Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.12. 14:35

Hivatalos bejelentés.

Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője


A felkészülési időszak kezdetekor jeleztük, hogy Marko Nikolics, a Vidi vezetőedzője az edzőtábor után dönti majd el, hogy számít-e a Lokitól igazolt Sós Bence szolgálataira. Mint írtuk, a debreceniek szívesen visszaigazolták volna korábbi játékosukat, ám a tárgyalások nem a hajdúságiakkal, hanem a felcsútiakkal vezettek eredményre.


 


Íme, a Puskás Akadémia közleménye:


 


„Fél évig a Puskás Akadémia játékosa lesz Sós Bence. A hódmezővásárhelyi születésű, 24 éves szélső a DVSC neveltje, a 2016/17-es szezont kölcsönben a Mezőkövesdnél töltötte, hogy aztán visszatérjen anyaegyesületéhez. A 2017/18-as évadban a Loki játékosaként 20 első osztályú meccsen 3 gólt lőtt és 1 gólpasszt adott, a kupában 5 találkozón kétszer volt eredményes. Tavaly nyáron a debreceniektől a MOL Vidi FC-hez került, ahol öt bajnoki összecsapáson vették számításba.


 


„Mivel a Vidiben az ősszel nem kaptam túl sok szerepet, a januári felkészülési időszak után a stáb úgy döntött, hogy a folyamatos játéklehetőség szempontjából jobb, ha kölcsönadnak. A Puskás Akadémia ekkor keresett meg, s bár több csapat is érdeklődött utánam, a felcsútiak mellett tettem le a voksomat. A tavaszi első két mérkőzésen mutatott játékuk is jelzi, hogy a PAFC-nál nagyon komoly szakmai munka folyik, s úgy gondoltam, szeretnék ennek részese lenni. Be akarom bizonyítani magamnak, illetve a klubnak: alkalmas vagyok arra, hogy folyamatos játéklehetőséget kapjak az NB I-hez és hozzásegítsem a csapatomat céljai eléréséhez.”

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2019.02.12. 15:25

A szivnek nem lehet parancsolni! Csut-ra kivankozott, mint Vargo Joe. Odahuzta a oket a szerelem, a klub iranti orok szerelem! Ezt a nyilatkozatot meg ugy megirtak helyette, mint a politukusok helyett a nephulyito szovegeket...

Gratulalok!!!
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.02.12. 17:21

Ennyit érsz, öcsisajt. Mint a húsz meccsen három gólod és egy gólpasszod támadóként.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.02.12. 17:28

Reginald McFreez írta:Ennyit érsz, öcsisajt. Mint a húsz meccsen három gólod és egy gólpasszod támadóként.
Ennyi,ez is egy igazi faszszopó.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.02.12. 17:35

MindigÚjpest írta:
Reginald McFreez írta:Ennyit érsz, öcsisajt. Mint a húsz meccsen három gólod és egy gólpasszod támadóként.
Ennyi,ez is egy igazi faszszopó.

Azt nem tudom, hogy szopja-e a faszt, valószínűleg megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe minden további nélkül. Már akkor lehetett tudni, amikor eladta magát a Vidi vokálba... baszik ez a focira, csak ugat. A BMW leasing-re izgul ez is. A vicc annyi az egészben, hogy ha csak a 90%-át beletenné pl. annak a munkának, amit mondjuk egy középszerű Szalai beleölt a fociba, nem a leasingen kellene gondolkodnia, hanem azon, hogy melyik csikkzsebből rántsa elő a McLaren árát... de hát ez van, kibaszott kretének ezek.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.02.12. 17:39

Reginald McFreez írta:
MindigÚjpest írta:
Reginald McFreez írta:Ennyit érsz, öcsisajt. Mint a húsz meccsen három gólod és egy gólpasszod támadóként.
Ennyi,ez is egy igazi faszszopó.

Azt nem tudom, hogy szopja-e a faszt, valószínűleg megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe minden további nélkül. Már akkor lehetett tudni, amikor eladta magát a Vidi vokálba... baszik ez a focira, csak ugat. A BMW leasing-re izgul ez is. A vicc annyi az egészben, hogy ha csak a 90%-át beletenné pl. annak a munkának, amit mondjuk egy középszerű Szalai beleölt a fociba, nem a leasingen kellene gondolkodnia, hanem azon, hogy melyik csikkzsebből rántsa elő a McLaren árát... de hát ez van, kibaszott kretének ezek.
Mert minden egyből kell a kis geciknek,természetesen munka nélkül.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13661
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: alehndr » 2019.02.12. 17:58

Reginald McFreez írta:Ennyit érsz, öcsisajt. Mint a húsz meccsen három gólod és egy gólpasszod támadóként.

Baszhatja, hogy magyar. Ilyen pedigrével a Fradi milliókat adna érte

Tesoro
Tartalék
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2009.08.15. 22:04
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: Tesoro » 2019.02.12. 19:52

Kérdés, hogy ez mennyire a Vidi, és mennyire az ő döntése volt. Ebből az interjú-féleségből nyilván arra lehet következtetni, hogy az utóbbi. Mindenesetre én nem lennék meglepve, ha a Vidi sem feltétlenül forszírozta volna, hogy visszajöjjön Debrecenbe, elég nagy arcvesztés lett volna ez nekik Bódi után fél ( 1 ? ) évvel.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96394
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.02.12. 20:02

Trinidad írta:A szivnek nem lehet parancsolni! Csut-ra kivankozott, mint Vargo Joe. Odahuzta a oket a szerelem, a klub iranti orok szerelem! Ezt a nyilatkozatot meg ugy megirtak helyette, mint a politukusok helyett a nephulyito szovegeket...

Gratulalok!!!

Oda megy, ahova akar, vagy ahova engedik, felesleges vele foglalkozni. Már nem a mi játékosunk. A gyomra elbírja a Csútot. Vannak így páran.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2019.02.12. 21:50

szerény srácnak tűnik

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: PTi » 2019.02.12. 22:07

Fiatal tehetség

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Loki helyett a Puskás Akadémiában folytatja a Vidi szélsője

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.02.13. 02:12

Nem is kapott lehetőséget szerencsétlen, amúgy meg állandóan arról rinyált Nikolics hogy nem vagyunk elegen. Ultragáz tavaszunk lesz, ezt ez a két botrányos meccsünk is előrevetíti. Nincs emberünk sem aki gólt lő, Scsepovics is megköszönheti a DVTK-nak hogy bemutattak a 4. percben egy jó megye3-as védekezést amúgy nem rúgott volna gólt az életben.
Go Gunners Hajrá Videoton


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 148 vendég