Ezúttal a Fradi otthonában égett óriásit a Diósgyőr - videó

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Ezúttal a Fradi otthonában égett óriásit a Diósgyőr - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.03. 19:26

Pauly D írta:
ManBat írta:
RC írta:Uhh, azért ez combos. Mondjuk mi is kaptunk már hetest a Viditől és a ZTE-től is (utóbbi azért jobban fájt)

nem mindig kell nagy zakó ahhoz hogy fájdalmas legyen, nekem mind a mai napig a legrosszabb emlékem amitől instant gyomorideget kapok ha szóbajön, az ez
https://www.youtube.com/watch?v=JJa0hdZZsr4

Ezen a fos bundas csapaton kar volt idegeskedni inkabb en kozonnyel alltam a meccsekhez akkoriban. Bar kicsit most is szoval hasonlit.

pont ez volt a legfelbaszóbb az egészben, hogy a 100. évfordulóra kb. a történelmünk legundorítóbb csapata jutott, akik még a legnagyobb rangadónkat is így tönkretették
ráadásul ha Aczél őszi gyenge, de értelmezhető csapatát nem robbantják szét Tornyi kedvéért győri kölcsöngecikre (Bajzát&co) és jöttment drága senkikre (Mindigis Mellényúlkálsz), akkor a bentmaradás se lett volna lehetetlen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Ezúttal a Fradi otthonában égett óriásit a Diósgyőr - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.03. 19:44

ManBat írta:
Pauly D írta:
ManBat írta:nem mindig kell nagy zakó ahhoz hogy fájdalmas legyen, nekem mind a mai napig a legrosszabb emlékem amitől instant gyomorideget kapok ha szóbajön, az ez
https://www.youtube.com/watch?v=JJa0hdZZsr4

Ezen a fos bundas csapaton kar volt idegeskedni inkabb en kozonnyel alltam a meccsekhez akkoriban. Bar kicsit most is szoval hasonlit.

pont ez volt a legfelbaszóbb az egészben, hogy a 100. évfordulóra kb. a történelmünk legundorítóbb csapata jutott, akik még a legnagyobb rangadónkat is így tönkretették
ráadásul ha Aczél őszi gyenge, de értelmezhető csapatát nem robbantják szét Tornyi kedvéért győri kölcsöngecikre (Bajzát&co) és jöttment drága senkikre (Mindigis Mellényúlkálsz), akkor a bentmaradás se lett volna lehetetlen


Aczélnak már az oviban is télikabát lehetett a jele
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51352
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Ezúttal a Fradi otthonában égett óriásit a Diósgyőr - videó

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.03.03. 19:49

Adamek írta:
ManBat írta:
Pauly D írta:Ezen a fos bundas csapaton kar volt idegeskedni inkabb en kozonnyel alltam a meccsekhez akkoriban. Bar kicsit most is szoval hasonlit.

pont ez volt a legfelbaszóbb az egészben, hogy a 100. évfordulóra kb. a történelmünk legundorítóbb csapata jutott, akik még a legnagyobb rangadónkat is így tönkretették
ráadásul ha Aczél őszi gyenge, de értelmezhető csapatát nem robbantják szét Tornyi kedvéért győri kölcsöngecikre (Bajzát&co) és jöttment drága senkikre (Mindigis Mellényúlkálsz), akkor a bentmaradás se lett volna lehetetlen


Aczélnak már az oviban is télikabát lehetett a jele

aszittem a három T, ja télleg ő Trianon Tagadó Tibike volt

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Ezúttal a Fradi otthonában égett óriásit a Diósgyőr - videó

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.03.03. 21:10

Adamek írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Ez derék munka volt, kiszolgálták a publikumot. Csak maradjon ebből a fajtából a következő hetekre is.

a vicc az az egészben, hogy ebből a hétből egyetlen sem jöhetett volna létre akármelyik másik csapat védelme ellen, érzésre mindegyik gólunk egy besült támadás vagy ellenféltől kapott lehetőség volt

Az túlzás, hogy mind. A hétből kb. három előtt volt hajmeresztő hiba. A különbség az volt, hogy most tényleg (majdnem) minden bement.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Ezúttal a Fradi otthonában égett óriásit a Diósgyőr - videó

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.03.03. 21:10

Adamek írta:
ManBat írta:
Pauly D írta:Ezen a fos bundas csapaton kar volt idegeskedni inkabb en kozonnyel alltam a meccsekhez akkoriban. Bar kicsit most is szoval hasonlit.

pont ez volt a legfelbaszóbb az egészben, hogy a 100. évfordulóra kb. a történelmünk legundorítóbb csapata jutott, akik még a legnagyobb rangadónkat is így tönkretették
ráadásul ha Aczél őszi gyenge, de értelmezhető csapatát nem robbantják szét Tornyi kedvéért győri kölcsöngecikre (Bajzát&co) és jöttment drága senkikre (Mindigis Mellényúlkálsz), akkor a bentmaradás se lett volna lehetetlen


Aczélnak már az oviban is télikabát lehetett a jele

Inkább vezetőszár.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 120 vendég