Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.13. 21:51

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Mário Gomez is, de Bruno Alves sem Kína, hanem a Serie A-felé vette az irányt

mondjuk Török Bálint jól beragadt

nem csoda, tele van bevásárlóközpontokkal, ha jól tudom

szerintem csak egy központ, sok das bóttal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: manderel » 2019.01.14. 04:56

Idén lesz 32, szerintem nincs gond azzal ha már odaigazol, a tehetségéhez és lehetőségeihez képest kihozza a karrierjéből a maximumot. Több mint 200 Bundesliga meccs van a háta mögött, ha még egyet gurít, akkor 50 góllal.
A Galata stabil BL résztvevő, a Hoffenheim meg nem, ha így a karrierje végefelé játszik még pár meccset a BL-ben, netán gólt is lő, csak hab lesz a tortán.
GYIRMÓT

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34449
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: cain » 2019.01.14. 23:07

ManBat írta:
Avalon írta:
ManBat írta:a Bundesligából Ázsiába cuccolni egy visszaút nélküli lefele lépés - ugyanúgy ahogy Dzsudzsinak a Dinamo Moszkva után volt a török bajnokság, innen a párhuzam


megpróbálom újra. A Galatasaray európai középmezőny teteje, rendszeres BL-résztvevő amelynek európai mércével is elég sok pénze van ugyan, de a presztízse miatt szívesen igazolnak ide Nyugat-Európából is. Földrajzilag Ázsia, de mondjuk egy Bursaspor sehol nincsen a Galatához képest sem, na meg ázsiai csapat európai kupát is nyertek már.

amúgy benéztem, 31 Szalai, de ennyi idősen már kezdenek levezetgetni amúgyis, a Galatába igazolni, még egy ereje teljében levő magyar játékosnak is nagy dolog lenne, nemhogy Szalainak, pláne ha a kezdőbe is bekerül.

ezek tények, csak elbeszélsz mellettem - a Bundesligából a Süper Lig akkor is visszalépés ha Fenerbahce, és akkor is ha Ankaragücü

persze, hogy az. de 30 elmúlt már, a klubja nem akar vele hosszabbítani, szóval most van utoljára esélye jó szerződést kötni. a galatának van valami büntije az ffp miatt, ha jól emlékszem, szóval leginkább ezért kerülhetett képbe náluk.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

BSTH

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.14. 23:48

cain írta:
ManBat írta:
Avalon írta:
megpróbálom újra. A Galatasaray európai középmezőny teteje, rendszeres BL-résztvevő amelynek európai mércével is elég sok pénze van ugyan, de a presztízse miatt szívesen igazolnak ide Nyugat-Európából is. Földrajzilag Ázsia, de mondjuk egy Bursaspor sehol nincsen a Galatához képest sem, na meg ázsiai csapat európai kupát is nyertek már.

amúgy benéztem, 31 Szalai, de ennyi idősen már kezdenek levezetgetni amúgyis, a Galatába igazolni, még egy ereje teljében levő magyar játékosnak is nagy dolog lenne, nemhogy Szalainak, pláne ha a kezdőbe is bekerül.

ezek tények, csak elbeszélsz mellettem - a Bundesligából a Süper Lig akkor is visszalépés ha Fenerbahce, és akkor is ha Ankaragücü

persze, hogy az. de 30 elmúlt már, a klubja nem akar vele hosszabbítani, szóval most van utoljára esélye jó szerződést kötni. a galatának van valami büntije az ffp miatt, ha jól emlékszem, szóval leginkább ezért kerülhetett képbe náluk.

2016-ban zárták ki őket egy évre, most valami pénzügyi ígérettel -ha jól tudom- elkerülték a kizárást.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.01.15. 00:58

Avalon írta:
ManBat írta:mi a fasznak? Dzsudzsi után újabb szultáni karrierzsákutca

ne írjál már baromságokat, Dzsudzsi keresztbeszopta volna magát, ha valaha ilyen szintű csapatba igazolhatott volna, főleg 32 éves korában

Azért a PSV nem kisebb klub,mint a Galata.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

BSTH

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.15. 01:29

John McClane írta:
Avalon írta:
ManBat írta:mi a fasznak? Dzsudzsi után újabb szultáni karrierzsákutca

ne írjál már baromságokat, Dzsudzsi keresztbeszopta volna magát, ha valaha ilyen szintű csapatba igazolhatott volna, főleg 32 éves korában

Azért a PSV nem kisebb klub,mint a Galata.

Nem bizony. Azért valamit csak jelent, hogy a PSV a 39., a Galata meg 71. az európai ranglistán.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: Szarka » 2019.01.15. 15:55

31 éves, nem volt Bundesliga sztár, csak kiegészítő csapatjátékos. Nem várható, hogy más nagyobb ligából keressék. Most kezd el levezetni, talán benéz neki még pár BL meccs, 33 évesen még 2 év Kína, aztán hazajön gyerekeket tanítani, hogy kell bekotorni, bepöckölni :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: dingo » 2019.01.15. 19:34

BSTH írta:
John McClane írta:
Avalon írta:ne írjál már baromságokat, Dzsudzsi keresztbeszopta volna magát, ha valaha ilyen szintű csapatba igazolhatott volna, főleg 32 éves korában

Azért a PSV nem kisebb klub,mint a Galata.

Nem bizony. Azért valamit csak jelent, hogy a PSV a 39., a Galata meg 71. az európai ranglistán.


Sőt a Galatát még az a PAOK is megelőzi akit oda vissza vert a Vidi. Ennyi erővel haza is jöhetne.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

BSTH

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.15. 20:07

dingo írta:
BSTH írta:
John McClane írta:Azért a PSV nem kisebb klub,mint a Galata.

Nem bizony. Azért valamit csak jelent, hogy a PSV a 39., a Galata meg 71. az európai ranglistán.


Sőt a Galatát még az a PAOK is megelőzi akit oda vissza vert a Vidi. Ennyi erővel haza is jöhetne.

A hülye...

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34449
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: cain » 2019.01.15. 20:21

dingo írta:
BSTH írta:
John McClane írta:Azért a PSV nem kisebb klub,mint a Galata.

Nem bizony. Azért valamit csak jelent, hogy a PSV a 39., a Galata meg 71. az európai ranglistán.


Sőt a Galatát még az a PAOK is megelőzi akit oda vissza vert a Vidi. Ennyi erővel haza is jöhetne.

ezt inkább hagyjuk, most elég jó a benzin ára.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.15. 21:53

aláírta már? ennyire nem száradhat lassan a tinta
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.01.15. 22:01

Adamek írta:aláírta már? ennyire nem száradhat lassan a tinta

Mostan színes tintákról álmodik
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.01.16. 06:55

BSTH írta:
dingo írta:
BSTH írta:Nem bizony. Azért valamit csak jelent, hogy a PSV a 39., a Galata meg 71. az európai ranglistán.


Sőt a Galatát még az a PAOK is megelőzi akit oda vissza vert a Vidi. Ennyi erővel haza is jöhetne.

A hülye...
Melyik?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.16. 07:05

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:
dingo írta:
Sőt a Galatát még az a PAOK is megelőzi akit oda vissza vert a Vidi. Ennyi erővel haza is jöhetne.

A hülye...
Melyik?

Szaláj.

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2019.01.16. 07:35

Aláírt már? Vasárnap délután óta könyöklök az F5-ön, mert bármelyik másodpercben jöhet a hír, de már kezdek fáradni és elbizonytalanodni.

BSTH

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.16. 07:56

S.O.A.D. írta:Aláírt már? Vasárnap délután óta könyöklök az F5-ön, mert bármelyik másodpercben jöhet a hír, de már kezdek fáradni és elbizonytalanodni.

Utolsó hivatalos hír december 31-n volt erről
Bármelyik pillanatban.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.16. 09:03

S.O.A.D. írta:Aláírt már? Vasárnap délután óta könyöklök az F5-ön, mert bármelyik másodpercben jöhet a hír, de már kezdek fáradni és elbizonytalanodni.

úgy tudom most tart az l betűnél, sajnos az Sz-t sokszor elrontotta, mindenféle irányból nekiugrott ennek a bonyolult alakzatnak mire sikerült
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.16. 09:38

Adamek írta:
S.O.A.D. írta:Aláírt már? Vasárnap délután óta könyöklök az F5-ön, mert bármelyik másodpercben jöhet a hír, de már kezdek fáradni és elbizonytalanodni.

úgy tudom most tart az l betűnél, sajnos az Sz-t sokszor elrontotta, mindenféle irányból nekiugrott ennek a bonyolult alakzatnak mire sikerült

Akkor ő Szalai Monk Ádám?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.16. 10:05

BSTH írta:
Adamek írta:
S.O.A.D. írta:Aláírt már? Vasárnap délután óta könyöklök az F5-ön, mert bármelyik másodpercben jöhet a hír, de már kezdek fáradni és elbizonytalanodni.

úgy tudom most tart az l betűnél, sajnos az Sz-t sokszor elrontotta, mindenféle irányból nekiugrott ennek a bonyolult alakzatnak mire sikerült

Akkor ő Szalai Monk Ádám?

elképzelhető, bár fogalmam sincs melyik szerzetesi rendről lehet szó
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Szalai bármelyik másodpercben aláírhat új csapatánál

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.01.16. 10:16

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:úgy tudom most tart az l betűnél, sajnos az Sz-t sokszor elrontotta, mindenféle irányból nekiugrott ennek a bonyolult alakzatnak mire sikerült

Akkor ő Szalai Monk Ádám?

elképzelhető, bár fogalmam sincs melyik szerzetesi rendről lehet szó

Monk egy napig képes egy betűt leírni, ha nem sikerül tökéletesen. Lyukat radírozva az asztalba.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 92 vendég