Finnbogason hatalmas önellentmondása

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.01.14. 15:59

Önvédelem helyett önlebuktatás.

Finnbogason hatalmas önellentmondása


Csak a nyomtatott sajtó sajátossága, hogy egy cikkbe mindent bele kell írni. Az internetes felület más, mert bármikor újra frissíthetőek a cikkek vagy bármikor, új cikkben tovább vihetőek a témakőrök. Utóbbi a jobb megoldás, mert több embert ér el, mintha egy órák óta publikált cikkbe kerülne bele frissítés.


 


Ezt csak azért meséljük el, mert egy kedves olvasónk reggel jelezte, hogy Kjartan Finnbogason nem csak annyit nyilatkozott, amennyit az nb1.hu szemlézett a mondanivalójából tegnap este. Kedves levélírónknak igaza volt, ám ez szándékosan történt, mert előre elterveztük, hogy két cikkben számolunk be az izlandi által elmondottakról. 


 


Mert két pólusú nyilatkozatot adott! 


 


Íme, a tegnapi jelzésünk, melyben az izlandi panaszkodik, de azt nem mondta el, hogy nem így alakult volna a sorsa, ha olyan teljesítménnyel rukkol elő, hogy kihagyhatatlanná válik. Érdekes módon, Messi vagy Ronaldo mindig kezdő, mindig kiemelkedően játszanak, így nem kell külső okokat kitalálniuk arra vonatkozóan, miért nem játszottak.


 


"Nem voltam elégedett azzal a játékidővel, amit a Fradinál kaptam. Életem legjobb formájában voltam, nem gondolkoztam azon, hogy miért ülök a padon, csak teljesítettem, és vártam, hogy megkapjam az esélyt. Miután visszajöttünk a téli szünet után, megkérdeztem, hogy számít-e rám. Azt a választ kaptam, hogy nem, így nem volt más döntésem. Nem értettem a klubnál folyó dolgokat Thomas Doll távozása után" - fogalmazott a csatár a bold.dk-nak. 


 


És akkor jöjjön a támadó nyilatkozatának a második fele, amiben viszont az egekbe magasztalja a Ferencvárosnál lévő lehetőségeket és körülményeket. Amivel viszont önellentmondásba keveredett, mert ha mindent adott volt a jó teljesítményhez, akkor már csak jól kellett volna teljesítenie ahhoz, hogy játsszon...


 


„Mondhatni elképesztőek, fantasztikusak voltak a körülmények, soha nem láttam még például ilyen remek létesítményeket. Két fizioterapeuta és egy orvos is foglalkozott velünk minden nap, több erőnléti edzőnk is volt, úgyhogy nem lehetett semmire panasz.”


 


Rövidebben: jobban járt volna, ha jól focizik (mert akkor maradhat), vagy ha már ez nem jön össze, nem szólal meg!

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2019.01.14. 16:15

nb1.hu12 írta:...előre elterveztük, hogy két cikkben számolunk be az izlandi által elmondottakról.
Döbbenet. Tényleg indokolt volt két "cikk" erről...

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.01.14. 16:19

S.O.A.D. írta:
nb1.hu12 írta:...előre elterveztük, hogy két cikkben számolunk be az izlandi által elmondottakról.
Döbbenet. Tényleg indokolt volt két "cikk" erről...

Elsőként írtak két cikket Fingóbaszóról

BSTH

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.14. 16:24

S.O.A.D. írta:
nb1.hu12 írta:...előre elterveztük, hogy két cikkben számolunk be az izlandi által elmondottakról.
Döbbenet. Tényleg indokolt volt két "cikk" erről...

Ha meg se szólal akkor három cikk is születik.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.14. 16:27

a srác egész pályafutása nem ér meg két cikket, nem ez a nyilatkozata
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Robi90
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2666
Csatlakozott: 2006.03.10. 20:12

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: Robi90 » 2019.01.14. 16:37

nb1.hu12 írta:Ezt csak azért meséljük el, mert egy kedves olvasónk reggel jelezte, hogy Kjartan Finnbogason nem csak annyit nyilatkozott, amennyit az nb1.hu szemlézett a mondanivalójából tegnap este. Kedves levélírónknak igaza volt, ám ez szándékosan történt, mert előre elterveztük, hogy két cikkben számolunk be az izlandi által elmondottakról. 

Köszi!!!

Régen ezért kitiltottatok volna, most meg kielégítettetek! :)

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2019.01.14. 16:49

Simon Zoltánnak hívják a koponyát az összes ilyen hányás mögött. Úristen.
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.01.14. 19:52

Titeket nem lehet becsapni, nagyon jól mentek.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.01.15. 06:55

Megéri a témakőr.

BSTH

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.15. 07:42

nyúl írta:Megéri a témakőr.

Gondolj bele! Ha témakűr lenne, Nagy Ivett rögvest elkezdené a jégen ropni az AC/DC egyik zenéjére.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.01.15. 11:50

nyúl írta:Megéri a témakőr.

B+, en is eddig olvastam el. "témakőrök"
A cikkirot nem lehetne moderalni? Ez durvabb, mintha egyesek itt nekiallnanak anyazni. Inkabb olvasnam az ujpestiek hozzaszolasait, mint ezeket...
kubatov takarodj!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.15. 12:37

nyúl írta:Megéri a témakőr.

de minek a témakot őrizni?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.15. 13:41

inreallife írta:
nyúl írta:Megéri a témakőr.

B+, en is eddig olvastam el. "témakőrök"
A cikkirot nem lehetne moderalni? Ez durvabb, mintha egyesek itt nekiallnanak anyazni. Inkabb olvasnam az ujpestiek hozzaszolasait, mint ezeket...

Csak egy helyesírást birtokló lektor kellene.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.01.23. 05:24

Szerintem nem ellentmondásos, hogy Finn boga son. Pl. Finn Laudrup boga 2 son: Michael és Brian.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Finnbogason hatalmas önellentmondása

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.01.23. 09:28

nyúl írta:Szerintem nem ellentmondásos, hogy Finn boga son. Pl. Finn Laudrup boga 2 son: Michael és Brian.
felfelé mutató hüvelykujj
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 153 vendég