Fogadási csalás: reagált a Kisvárda a felfüggesztett börtönre

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Fogadási csalás: reagált a Kisvárda a felfüggesztett börtönre

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.01.29. 08:23

Megszólalt az igazgató – betolt egy poént is.

Fogadási csalás: reagált a Kisvárda a felfüggesztett börtönre


Az nso.hu hétfőn írt a H. Zoltán ellen a Pesti Központi Kerületi Bíróságon hozott ítéletről. A labdarúgó az NB I-es Kisvárda csatára. A vádirat szerint a 2012-13-as idény tavaszi szezonjában az akkor első osztályú Eger játékosaként volt részese fogadási csalásnak. A bűncselekménynek 24 érintettje van, szinte a teljes akkori csapat. Az Egernél a feljutást követően nem sokkal súlyos pénzügyi gondok jelentkeztek, nem is tudott hazai pályán játszani, s óriási csúszások voltak a fizetésekkel. A fogadási csalás szervezői pontosan az ilyen kluboknál keresik elsősorban a beszervezhető játékosokat.


 


H. Zoltán az őszi szezonban négy bajnoki góljával házi gólkirály lett Kisvárdán, összesen 16 meccsen lépett pályára az NB I-ben. 


 


Révész Attila, a Kisvárda sportigazgatója a promotions.hu-tól tudta meg a hírt, hogy labdarúgóját, H. Zoltánt milyen ítélettel sújtotta a bíróság.


 


„Hát erről nem tudtam. A büntetését már letöltötte, ugyanis az MLSZ az egri szereplése után pontosan három évre eltiltotta a labdarúgástól. A per minden bizonnyal még az egri időszakban kezdődött. Arról volt szó, hogy Zoltán nem jelentette, hogy a »kollégái« mit csináltak, ez áll a vallomásában is. Tehát nem ő bundázott, állítólag a csapattársai sutymorogtak fogadási csalásról, s erről ő nem szólt a klub vezetésének. Letöltötte a három éves eltiltást – ez a maximális lehetséges eltiltás egy ilyen ügyben –, s akkor hoztam ide Kisvárdára. Ezért sem befolyásolt engem az ügye, ő ezért már megbűnhődött. Azért még jó, hogy nem szombaton derült ki ez a dolog, szólhatott volna, hogy lesz ma ez a per” – jegyezte meg humorosan a sportigazgató még hétfőn a portálnak, és hozzátette, most elolvassák az ítéletet a klub jogászával, s értelmezik.


 


„Első fokú volt az ítélet? Akkor az még nem is jogerős, ezek szerint ez minket jelenleg még nem érint” – fűzte hozzá Révész Attila.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Fogadási csalás: reagált a Kisvárda a felfüggesztett börtönre

HozzászólásSzerző: zaggar » 2019.01.29. 08:34

Gratulálok.
Ez a Révész még minimum polgármester lesz valahol.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fogadási csalás: reagált a Kisvárda a felfüggesztett börtönre

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.01.29. 11:55

Eger az új REAC, btw amíg nem fúrták ki Jámbort a váci angol geci kedvéért, addig nem volt ott probléma a fizetésekkel
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Fogadási csalás: reagált a Kisvárda a felfüggesztett börtönre

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.01.29. 15:28

"Arról volt szó, hogy Zoltán nem jelentette, hogy a »kollégái« mit csináltak, ez áll a vallomásában is. Tehát nem ő bundázott."
nyilván Révész autentikusabb az ügyben, mint a tárgyalást vezető büntetőbíró
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 134 vendég