Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.01.31. 15:22

Meglepő titkok derültek ki.

Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot


Molnár Levente jelenleg a Puskás Akadémia NB III-as csapatánál dolgozik kapusedzőként, ám korábban hét évet lehúzott az Egyesült Arab Emirátusokban is, ahol többek között az Al-Vahda szakmai stábját is erősítette. Ez a gárda onnan is ismerős lehet a magyar futball szerelmeseinek, hogy korábban Dzsudzsák Balázs is az Al-Vahdában kereste a kenyerét. 


 


"Mielőtt leigazoltuk Balázst, egy ebédnél a mester két papírt nyomott a kezembe. Az egyik dokumentumon Nikolics Nemanja, a másikon Dzsudzsák Balázs adatai szerepeltek. Megkérdezte ismerem-e őket, s ha igen, akkor melyiküket ajánlom erősítés céljából.Nemanját is remek futballistának tartom, de én Balázst javasoltam. Ez utóbb kiderült, hogy egy „teszt” volt számomra, hiszen ő is ismerte Balázst – már az Atletico Madridnál szerette volna leigazolni, de akkor az nem jött össze –, csupán meg akart győződni viccesen, hogy van-e szemem a futballhoz. Balázst, amiben tudtam, segítettem, viszont nem volt számára teljesen idegen a közeg. Vele is jó kapcsolatot alakítottam ki, s a mai napig szoktunk beszélni telefonon. Sok szurkoló leírta a klubváltás után, de szerintem számára szakmailag nem jelentett visszalépést" - fogalmazott Molnár a pfla.hu weboldalnak.


 



Dzsudzsák jelenleg az al-Ittihadot erősíti. 


Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35095
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: Szarka » 2019.01.31. 15:55

Hát, Aguirre 2009ig volt az atleti edzője, akkor DZSB csak a második szezonját töltötte ott, max mint tehetséget figyelték, és a PSV nem akarhatta elengedni, hisz még 2 évet maradt ott.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.31. 17:13

Szarka írta:Hát, Aguirre 2009ig volt az atleti edzője, akkor DZSB csak a második szezonját töltötte ott, max mint tehetséget figyelték, és a PSV nem akarhatta elengedni, hisz még 2 évet maradt ott.

Ellenben egy zsékategóriás, ezeréves sportbüfit el lehetett tolni egy, az aktualitást sejtető clickbait cím alatt.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: alehndr » 2019.01.31. 18:14

Zseniális. Ez még a Liverpool előtt volt? Más topcsapat listáján is rajta volt gondolom.

BSTH

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.31. 18:22

alehndr írta:Zseniális. Ez még a Liverpool előtt volt? Más topcsapat listáján is rajta volt gondolom.

A Liverpoolnál sose merült fel a neve, az Atlético adott volna érte 5 millát.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.01.31. 18:29

Jah, engem is, de sajnos nem jött össze az üzlet.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.31. 18:38

BSTH írta:
alehndr írta:Zseniális. Ez még a Liverpool előtt volt? Más topcsapat listáján is rajta volt gondolom.

A Liverpoolnál sose merült fel a neve, az Atlético adott volna érte 5 millát.

Te oszt már csak tudod, hogy a Liverpoolnál sose, az Atletico meg épp ötöt...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.31. 18:47

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
alehndr írta:Zseniális. Ez még a Liverpool előtt volt? Más topcsapat listáján is rajta volt gondolom.

A Liverpoolnál sose merült fel a neve, az Atlético adott volna érte 5 millát.

Te oszt már csak tudod, hogy a Liverpoolnál sose, az Atletico meg épp ötöt...

Ja. Oszt.
Az elsőben biztos lehetsz, a másikkal tele volt a sajtó. Plusz a Lyon érdeklődött komolyabban.
Persze most jöhet a másik hülye, csak a te fejeden van rotor. Vagy porhintés. Vagy hintőpor.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.31. 18:59

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
BSTH írta:A Liverpoolnál sose merült fel a neve, az Atlético adott volna érte 5 millát.

Te oszt már csak tudod, hogy a Liverpoolnál sose, az Atletico meg épp ötöt...

Ja. Oszt.
Az elsőben biztos lehetsz, a másikkal tele volt a sajtó. Plusz a Lyon érdeklődött komolyabban.
Persze most jöhet a másik hülye, csak a te fejeden van rotor. Vagy porhintés. Vagy hintőpor.

szerintem nem a Lyon volt hanem a Lens vagy a Lille
meg persze a Liverpool, de ők még mindig nem tettek le róla
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.31. 19:01

Adamek írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:Te oszt már csak tudod, hogy a Liverpoolnál sose, az Atletico meg épp ötöt...

Ja. Oszt.
Az elsőben biztos lehetsz, a másikkal tele volt a sajtó. Plusz a Lyon érdeklődött komolyabban.
Persze most jöhet a másik hülye, csak a te fejeden van rotor. Vagy porhintés. Vagy hintőpor.

szerintem nem a Lyon volt hanem a Lens vagy a Lille
meg persze a Liverpool, de ők még mindig nem tettek le róla

Lille lesz. Persze a Liverpool nevében is van lö, úgyhogy lehet.

Avatar
Blowfish
Tartalék
Hozzászólások: 1546
Csatlakozott: 2009.12.27. 14:10
Tartózkodási hely: Vác / Újpest

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2019.01.31. 20:22

Bárcsak annyi millió lenne a számlámon, ahány hazugság van ebben a cikkben.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.01.31. 22:09

BSTH írta:
alehndr írta:Zseniális. Ez még a Liverpool előtt volt? Más topcsapat listáján is rajta volt gondolom.

A Liverpoolnál sose merült fel a neve, az Atlético adott volna érte 5 millát.

https://www.skysports.com/football/news ... -dzsudzsak

https://www.mirror.co.uk/sport/football ... mo-1592426

https://www.mirror.co.uk/sport/football ... zs-3286916

https://dailynewshungary.com/liverpool- ... dzsudzsak/
ETO

BSTH

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.31. 23:03

Javier Arizmendi írta:
BSTH írta:
alehndr írta:Zseniális. Ez még a Liverpool előtt volt? Más topcsapat listáján is rajta volt gondolom.

A Liverpoolnál sose merült fel a neve, az Atlético adott volna érte 5 millát.

https://www.skysports.com/football/news ... -dzsudzsak

https://www.mirror.co.uk/sport/football ... mo-1592426

https://www.mirror.co.uk/sport/football ... zs-3286916

https://dailynewshungary.com/liverpool- ... dzsudzsak/

Kamu kamu hátán.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.01.31. 23:05

BSTH írta:

Kamu kamu hátán.

ha csak a magyar sajtó hozta volna le, azt mondom, oké, de a Sky Sportsra és a Mirrorra azért ennél ütősebb érvek is kellenének
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BSTH

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.31. 23:21

ManBat írta:

ha csak a magyar sajtó hozta volna le, azt mondom, oké, de a Sky Sportsra és a Mirrorra azért ennél ütősebb érvek is kellenének

Ugyanúgy átvesznek "szenzációs" híreket, mint más orgánumok. Lennének éppen ütősebbek is, anno én magam is nagyon örültem volna Dzsudzsák leigazolásának, ha már volt egy Kozma anno a csapatban hat tétmeccsel.
Akkor módosítanám arra a kijelentésemet: soha nem merült fel komolyan. A Liverpool mindig komolyan harcolt a kiszemeltekért nem pedig így:
-Kéne Balázs, itt van tíz Font.
-Tizenöt.
-Akkor nem kell.
Ott is vannak álhírek, és az azokat gyártók. Felveri egy magyar játékos értékét, ha a Liverpool érdeklődik iránta. Szerintem pl. a Szoboszlai és a széttépett cetli is hasonló lehet.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.02.01. 05:03

BSTH írta:

Kamu kamu hátán.

Szerintem az a kamu, amit te idehintesz a bennfentes szerepében ténferegve. Csak nézőpont kérdése.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.02.01. 06:51

Reginald McFreez írta:

Szerintem az a kamu, amit te idehintesz a bennfentes szerepében ténferegve. Csak nézőpont kérdése.

Lehet. Egyébként mi a nézőpont kérdése?

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.02.01. 07:06

De nem vitte.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.01. 09:14

Reginald McFreez írta:

Szerintem az a kamu, amit te idehintesz a bennfentes szerepében ténferegve. Csak nézőpont kérdése.

kurva nagy bennfentesség nem kell hozzá, a menedzsment kitalál egy árfelverő kamuhírt amit olcsón megjelentet valami erre szakosodott felületen, lecsap rá két közepesen gagyi hírvadász portál és szépen gyűrűzik felfelé a cucc, aki cáfolhatná az meg nem kapkod legyek után hanem vesz a posztra egy olyan spílert akit meg akar venni valóban, nagy csodák nincsenek a topligákban, aki kell azt megveszik
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Spanyol topcsapat is vitte volna Dzsudzsákot

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.02.01. 10:13

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
BSTH írta:Kamu kamu hátán.

Szerintem az a kamu, amit te idehintesz a bennfentes szerepében ténferegve. Csak nézőpont kérdése.

kurva nagy bennfentesség nem kell hozzá, a menedzsment kitalál egy árfelverő kamuhírt amit olcsón megjelentet valami erre szakosodott felületen, lecsap rá két közepesen gagyi hírvadász portál és szépen gyűrűzik felfelé a cucc, aki cáfolhatná az meg nem kapkod legyek után hanem vesz a posztra egy olyan spílert akit meg akar venni valóban, nagy csodák nincsenek a topligákban, aki kell azt megveszik

Így lett Borini a Vörösöké. Olyan 12 milláért. Szar igazolás volt, sikerült is egy gól neki, majdnem Balotelli-kategória.

Plusz bazdmeg Mekkfríz, azt sugallod, hogy én irodaajtókat csapkodok dühömben a kikötővárosban, mert nem vagyok annyira benn és fentes. Mitől lennék? Az, hogy 41 év alatt tud az ember megfelelő helyekről tájékozódni és hírt kapni talán több, mint valami domb mögül kandikálva lekicsinylően baszakodni a másikkal.
Bár nem csodálkozom. Az ellenzék és a nők után jött a Liverpool. Undorodj tovább, hülyegyerek!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 277 vendég