Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

nb1.hu12
Toborzórajáró

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.23. 20:55

Fellépett a dobogóra a fővárosi csapat.

Az OTP Bank Liga szombati játéknapjának legsimább győzelmét az Újpest aratta, a lila-fehérek 5-0-ra döngölték a földbe a Diósgyőrt. A fővárosiak már a meccs elején megkezdték a gólgyártást, majd a második félidőben beindult az újpesti focisuli, ami négy találattal párosult. Sikerének köszönhetően az Újpest fellépett a harmadik helyre a táblázaton. 

A DVTK egyébként jó előjelekkel várhatta az összecsapást, hiszen az újpesti túra előtti nyolc meccsén veretlen maradt, ám most súlyos pofonból kell felállnia a nehéz helyzetben lévő Diósgyőrnek.

Nebojsa Vignjevics vezetőedző a sajtótájékoztatón arról beszélt, hogy az első gól után kevésbé koncentrált a támadásokra az Újpest. Ezt leszámítva gyakorlatilag tökéletes meccset játszottak, ami az eredményen is meglátszik.

"Egy tökéletes meccs volt, amiről a játékosok már mindent elmondtak a pályán.

Én ehhez csak annyit teszek hozzá, hogy a DVTK a Vidi és a Honvéd ellen uralta a mérkőzést, nem akartuk, hogy ezt itt is megtegyék, ezért agresszívan letámadtunk. Jó időben, rögtön az elején megszereztük a vezetést. Egyedül talán az nem tetszett, hogy 1-0-nál birtokoltuk ugyan a labdát, de nem játszottunk elég támadóan. A második félidőben ez megváltozott, és a második góllal megjött az önbizalmunk is. Örülök a győzelemnek, és gratulálok a játékosoknak!" - fogalmazott Vignjevics. 

Azt már csak mi tesszük hozzá, hogy mi lesz, ha Lacina Traoré is bevethető lesz...

Torzonborz
Toborzórajáró

Re: Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

HozzászólásSzerző: Torzonborz » 2019.02.24. 13:04

Nem tudom, én 2-0 után éreztem, hogy nem védekeztünk volna olyan jól, mint korábban, akkor volt a diósgyőri kapufa (ha az bemegy ...), illetve pár veszélyes támadás is és a labda is jóval kevesebbet volt nálunk, mint korábban. Az 5-0-t túlzónak tartom és csalóka is, csak annak köszönhető, hogy Zsótér meg akarta mutatni, nem a kispadra való, ezért nagyon hajtott, adott egy gólpasszt és lőtt egy gólt.
Hajrá Újpest!

Maradonapoli
Aranylabdás
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.02.24. 13:13

Annyira romantikus ez a kép!
GYŐZELMÜNK KOVÁCSA
Bástya elvtárs Emlékzenekar és Tánckar előadása, fogadják szeretettel:
https://www.youtube.com/watch?v=QGDoSJmEyMc

MindigÚjpest
fanatikus

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.02.24. 13:50

Torzonborz írta:Nem tudom, én 2-0 után éreztem, hogy nem védekeztünk volna olyan jól, mint korábban, akkor volt a diósgyőri kapufa (ha az bemegy ...), illetve pár veszélyes támadás is és a labda is jóval kevesebbet volt nálunk, mint korábban. Az 5-0-t túlzónak tartom és csalóka is, csak annak köszönhető, hogy Zsótér meg akarta mutatni, nem a kispadra való, ezért nagyon hajtott, adott egy gólpasszt és lőtt egy gólt.
Nem is oda való.
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

adrenalin69
Aranylabdás
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2019.02.24. 15:46

Torzonborz írta:Nem tudom, én 2-0 után éreztem, hogy nem védekeztünk volna olyan jól, mint korábban, akkor volt a diósgyőri kapufa (ha az bemegy ...), illetve pár veszélyes támadás is és a labda is jóval kevesebbet volt nálunk, mint korábban. Az 5-0-t túlzónak tartom és csalóka is, csak annak köszönhető, hogy Zsótér meg akarta mutatni, nem a kispadra való, ezért nagyon hajtott, adott egy gólpasszt és lőtt egy gólt.

63-37 volt a landabirtoklás! A többi részében a kommented sok igazsát tartalmaz!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Egyszer, mindenért felelni kell, egyszer minden számadásra kerül, él bennünk a töretlen hit, hogy nem mindig a patkány marad felül!

DVTKfan
Világsztár
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2019.02.24. 17:16

Hát.
Szenvedés volt ez az egész.. élőben még a szar belga sör is rátett egy lapáttal.
Nem mellesleg, a rend éber őrei, (minden tiszteletem a rendőröké) nem tudják hogy van helyszíni árusítás és elküldik a vendégszurkolókat....

Amúgy meg maradjunk annyiban, hogy az elmúlt 8 meccsen nem kaptuk be ezt az 5 gólt amit most.
Az az egy pozitívum volt a meccsben, hogy egyszerre.. és ezzel csak 3 pontot vesztettünk...
Kíváncsi leszek, hogy a lendületbe jött Fradi ellen mit fognak nyújtani szombaton az aranylábúak.. de ha 3 védővel állunk fel a Groupamában, akkor én ki se megyek és előre bebaszok, hogy ne fájjon...

Sajnálok mindenkit aki velem együtt élte át ezt a szart tegnap élőben.
... és nehéz szívvel, de gratulálok az Újpestnek.

Off: Amúgy a másik oldalon volt Rakaczki Bence rigmus? Oké hogy mi egyszer megemlékeztünk erről a borzalomról, de szerintem kicsit túltoltuk.
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

ultraviola
Ifista

HozzászólásSzerző: ultraviola » 2019.02.24. 17:40

DVTKfan írta:Hát.
Szenvedés volt ez az egész.. élőben még a szar belga sör is rátett egy lapáttal.
Nem mellesleg, a rend éber őrei, (minden tiszteletem a rendőröké) nem tudják hogy van helyszíni árusítás és elküldik a vendégszurkolókat....

Amúgy meg maradjunk annyiban, hogy az elmúlt 8 meccsen nem kaptuk be ezt az 5 gólt amit most.
Az az egy pozitívum volt a meccsben, hogy egyszerre.. és ezzel csak 3 pontot vesztettünk...
Kíváncsi leszek, hogy a lendületbe jött Fradi ellen mit fognak nyújtani szombaton az aranylábúak.. de ha 3 védővel állunk fel a Groupamában, akkor én ki se megyek és előre bebaszok, hogy ne fájjon...

Off: Amúgy a másik oldalon volt Rakaczki Bence rigmus? Oké hogy mi egyszer megemlékeztünk erről a borzalomról, de szerintem kicsit túltoltuk.

Volt. Egy 5 perces “nem gyalázzuk az ellenfelet szünet” is beiktatásra került utána.
Lila oldalról is felvetődött a túltolás téma, de a publikum megnyugtatására elmondták a srácok, hogy igen - még mindig gyűlöljük egymást. No para. Gyorsan helyre is állt mindenki lelki békéje.

Nekem is lenne egy “offom”. A kerítésen átesett szurkolótársunkról van bárkinek információja? Volt “szerencsém” közelről látni az esetet és az eszméletvesztése nem volt túl biztató.

ManBat
Aranylabdás

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.24. 17:48

DVTKfan írta:Hát.

az a baj, hogy Eperjesi könnyelmű kibaszásával kiállni se tudunk 4 védővel,mert konkrét jobbhátvédünk az nincs
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél

НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Vissza: “www.nb1.hu”