Dollék kiütését értékelte Szalaiék trénere

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Dollék kiütését értékelte Szalaiék trénere

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.17. 10:54

Sokkal fölényesebben is nyerhettek volna.

Dollék kiütését értékelte Szalaiék trénere


Hatalmas verést mért a Hoffenheim a kiesés elől menekülő Hannoverre. Julian Nagelsmann legénysége csak 3 gólt lőtt a mérkőzésen, de könnyen lehetett volna ez jóval több is, amit a vendégek új vezetőedzője, Thomas Doll is elismert.


 


Szalaiék trénere nem meglepőmódon elégedett volt csapata játékával.


 


- Remekül kezdtük a mérkőzést. Miután megszereztük a vezetést tovább domináltunk úgy a20. percig, és még több gólt szerezhettünk volna, de ekkor a Hannover átmenetileg egy kicsit visszajött a meccsbe – kezdte Julian Nagelsmann. – A második félidőre aztán úgy jöttünk ki, megmutatjuk, hogy a Hannover ma semmilyen eredményt nem ér el itt. A helyzetek terhe, amiket kihagytunk, ma nem nyomta a vállaink. Hihetetlenül elégedett vagyok azzal, ahogy védekeztünk.


 


Thomas Doll gratulált a Hoffenheim „nagyon megérdemelt” győzelméhez, valamint kiemelte a 3-0 nem tükrözi a játék képét. 


 


- Számomra, mint edző, ez nem egy jó szituáció. Azt hittem, jobbak vagyunk ennél. Ez egy nulla teljesítmény volt – értékelt csalódottan Doll. – Egyáltalán nem álltunk bele a párharcokba. Több bátorságot vártam a csapatomtól. Szerencsések vagyunk, hogy csak hármat kaptunk.


 


Ishak Belfodil, aki a Hoffenheim második gólját szerezte nagyon boldog volt. Elmondta, nagyon szerettek volna nyerni a Dortmund elleni döntetlent követően. 


 


- A csapat kiválóan játszott, még több gólt is szerezhettünk volna. Eltartott egy ideig, amíg megadta a játékvezető a gólomat, mert visszanézte, les volt-e. Ez egyértelműen azt jelenti, hogy várnod kell, mielőtt rendesen ünnepelhetnél. De ez rendben van, végül megadta, ami nagyon fontos volt számunkra akkor.



 


Szalai Ádám bő tíz percet kapott a meccsen.


 



 



Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dollék kiütését értékelte Szalaiék trénere

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.17. 11:03

a hatpontos derbijei pont idegenben lesznek a ddr mesternek, elég necces feladat lesz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Dollék kiütését értékelte Szalaiék trénere

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.02.17. 11:53

Adamek írta:a hatpontos derbijei pont idegenben lesznek a ddr mesternek, elég necces feladat lesz

csak a karesz-taktika célravezető ilyen helyzetben, remélem tudja

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dollék kiütését értékelte Szalaiék trénere

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.17. 13:10

Maradonapoli írta:
Adamek írta:a hatpontos derbijei pont idegenben lesznek a ddr mesternek, elég necces feladat lesz

csak a karesz-taktika célravezető ilyen helyzetben, remélem tudja

nem igazán, ha nem húzzák azokat be akkor bukó a szitu
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 119 vendég

cron