Bundaügy a magyar fociban: elképesztő részletek

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Bundaügy a magyar fociban: elképesztő részletek

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.12. 21:54

Vallott a volt élvonalbeli edző.

Bundaügy a magyar fociban: elképesztő részletek


 



A szakember tanúvallomásának ismertetésével folytatódott a 2011 óta húzódó bundaper a Pesti Központi Kerületi Bíróságon - jelezte a blikk.hu. A vádirat szerint a szingapúri Tan Seet Eng által vezetett, focimeccsek manipulálásával foglalkozó nemzetközi bűnszervezet több országban befolyásolt mérkőzéseket. Az ügyben meghallgatott tréner – neve a szövetségi kapitányi poszt kapcsán is felvetődött – nem jelent meg a tárgyaláson.



 



Korábbi vallomásából kiderült, ismeretsége L. Mátyás harmadrendű vádlottal több évtizedes, együtt fociztak. Később is tartották a kapcsolatot, az edző egy időben havonta fogadott meccsekre a férfin keresztül – aki hitelezte neki az összegeket –, s komolyabb tartozást halmozott fel. A tárgyaláson lejátszottak több telefonbeszélgetést is: az egyiken a tréner egy külföldi meccsekre tippelt, egy másikból pedig kiderült, hogy tartozása elérte a 950 ezer forintot. L. Mátyás 2010 őszén egy utánpótlásmeccs miatt kérte a segítségét, szerettek volna megállapodni egy meccs megrendezéséről a szerb futballszövetséggel, az ellenfél pedig egy afrikai gárda lett volna. „Mínuszban voltam a fogadások miatt, azt gondoltam, ha elintézem a mérkőzést, azzal az én részemet letisztáztuk” – magyarázta az edző.



 



Elmondása szerint látta, hogy a vádlottak jó autókkal, szép ruhákban járnak, ám manipulált meccsekről nem tudott. Hozzátette: máskor nem fordult elő vele, hogy nem szövetség kereste meg hivatalosan mérkőzés szervezésével. A szerb szövetség nem állt kötélnek, mert komoly hiányosságokat fedezett fel a hozzá eljuttatott papírokon.  L. Mátyás többször megjegyezte a tárgyaláson, hogy az elhangzottak egyik vádponthoz sem kapcsolhatóak, csupán megerősítik, hogy mérkőzések szervezésével foglalkozott az ismerőseivel. 


Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Bundaügy a magyar fociban: elképesztő részletek

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2019.02.13. 11:41

Na ki is vagyok?
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Bundaügy a magyar fociban: elképesztő részletek

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.02.13. 12:12

Szóval a szerb kölykök bénák, sörhasat eresztettek, rozsdásak az izületeik. Lehet. Viszont te Matyi te bunkó vagy, kitömni való barom vagy és még finom voltam. A hülyeséged fél millió dollárba került nekünk, ezt ki meri megmondani a szingapúrinak?

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Bundaügy a magyar fociban: elképesztő részletek

HozzászólásSzerző: sznot » 2019.02.13. 14:52

BEARGRYLLS írta:Na ki is vagyok?


Aczél.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 161 vendég