Elégedetlen a Vidi ellen helytálló csapatával a Taksony edzője

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Elégedetlen a Vidi ellen helytálló csapatával a Taksony edzője

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.20. 17:53

Értékelt a harmadosztályú csapat trénere.

Elégedetlen a Vidi ellen helytálló csapatával a Taksony edzője


Hatalmas lelkierőről és küzdőszellemről tett tanúbizonyságot a Magyar Kupában a Taksony. A harmadosztályú csapat mindössze egy gólt kapott – köszönhetően Iváncsics Alex parádés védéseinek - a borzasztóan erős kerettel felálló Vidi ellen, de a csapat edzője Szabados Tamás így sem volt elégedett csapatával, sőt…


 


- Nagyobb fordulatszámot vártam a játékosaimtól, számomra teljesen mindegy, hogy a Szekszárd vagy a MOL Vidi ellen kapunk ki, a vereség az vereség – kezdte értékelését a tréner a Vidi honlapjának. - Sportember vagyok, mindennek, ami tétre megy, annak ugyanolyan jelentősége van, úgyhogy egyelőre nem tudom ezt pozitívan felfogni.


 


Elsősorban csapata támadásaival volt elégedetlen a szakvezető, de a mentálisan és futballtudásban is többet várt volna legénységétől.


 


-  Elhiszem, hogy kívülről az látszódik, hogy egy NB III-as csapat tisztesen helyt áll egy NB I-es topcsapat ellen, de támadásépítésben többet vártam volna magunktól – mondta Szabados, majd hozzátette: - Ez betudható annak is, hogy a Vidi már túl van három tétmérkőzésen, míg mi edzőmeccsekkel tudtunk hangolni. Az első félidőben a mentális, a második félidőben a futballtudás részében vártam volna többet a játékosaimtól.


 


A Taksony jelenleg a 7. helyen áll az NB III Közép-csoportjában, melynek küzdelmei csak március elején folytatódnak.


 


A mérkőzésről a linkre kattintva olvashat bővebben.

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 115 vendég