Bombagól után parádéztak Szoboszlaiék - videó

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Bombagól után parádéztak Szoboszlaiék - videó

HozzászólásSzerző: Norby » 2019.02.24. 23:30

Reginald McFreez írta:
Avalon írta:
Cselszky írta:Itt mindenkit hájpolnak, aki két egyeneset rúgott a labdába. Nem mérvadó.
Másrészt, amit kritikaként felhoztál, az szvsz a ló túloldala, nem egy valid hivatkozás. Nem gondolom, hogy a tehetségét vagy tehetségtelenségét annak alapján lehetne igazolva látni, hogy 18 évesen és pár hónaposan a Salzburgban stabil játékos-e vagy sem.


Én meg ezt a kommentedet nem értem.

Az "itt" alatt nem tudom hogy az nb1.hu-t érted, vagy az egész sportmédiát, utóbbi esetben igazad van.
Nem írtam olyat, hogy tehetségtelen. Azt írtam, hogy nem akkora tehetség, mint aminek akarjuk látni. Egyáltalán nem mindegy.
Másrészt ez azért is igazolva látszik, mert persze nem kell hogy játsszon rendszeresen, lehet tehetséges, csak bőven nem ott tart még, ahová vizionálják. Olyanból meg sajnos van egy pár aki egy nyugat-európai csapat kispadját koptatja.

Arról meg nem is beszélve, hogy azért vannak horvát, szerb avagy szlovák játékosok (hogy nyugatabbit ne is említsek) akik ennyi idősen rendelkeztek felnőttmeccsel első osztályban, és nem csak időhúzó csereként. De ez tényleg csak zárójelben.

Tényleg, aki profi ebben, tolhatna egy listát azokról a 18-at betöltött, de 19-et még nem játékosokról, akik már rendelkeznek legalább mittudomén 300 perccel, az adott csapat bajnokságában, egy legalább olyan erős csapatban (legyen mérce kb. EL playoff, de ez nyilván képlékeny a topbajnokságok miatt), mint a Salzburg. Ez lenne a mérvadó.


Dortmundban játszik Jadon Sancho. Márciusban lesz 19 éves. 35 bundesliga meccs. 2219 perc, 9 gól 16 assziszt. 3-szoros angol válogatott (jó abból csak egy barátságos meccset játszott végig). A City 7,8 millóért adta el a Dortmundnak. Nagy üzlet volt.
Zagadou (Dortmund) 19 évesen 22 Bundesliga meccsnél tart. De a tavalyi szezonban is játszott 11 meccset. Ma mindketten gólt szereztek a Leverkusen ellen.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 206 vendég