Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.12. 08:21

Egyszer meggyepálta a társát a csapatbuszon.

Igazolást jelenthet ma be a Honvéd


Legutóbb vasárnap írtuk meg, hogy minden elismerésünk Supka Attiláé, az általa vezetett szakmai stábé és a kispesti játékosoké a Honvéd remek, megsüvegelendő teljesítménye miatt.


 


A szakmai vezető egyébként nagyjából mindenkinek beszólt a Puskás Akadémia legyőzése után, mert sokan számon kérték rajta és a futballistáin, miért nyert utoljára a csapata november elején.


 


Az nb1.hu azonban végig jelezte, milyen problémákkal küzdenek a kispestiek. Sérüléshullám, két alapember eligazolása, valamint csak két érkező, akik közül az egyik sérült, a másik meg alig használható.


 


A Honvéd azonban így is harmadik, két ponttal van lemaradva a második, jelentősen nagyobb büdzséből gazdálkodó Vidi mögött a táblázaton. Legutóbbi cikkükben fel is tettük a kérdést, hol tartanának a kispestiek, ha George F. Hemingway tulajdonos áldoz is a csapatra a téli átigazolási szezonban...


 


Nos, a jelek szerint Hemingway is úgy gondolja, ahogy az nb1.hu és mindenki, ezért a Honvéd átigazolást jelent be, honlapunk információi szerint elképzelhető, hogy már ma. Az érkező Dárdai Pál volt játékosa lesz.


 


A Honvéd ugyanis leigazolta Enisz Ben-Hatirát, aki 11-szeres tunéziai válogatott. Hatira Berlinben született, korábban játszott a Herthában, a Frankfurtban és a Hamburgban is. Három évvel ezelőtt verekedés miatt kellett távoznia Dárdai Pál csapatától, egy bajnokiról hazafelé tartva ugyanis a csapatbuszon összeveszett klubtársával, Mitchell Weiserrel, és a vita hevében tettlegességre ragadtatta magát.


 


Ben-Hatira összesen 101 mérkőzésen lépett pályára a Bundesligában, 15 gólt szerzett és 12 gólpasszt adott.


 


A bunyó mellett apró szépséghiba még a renoméjában, hogy április óta nem lépett pályára, így a meccshiánya adott, a fizikai állapota meg kérdéses...

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: Milito » 2019.02.12. 10:12

Szuper. Egy éve nincsen csapata. Gondolom még járókerettel se tudna felmenni a pályára.
CS.A.K.

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: imici » 2019.02.12. 10:17

Milito írta:Szuper. Egy éve nincsen csapata. Gondolom még járókerettel se tudna felmenni a pályára.

Szerintem jó lehet, de félő hogy lefele csúszott kondiban és felfele egóban
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.02.12. 10:20

imici írta:
Milito írta:Szuper. Egy éve nincsen csapata. Gondolom még járókerettel se tudna felmenni a pályára.

Szerintem jó lehet, de félő hogy lefele csúszott kondiban és felfele egóban

mindenki felfelé csúszna egóban, ha 5+ év topliga után elkeveredne valahová üzbegisztán alsóba egy marék dollárért vagy egy kicsit többért

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2019.02.12. 10:40

imici írta:
Milito írta:Szuper. Egy éve nincsen csapata. Gondolom még járókerettel se tudna felmenni a pályára.

Szerintem jó lehet, de félő hogy lefele csúszott kondiban és felfele egóban


ide bőven jó. Amikor formában volt akkor ő a bundásban is a jobbak közé tartozott. Valahol hallottam hogy az elküldésének a valódi oka nem is ez a verekedés volt, erről tud vki valamit?
Kispest távdrukker

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.12. 11:32

_carlos_ írta:
imici írta:
Milito írta:Szuper. Egy éve nincsen csapata. Gondolom még járókerettel se tudna felmenni a pályára.

Szerintem jó lehet, de félő hogy lefele csúszott kondiban és felfele egóban


ide bőven jó. Amikor formában volt akkor ő a bundásban is a jobbak közé tartozott. Valahol hallottam hogy az elküldésének a valódi oka nem is ez a verekedés volt, erről tud vki valamit?

meglepne ha Maradonapoli elvtárs és bandája nem tudna erről is pontosan mindent
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.02.12. 11:44

Adamek írta:
_carlos_ írta:
imici írta:Szerintem jó lehet, de félő hogy lefele csúszott kondiban és felfele egóban


ide bőven jó. Amikor formában volt akkor ő a bundásban is a jobbak közé tartozott. Valahol hallottam hogy az elküldésének a valódi oka nem is ez a verekedés volt, erről tud vki valamit?

meglepne ha Maradonapoli elvtárs és bandája nem tudna erről is pontosan mindent

az anyja egy gyrosozó tulajdonos kulák szeretője volt

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2019.02.12. 12:55

Na szal vmi radikális iszlám szervezetet támogatott, ezért kellett a bundásból lépnie
Kispest távdrukker

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.02.12. 13:00

_carlos_ írta:Na szal vmi radikális iszlám szervezetet támogatott, ezért kellett a bundásból lépnie

akkor a legjobb helyre jön :) de legalább szeret bunyózni
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Igazolást jelenthet ma be a Honvéd

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.12. 14:04

_carlos_ írta:Na szal vmi radikális iszlám szervezetet támogatott, ezért kellett a bundásból lépnie

kirekesztő Zsermeni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 116 vendég