Fraditól kapott középpályást a Hali

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.01.18. 12:02

Hivatalos bejelentés.

Fraditól kapott középpályást a Hali


Mint január 10-én írtuk, több klubot is megkeresett a Haladás kölcsönjátékosokért, köztük a Ferencvárost is. Íme, a vasiak mai bejelentése:


 


"Az FTC 30 éves irányító középpályása, Rui Pedro tavasszal kölcsönben a Szombathelyi Haladásban futballozik.


 


A korábbi szlovák bajnok, Európa-bajnoki (2016) és világbajnoki résztvevő (2010) Saláta Kornél után újabb futballistát igazolt a Szombathelyi Haladás. A listavezető Ferencvárosi TC 30 esztendős irányító középpályása, Rui Pedro Couto Amalho, azaz Rui Pedro a tavaszi idényre - kölcsönben - a fővárosiak zöld-fehér szerelését a szombathelyiek zöld-fehér szerelésére cseréli.


 


A portugál futballista hazájában, a Porto akadémiáján nevelkedett, majd a felnőtt csapat keretébe került, de itt csak egy Ligakupa-mérkőzésen kapott lehetőséget - így  kölcsönben a portugál első osztályú Estrela da Amadora (4 tétmeccs/0 gól), majd portugál második ligás Portimonense (24/0), Gil Vicente (34/11) és Leixoes (34(8) együttesében szerepelt. 2011-ben nem hosszabbított szerződést a Portóval, három évig a román első ligás CFR Clujban (75/11) futballozott, rögtön az első idényében bajnok lett a kolozsvári gárdával. A következő idényben a Bajnokok Ligájában szerepelhetett a kolozsváriakkal, a Sporting Braga elleni hazai csoportmeccsen pedig mesterhármast lőtt. Majd 2014-ben hazatért, és két évre az Académica Coimbrához (57/19) szerződött.


 


A 2016/17-es idény már a bolgár élvonalbeli CSZKA Szófiánál töltötte (25/4), ahol ezüstérmet szerzett - 2017 nyarán érkezett hazánkba, az FTC-hez. Első szezonjában hatszor volt kezdő, kétszer csere a Fradiban, az ősszel viszont csupán egy alkalommal, csereként lépett pályára. A különböző korosztályos válogatottakban 65 meccsen 20 gólt szerzett.


 


Rui Pedro péntek reggel aláírta kontraktusát, és elutazik a vasiakkal a törökországi edzőtáborba. Tóth Miklóstól, a Haladás ügyvezető igazgatójától megtudtuk, nagy valószínűséggel az edzőtábor alatt egy külföldi futballista csatlakozik az együtteshez."


 

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.18. 12:29

örülök, hogy dobálunk ki pár nehezéket, de őszintén sajnálom a Halit
úgy lenne sportszerű ha vele párhuzamosan Csernik menne a DVTK-hoz, Lovrencsics B. Kisvárdára, Fingóbaszó Csútra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.01.18. 16:57

Remélem a kölcsönszerződésben kikötöttük, hogy ellenünk játszania kell.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.01.18. 17:17

Üdv itt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2019.01.18. 17:28

Szerintem jó lesz. Ahogy utána olvastam Kolozsváron nagyon jó volt, szerette a közönség is. A Fradi sokaknak zsákutcává válik. És itt nem csak a Fradiról van szó, hanem minden olyan gazdag csapatról, aki az adott ország viszonyaihoz képest szinte bárkit leigazolhat. Ezekben a csapatokban akár 30, de sokszor még ennél is több nagyjából egyforma képességű játékos is van. Egy-egy posztra vannak hárman-négyen is, apró nüanszokon múlik, hogy ki kerül be, ki lesz sikeres az adott csapatban. Neki nem jött be, talán nálunk jó lesz.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.18. 17:43

nick2005 írta:Szerintem jó lesz. Ahogy utána olvastam Kolozsváron nagyon jó volt, szerette a közönség is. A Fradi sokaknak zsákutcává válik. És itt nem csak a Fradiról van szó, hanem minden olyan gazdag csapatról, aki az adott ország viszonyaihoz képest szinte bárkit leigazolhat. Ezekben a csapatokban akár 30, de sokszor még ennél is több nagyjából egyforma képességű játékos is van. Egy-egy posztra vannak hárman-négyen is, apró nüanszokon múlik, hogy ki kerül be, ki lesz sikeres az adott csapatban. Neki nem jött be, talán nálunk jó lesz.

Kb.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.18. 18:31

nick2005 írta:Szerintem jó lesz. Ahogy utána olvastam Kolozsváron nagyon jó volt, szerette a közönség is. A Fradi sokaknak zsákutcává válik. És itt nem csak a Fradiról van szó, hanem minden olyan gazdag csapatról, aki az adott ország viszonyaihoz képest szinte bárkit leigazolhat. Ezekben a csapatokban akár 30, de sokszor még ennél is több nagyjából egyforma képességű játékos is van. Egy-egy posztra vannak hárman-négyen is, apró nüanszokon múlik, hogy ki kerül be, ki lesz sikeres az adott csapatban. Neki nem jött be, talán nálunk jó lesz.

kivéve, hogy nálunk nem harminc de 18 nb1 szintű nem volt az ősszel pedig az nem egy vállalhatatlan mérce
igazából az egész keretünk az ilyen Pedrókkal meg a komplett Lovrencsics családdal nem volt harmincas
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.01.18. 19:14

A volt munkatársnőm kislányának a macskáját hívták Don Pedronak. Nem tom mér, csak úgy eszembe jutott.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2019.01.19. 13:40

Maradonapoli írta:A volt munkatársnőm kislányának a macskáját hívták Don Pedronak. Nem tom mér, csak úgy eszembe jutott.


A Haliban így már két Pedro lesz, mert Predrag Bosnjaknak a beceneve Pedro.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.01.19. 15:13

Kép
Közben a 2rule-tól is megérkeztek a melegítók!
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: PTi » 2019.01.19. 15:52

Adamek írta:
nick2005 írta:Szerintem jó lesz. Ahogy utána olvastam Kolozsváron nagyon jó volt, szerette a közönség is. A Fradi sokaknak zsákutcává válik. És itt nem csak a Fradiról van szó, hanem minden olyan gazdag csapatról, aki az adott ország viszonyaihoz képest szinte bárkit leigazolhat. Ezekben a csapatokban akár 30, de sokszor még ennél is több nagyjából egyforma képességű játékos is van. Egy-egy posztra vannak hárman-négyen is, apró nüanszokon múlik, hogy ki kerül be, ki lesz sikeres az adott csapatban. Neki nem jött be, talán nálunk jó lesz.

kivéve, hogy nálunk nem harminc de 18 nb1 szintű nem volt az ősszel pedig az nem egy vállalhatatlan mérce
igazából az egész keretünk az ilyen Pedrókkal meg a komplett Lovrencsics családdal nem volt harmincas

Attól még lehetnek egyforma képességűek :)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.19. 16:24

PTi írta:
Adamek írta:
nick2005 írta:Szerintem jó lesz. Ahogy utána olvastam Kolozsváron nagyon jó volt, szerette a közönség is. A Fradi sokaknak zsákutcává válik. És itt nem csak a Fradiról van szó, hanem minden olyan gazdag csapatról, aki az adott ország viszonyaihoz képest szinte bárkit leigazolhat. Ezekben a csapatokban akár 30, de sokszor még ennél is több nagyjából egyforma képességű játékos is van. Egy-egy posztra vannak hárman-négyen is, apró nüanszokon múlik, hogy ki kerül be, ki lesz sikeres az adott csapatban. Neki nem jött be, talán nálunk jó lesz.

kivéve, hogy nálunk nem harminc de 18 nb1 szintű nem volt az ősszel pedig az nem egy vállalhatatlan mérce
igazából az egész keretünk az ilyen Pedrókkal meg a komplett Lovrencsics családdal nem volt harmincas

Attól még lehetnek egyforma képességűek :)

mindenki Rui Pedro szint? remélem olyan mélyen azért nem voltunk, vagy ha igen akkor az nagyon komoly kritika a másik 11 csapatra nézve
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2019.01.19. 18:47

Savaria1919 írta:Kép
Közben a 2rule-tól is megérkeztek a melegítók!


Van amelyiken zöld a szám és a címer, de van amelyiken meg fehér :) Lehet, hogy egyszerre 2 garnitúra is érkezett :)
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.01.20. 06:33

Savaria1919 írta:Kép
Közben a 2rule-tól is megérkeztek a melegítók!
Akkor most már tuti a bent maradás.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.20. 08:15

nick2005 írta:
Savaria1919 írta:Kép
Közben a 2rule-tól is megérkeztek a melegítók!


Van amelyiken zöld a szám és a címer, de van amelyiken meg fehér :) Lehet, hogy egyszerre 2 garnitúra is érkezett :)

Ennyire futotta. :)

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.20. 10:01

nick2005 írta:
Savaria1919 írta:Kép
Közben a 2rule-tól is megérkeztek a melegítók!


Van amelyiken zöld a szám és a címer, de van amelyiken meg fehér :) Lehet, hogy egyszerre 2 garnitúra is érkezett :)

Zöld számmal azok vannak, akik alatt valamilyen formában rezeg a léc ugráskor. Az olajiparból vették át, ahol az önálló munkavégzésre még alkalmatlanok zöld sisakot viselnek.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2019.01.20. 21:25

MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:Kép
Közben a 2rule-tól is megérkeztek a melegítók!
Akkor most már tuti a bent maradás.


Diósgyőr vajon megkapta már? :)
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fraditól kapott középpályást a Hali

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.01.20. 21:28

nick2005 írta:
MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:Kép
Közben a 2rule-tól is megérkeztek a melegítók!
Akkor most már tuti a bent maradás.


Diósgyőr vajon megkapta már? :)

Tekintve hogy még a röpis csajok is 2ruleban tolják már, szerintem tuti
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 95 vendég