsd:2-max3 nagyobb bérigényű, de minőségi légióssal) még a jelenlegi két 'nagy' is befogható lenne, ehelyett mégis ez a szürke középcsapatokra jellemző nihill van. Mai szemmel már látom, hogy mennyire nem értékeltük - különösen a 2010 utáni időszakban - a csapat teljesítményét.

A legjobban a komoly tétre menő meccsek hiányoznak. Utoljára teljes beleéléssel a Mezőkövesden lejátszott, Diósgyőr elleni kiesési rangadó érintett meg igazán. Nagyon remélem, hogy a kupát komolyan veszik, és végre lesz megint lehetőség legalább egy kupadöntőn szurkolni. Aztán hogy ezt így gondolják e a klubnál is, idővel kiderül.

engem a harmadik szezon óta konstansan kiesés ellen menekülés semmilyen szinten nem tud megérinteni, legfeljebb felidegesíteni amikor megint kiszopunk, eredmény nélkül semmi értelme ennek az egész sportnak
Ezek után már csak arra vagyok kíváncsi,hogy a fenébe lettél DVTK szurkoló?

miskolci vagyok, jó reggelt kívánok
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.06. 08:31

Cselszky írta:
MindigÚjpest írta:
Cselszky írta:Közvetetten mindenképp van. A kistafírungozott Fradival, Vidivel Szima nem tud versenyezni, így bajnoki címre szemernyi esélyt sem lát, márpedig a pénzt is termelő csoportkörös szereplésre leginkább bajnokként van esély. Ezt tudomásul véve kb. annyi érdekli, hogy ki ne essünk és lehetőleg EL-helyen se zárjunk. Mehet is a dílerkedés a színfalak mögött.
Szerintem mindenképpen megéri az Európa Liga. Már az első körben is kapnak a csapatok 240e eurót + a közvetítés miatt is van valamennyi tv-s pénz. Az meg bőven több, mint a kiutazás stb. költségei.Továbbjutás esetén ez még fokozódhat is.1-kör: 240k euró
2-kör:260k euró
3-kör:280k euró
play-off: 300k euró .
csoportkör kvalifikáció: 2,92 millió euró, győzelem:570k euró, döntetlen 190k euró.
Csoport 1. helyezett +1 millió, 2. helyezett + 0,5 millió.
Tehát ha minden évben bejutnátok a csoportkörbe és ott kiesnétek 1 győzelem 1 döntetlennel, akkor is közel 4,5 millió eurót keresne a klub (+jegybevétel,szolgáltatások stb stb)

Akkor a playoffig legyen mondjuk 100 MFt/kör, reálisan max. a 3. körig vagy a playoffig tudnánk menni. De ha mondjuk az 1., esetleg a 2. körben kiesnénk, már menne a hőbörgés a városban (mint a fehéroroszok ellen pár éve), sokkal inkább, mintha nem is indulnánk. Néhány kör abszolválásához is igazolni kellene (ha nem erősítenénk, végképp balhé lenne), fajsúlyos embereket, aztán a várhatóan júliusi-augusztusi kiesés után az nb1-re is fizetni kell őket egész évben (csak a plusz bérköltség elvihetne 150-200 milliót), vannak utazási költségek, stb. Összességében még mínuszos is lehet ez a történet. Szerintem kb. így gondolkodik, ezért bele is szarik.
a körönként 100 misis becslés, hogy jött ki?

nézzük a bakui túrát, aminél csak 2-3 (?) távolabbi ellenfél lehetett volna, felfele kerekitgetve:
- 30 milla lett volna a különgép, amit nem fizetett ki a klub, helyette volt a teszkógazdaságos megoldás. ami legyen akkor joindulattal 20.
- szalloda 30fő (csak a nagyonmuszáj létszám és minimális stáb utazott, pl a szervezési v biztonsági igazgató sem) x 2 ejszaka (valojaban jöttek haza meccs után egyböl) x ott 4csillagos szallás is max 10e = 600k. ez legyen 1 misi taxikkal vagy buszbérléssel együtt.
- a város TOP parkjában és plázájában is 200 ft körül volt pl egy félliteres kóla, tehár másfél nap kaja piára sem becsülnék gálánsan 10ezer per fönél többet, de a 300k helyett legyen ez is 1 milla.

vizumok egyebek miatt szerintem kb 25-30 milliós túraköltség lehetett reálisan. a 4000 körüli nézöszamú hazai meccs meg nincs az az isten hogy további bukó lenne anyagilag.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.06. 08:33

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:engem a harmadik szezon óta konstansan kiesés ellen menekülés semmilyen szinten nem tud megérinteni, legfeljebb felidegesíteni amikor megint kiszopunk, eredmény nélkül semmi értelme ennek az egész sportnak
Ezek után már csak arra vagyok kíváncsi,hogy a fenébe lettél DVTK szurkoló?

miskolci vagyok, jó reggelt kívánok
És? Lehettél volna miskolci ződ is,mint oly sokan.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.06. 14:03

MindigÚjpest írta:.

A bevételekre értettem a 100-at, mivel azt részletezted.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kifakadt a Loki vezetőedzője Felcsúton

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.06. 15:34

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Ezek után már csak arra vagyok kíváncsi,hogy a fenébe lettél DVTK szurkoló?

miskolci vagyok, jó reggelt kívánok
És? Lehettél volna miskolci ződ is,mint oly sokan.

az áruló az ellenségnél is rosszabb
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 239 vendég