Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: RC » 2019.02.26. 19:47

91. percben, mily meglepő. Legalább mentek előre a srácok becsülettel?
Bár leszarom.
SABARIA 1926

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.26. 19:50

RC írta:91. percben, mily meglepő. Legalább mentek előre a srácok becsülettel?
Bár leszarom.

kólafoci szerint egykapuztatok kb.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.26. 20:01

Cselszky írta:
ManBat írta:
Adamek írta:drukkolok egy Hali-Puskás döntőért, jó lenne ha mindenképpen egy NB2-es gárda oktatna a nemzetköziben

ez már nem fog összejönni, ahogy szerintem ezután Ferencünk munkáját is meg fogják köszönni

Sok értelme tényleg nincs ott tartani. Ha minimális tisztesség van valamelyik vezetőjükben, akkor kiáll, a szurkolókkal közli, hogy gyakorlatilag kiestek, és már most megkezdik a visszajutás előkészítését, hogy nyáron ne egy szedett-vedett banda induljon az nb2-ben. Ezzel nyilván együtt kell járjon HF azonnali elküldése, a következő szezont levezénylő edző mielőbbi kinevezése, de ha ez időbe telik, addig egy interim tréner is ülhet a padon, aki előtérbe helyezi azokat a játékosokat, akikre valószínűleg jövőre is számítanak.

lehet, hogy kiesési záradék van Sálas Ferkó szerződésében, ellenben idő előtt elkergetni drága lehet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: RC » 2019.02.26. 20:13

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:ez már nem fog összejönni, ahogy szerintem ezután Ferencünk munkáját is meg fogják köszönni

Sok értelme tényleg nincs ott tartani. Ha minimális tisztesség van valamelyik vezetőjükben, akkor kiáll, a szurkolókkal közli, hogy gyakorlatilag kiestek, és már most megkezdik a visszajutás előkészítését, hogy nyáron ne egy szedett-vedett banda induljon az nb2-ben. Ezzel nyilván együtt kell járjon HF azonnali elküldése, a következő szezont levezénylő edző mielőbbi kinevezése, de ha ez időbe telik, addig egy interim tréner is ülhet a padon, aki előtérbe helyezi azokat a játékosokat, akikre valószínűleg jövőre is számítanak.

a mi 9 évvel ezelőtti szitunkból kiindulva ebből nem lesz semmi, mi is gyakorlatilag kiestünk Tornyi ámokfutásával, de a Nyíregy elleni elbundázott meccsig ment a hitegetés, hogy még így meg úgy visszahozható a dolog, aztán amikor azt a meccset már igen látványosan elbundázták és megint kikaptunk, akkor jött a felismerés a klubházból hogy ez bizony nb2, és csak akkor baszták ki a bőcsimurinnyót BM kedvéért

Ti egy éven belül visszajutottatok?
SABARIA 1926

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.26. 20:18

RC írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Sok értelme tényleg nincs ott tartani. Ha minimális tisztesség van valamelyik vezetőjükben, akkor kiáll, a szurkolókkal közli, hogy gyakorlatilag kiestek, és már most megkezdik a visszajutás előkészítését, hogy nyáron ne egy szedett-vedett banda induljon az nb2-ben. Ezzel nyilván együtt kell járjon HF azonnali elküldése, a következő szezont levezénylő edző mielőbbi kinevezése, de ha ez időbe telik, addig egy interim tréner is ülhet a padon, aki előtérbe helyezi azokat a játékosokat, akikre valószínűleg jövőre is számítanak.

a mi 9 évvel ezelőtti szitunkból kiindulva ebből nem lesz semmi, mi is gyakorlatilag kiestünk Tornyi ámokfutásával, de a Nyíregy elleni elbundázott meccsig ment a hitegetés, hogy még így meg úgy visszahozható a dolog, aztán amikor azt a meccset már igen látványosan elbundázták és megint kikaptunk, akkor jött a felismerés a klubházból hogy ez bizony nb2, és csak akkor baszták ki a bőcsimurinnyót BM kedvéért

Ti egy éven belül visszajutottatok?

kellett hozzá a Nyíregy tavaszi összeomlása és LT személyében egy deus ex machina, de igen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: PTi » 2019.02.26. 20:35

hinnye

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: RC » 2019.02.26. 21:18

ManBat írta:
RC írta:
ManBat írta:a mi 9 évvel ezelőtti szitunkból kiindulva ebből nem lesz semmi, mi is gyakorlatilag kiestünk Tornyi ámokfutásával, de a Nyíregy elleni elbundázott meccsig ment a hitegetés, hogy még így meg úgy visszahozható a dolog, aztán amikor azt a meccset már igen látványosan elbundázták és megint kikaptunk, akkor jött a felismerés a klubházból hogy ez bizony nb2, és csak akkor baszták ki a bőcsimurinnyót BM kedvéért

Ti egy éven belül visszajutottatok?

kellett hozzá a Nyíregy tavaszi összeomlása és LT személyében egy deus ex machina, de igen

Lehet, hogy ide is érkezik majd egy befektető a következő szezonban - mily meglepő módon.
SABARIA 1926

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.26. 21:31

borzalmasan gyenge ez a Szerető Krisz, fizikálisan nagyon gyerek még
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: extex » 2019.02.26. 21:47

Bőle, te ócska féreg. Remélem, legalább öt meccsre eltiltanak.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.26. 21:52

extex írta:Bőle, te ócska féreg. Remélem, legalább öt meccsre eltiltanak.

mit csinált? én az utolsó 10 percet már nem bírtam nézni, a 35 perc amit láttam kikészített
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Magyar Kupa: két kiscsapat simán a 8 közé juthat

HozzászólásSzerző: RC » 2019.02.26. 22:28

Adamek írta:
extex írta:Bőle, te ócska féreg. Remélem, legalább öt meccsre eltiltanak.

mit csinált? én az utolsó 10 percet már nem bírtam nézni, a 35 perc amit láttam kikészített

A pályán maradt, pedig Rebrov le akarta cserélni.
SABARIA 1926


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 275 vendég