A Fulham várja a Honvéd középső védőjét

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Fulham várja a Honvéd középső védőjét

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.01.20. 13:26

Másik angol csapat is hívja.

A Fulham várja a Honvéd középső védőjét


Temesvári Attila vasárnap elhagyja a Honvéd törökországi edzőtáborát, és egyenesen Londonba utazik, ahol már várják őt a Premier League-ben szereplő Fulham képviselői - jelentette be a kispesti klub.


 


A gyors utazás oka, hogy Angliában január 31-én lejár az átigazolási időszak, és az angol klub képviselői nem akartak várni az edzőtábor végéig (január 26.), hanem a lehető leghamarabb szerették volna a Fulham csapatában pályára lépve is megnézni a 18 esztendős belső védőt. Temesvári iránt egyébként még egy másik angol csapat is érdeklődik, de most csak a Fulhamnél vesz részt próbajátékon.


 


Temesvári nyár óta edz a Honvéd felnőttkeretével, ősszel 14 NB III-as mérkőzésen lépett pályára.


 


„Hirtelen jött az egész, az első felkészülési mérkőzésünk után jött be a szobámba Nagy László klubmenedzser, hogy  várnak a Fulhamnél, hatalmas lehetőség és szeretnék élni vele – mondta Temesvári Attila. – Soós Kálmánon keresztül jött ez a lehetőség, a Magyar Futball Akadémia videóelemzője, Varga Samu készített egy tízperces összeállítást az őszi szezonomról, s ez alapján hívtak meg, négy edzés és egy mérkőzés vár rám. Egy fiatalnak mindig a szeme előtt lebegnek a különböző célok. Elsősorban előbb stabil NB I-es játékos szerettem volna lenni és utána külföldre igazolni, de akkor sem leszek szomorú, sőt, ha már most összejön a szerződés. Mindent meg fogok tenni ennek érdekében az előttem álló öt napban. Talán jobb is, hogy hirtelen jött a lehetőség, nincs idő izgulni, összepakoltam, és már mehetek is. A focicuccom itt volt, és bár civil ruha nincs nálam, de nem gond, futballozni megyek, nem turistának. Készen állok a feladatra.”

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: A Fulham várja a Honvéd középső védőjét

HozzászólásSzerző: zaggar » 2019.01.20. 14:47

Sok sikert.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

BSTH

Re: A Fulham várja a Honvéd középső védőjét

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.20. 15:09

Nofene. Szurkolok.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A Fulham várja a Honvéd középső védőjét

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.01.20. 15:57

Hajrá, Ati! Temesvári Miklós unokája.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 87 vendég