Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.23. 19:05

Meg nem adott szabályos gól, érdekes 11-es.

Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián


FTC-Puskás Akadémia 4-0


 


Úgy telt el az első félidő (és a második is), hogy az FTC játékosainak a hozzáállására most senkinek sem lehetett panasza. A mutatott játékba még beleköthettek a kiemelten ínyencek, de ezúttal tényleg az látszott már az elejétől a zöld-fehéreken, hogy nem csak kötelességtudatból teszik a dolgukat, mint a hétközi, Kisvárda elleni kupameccs első játékrészében, hanem azért, mert győzni akarnak.


 


Rengeteg helyzetet dolgoztak ki, kapujukhoz szegezték a felcsútiakat. A vendégek az első pillanatokban letámadással próbálkoztak, de hamar elmúlt ez az állapot. A hazaiak előtt több lehetőség is adódott a gólszerzésre, de vagy Hegedüs védett bravúrral vagy a zöld-fehérek támadói céloztak pontatlanul. Amikor viszont már a kapus sem tudott volna segíteni és a célzással sem volt akkora gond, akkor meg ott volt a kapufa, mint a 45. percben Petrjak lövésénél.


 


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Sigér teljesen szabályos gólját nem adta meg a játékvezető.


 




A második félidő elején pillanatok alatt eldöntötte a Ferencváros a három pont sorsát. Furcsa volt, hogy a felcsúti védelem mennyire zavarba hozható volt ezekben a pillanatokban. A védelem oszlopa, Hegedűs János ekkor már kórházban volt, az ő kiválása nagyon érzékenyen érintette a vendégeket. 


 


Mint ahogyan az első gól előtt megadott tizenegyes is, ami egyáltalán nem biztos, hogy az volt. Ettől függetlenül viszont kijelenthető, teljesen megérdemelten kezdte el rugdosni a gólokat a listavezető. A legjobban ebben a periódusban volt észrevehető, hogy a két csapat játékosai közül a hazaiak azok, akik gyorsabb ütemben és sokkal kombinatívabban tudnak futballozni.


 


A végén még emberhátrányba is kerültek a vendégek, mert Szolnoki Roland megkapta a második sárga lapját, majd Szihnyevics megszerezte Fradi-mezben az első gólját, akárcsak a játékrész derekán Tokmac.


 




Az FTC győzelméhez pillanatig nem férhetett kétség, a listavezető a játék minden elemében jobb volt annál az ellenfelénél, mely hatalmas bajba került a tabellán.


 


Tabella a linkre kattintva érhető el

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.02.23. 20:19

ez a meccs néhol focit is tartalmazott méghozzá jó focit. csak tudnám miért nem lehet mindig igy akarni és küzdeni.pontatlanságbol böven jutott azért most is de ez a jó irány uraim. mondjuk a fütty korai volt még azért a közönségtöl elsö félidöben sokaknak azért gondolkodni is kéne.pont nem ez az idöszak érdemelte ezt
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.02.23. 20:20

Milyen hatalmas baj? Mi a faszról beszéltek már megint? Szombat van, ilyenkor már be vagytok baszva, vagy mi?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: banok » 2019.02.23. 20:40

:)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.23. 20:54

jó lenne ha nem dőlne el a bajnokság az utolsó fordulóig és nem tudnánk leadni a pontokat utolsó esélyként majd nekik
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.02.23. 21:39

Adamek írta:jó lenne ha nem dőlne el a bajnokság az utolsó fordulóig és nem tudnánk leadni a pontokat utolsó esélyként majd nekik

Tré volt a Vidi ma. Majd lesz összehasonlítási alapom, ha látom, mire mentek a Halival hazai pályán.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.02.23. 23:39

Ez jó volt most.
A Fradiváros projekt vélhetően hónapokat fog csúszni.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.02.23. 23:53

Nem születhetett jó eredmény, de legalább kikapott a Felcsút a NER Clash of the Titan-ján.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.02.24. 09:26

Ferencváros // Man Utd írta:Ez jó volt most.
A Fradiváros projekt vélhetően hónapokat fog csúszni.

legalább a kézicsarnokot engedjék határidöre..
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.02.24. 09:54

moszkvicsslusszkulcs írta:ez a meccs néhol focit is tartalmazott méghozzá jó focit. csak tudnám miért nem lehet mindig igy akarni és küzdeni.pontatlanságbol böven jutott azért most is de ez a jó irány uraim. mondjuk a fütty korai volt még azért a közönségtöl elsö félidöben sokaknak azért gondolkodni is kéne.pont nem ez az idöszak érdemelte ezt
Grat a győzelemhez!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.02.24. 11:49

MindigÚjpest írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:ez a meccs néhol focit is tartalmazott méghozzá jó focit. csak tudnám miért nem lehet mindig igy akarni és küzdeni.pontatlanságbol böven jutott azért most is de ez a jó irány uraim. mondjuk a fütty korai volt még azért a közönségtöl elsö félidöben sokaknak azért gondolkodni is kéne.pont nem ez az idöszak érdemelte ezt
Grat a győzelemhez!

A másnaposság meg kihozza belőled az úriembert... te vagy még a csudabogár :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51162
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.02.24. 12:44

Kép

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.02.24. 13:57

Reginald McFreez írta:
MindigÚjpest írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:ez a meccs néhol focit is tartalmazott méghozzá jó focit. csak tudnám miért nem lehet mindig igy akarni és küzdeni.pontatlanságbol böven jutott azért most is de ez a jó irány uraim. mondjuk a fütty korai volt még azért a közönségtöl elsö félidöben sokaknak azért gondolkodni is kéne.pont nem ez az idöszak érdemelte ezt
Grat a győzelemhez!

A másnaposság meg kihozza belőled az úriembert... te vagy még a csudabogár :)
A keksz gyáros kollégát komázom,azt meg pláne,ha az orbánfc szopik.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Átrobogott a Fradi a hatalmas bajba került Puskás Akadémián

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.02.24. 17:26

MindigÚjpest írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:ez a meccs néhol focit is tartalmazott méghozzá jó focit. csak tudnám miért nem lehet mindig igy akarni és küzdeni.pontatlanságbol böven jutott azért most is de ez a jó irány uraim. mondjuk a fütty korai volt még azért a közönségtöl elsö félidöben sokaknak azért gondolkodni is kéne.pont nem ez az idöszak érdemelte ezt
Grat a győzelemhez!

huu..rendben.. én is... lolol
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 86 vendég