Csatárt igazolt az Újpest

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Csatárt igazolt az Újpest

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.19. 17:25

Hivatalos bejelentés.

Csatárt igazolt az Újpest


Íme, a lila-fehérek közleménye:


 


"Klubunk a mai napon új játékossal szerződött.


 


Örömmel jelenthetjük be, hogy Theophilus Solomon, a horvát élvonalban szereplő NK Inter-Zaprešić korábbi labdarúgója immár lila-fehérbe öltözött és a 9-es számban szerepelhet majd az együttesünknél.


 


A 23 éves, 183 cm magas nigériai támadó a 2018/2019-es idényben déli szomszédunknál összesen 7 mérkőzésen lépett pályára, és ez idő alatt egyszer vette be az ellenfelek kapuját.


 


Újdonsült futballistánk így nyilatkozott honlapunknak a papírok aláírását követően: „Korábbról is ismertem az Újpestet, egy kedves barátom, Obinna révén, néha még a mérkőzéseket is megnéztem. Amikor szóba jött az igazolásom, akkor mélyebben is utánajártam a dolgoknak, láttam milyen gazdag a klub történelme, és hogy ez egy igazán nagy csapat. Örülök neki, hogy itt lehetek, egy ilyen nagyszerű együttesnél. Szeretnék minél többet segíteni, a legjobbamat fogom nyújtani, hogy elérjük a kitűzött célokat”.


 


A korábbi U23-as válogatott Solomonnak sok sikert és gólt kívánunk a Megyeri úton!"

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Csatárt igazolt az Újpest

HozzászólásSzerző: zaggar » 2019.02.19. 19:52

Ezt legalább nem Obobo/Bobobónak hívják..
Vajon ő a beígért csúcsigazolás?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 117 vendég