Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.01.13. 11:07

Ma már edzőmeccset játszanak.

Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere


Már Törökországban készül a tavaszi megmérettetésekre a DVTK is, a miskolciak ma első edzőmeccsüket is lejátsszák, méghozzá az Fk Rubin Kazan ellen. A gárdával tartott az összetartásra három fiatal tehetség is (Farkas Marcell, Géringer Tamás és Tóth Borisz), akikről Fernando Fernández vezetőedző a következőket nyilatkozta a klub honlapjának:


 


„Egyrészt azért választottuk őket, mert bizonyították, hogy megállják a helyüket a felnőttek között és nagyon jól dolgoztak korábban is. Másrészt fontos szempont volt, hogy egyensúlyt teremtsünk az egyes csapatrészek között. Nincs különbség azonban játékos és játékos között. Ugyanolyan értékű tagjai ők is az első csapatnak, mint a többiek. Az ő fejlődésük szempontjából is fontos, hogy a felnőttek között kaphatnak játéklehetőséget. Ki kell emelnem azonban, hogy ez nem jelenti azt, hogy a többi fiatal előtt most bezárul az ajtó. Eddig is sok fiatalt foglalkoztattunk az első csapat edzésein, és ezt a jövőben is szeretnénk folytatni, hiszen sok tehetséges játékosa van a DVTK utánpótlásának."

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40747
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.01.13. 11:16

Durva lesz a tavasz, nem igazolunk senkit, esetleg 1-2 embert az nb2ből
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.13. 11:28

SuperDepor írta:Durva lesz a tavasz, nem igazolunk senkit, esetleg 1-2 embert az nb2ből

Jó lesz az. Fernández komenikált Herczeg bandival, hogyan is kell ezt csinálni, ezért hoztak fel ifiket. Kicsit nehezen ment a beszélgetés eleinte, de szerencsére Kondás épp befutott, így ő a tudott szinkrontolmácsni.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.01.13. 12:20

SuperDepor írta:Durva lesz a tavasz, nem igazolunk senkit, esetleg 1-2 embert az nb2ből

Állítólag a Fradiból is ki fogtok vásárolni egy játékost.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.01.13. 12:26

SuperDepor írta:Durva lesz a tavasz, nem igazolunk senkit, esetleg 1-2 embert az nb2ből

De persze a hurráoptimizmus már megint megvan a szurkolói körökben 3 megnyert meccstől, meg Fernando mennyire tudja, mit csinál. Ha a Kisvárda nem cseszi el nagyon a tavaszt, akkor simán kapa ez így.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.13. 13:24

John McClane írta:
SuperDepor írta:Durva lesz a tavasz, nem igazolunk senkit, esetleg 1-2 embert az nb2ből

Állítólag a Fradiból is ki fogtok vásárolni egy játékost.

Böde vagy Lovrencsics-light?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.13. 13:29

ManBat írta:
SuperDepor írta:Durva lesz a tavasz, nem igazolunk senkit, esetleg 1-2 embert az nb2ből

De persze a hurráoptimizmus már megint megvan a szurkolói körökben 3 megnyert meccstől, meg Fernando mennyire tudja, mit csinál. Ha a Kisvárda nem cseszi el nagyon a tavaszt, akkor simán kapa ez így.

Azoknak annyi lesz tavasszal, azért a Dió rutinos már azNB1-ben, a Kisvárda nem fogja bírni tavasszal is a tempót. Nem lehet felvenni az NB1 ritmusát egy év alatt, ahhoz extrém jónak kell lennie az újoncnak, a Kisvárda meg nem az, ahogy látjuk a tabellán elfoglalt helyeztését. Még lesz egy kis fellángolásuk, akkor majd elhiszik, hogy eljött az ezeréves királyság és az oroszlánnak nincsen foga, aztán törvényszerűen szaladnak majd bele a tompa, rozsdás bökőbe, ami annál inkább fájni fog nekik, tekintve rozsdás is meg tompa is, és ebből a döfésből már nem tudnak majd felállni, csupán vérszegény ténfergésre telik majd tőlük stadionról stadionra, ahol az alvadt vérre szomjazó dögevő élvonalbeli csapatok a szivárgó friss vér szagát megérezve könyörtelenül fognak esszenciális testdarabokat kicibálni a Kisvárda testéből éhüket és szomjukat oltandó.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.01.13. 13:29

Reginald McFreez írta:
John McClane írta:
SuperDepor írta:Durva lesz a tavasz, nem igazolunk senkit, esetleg 1-2 embert az nb2ből

Állítólag a Fradiból is ki fogtok vásárolni egy játékost.

Böde vagy Lovrencsics-light?

Egyik sem,bár lehet senki sem,inkább azért írtam be hátha megerősítést nyer a pletyka.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.13. 13:32

John McClane írta:
Reginald McFreez írta:
John McClane írta:Állítólag a Fradiból is ki fogtok vásárolni egy játékost.

Böde vagy Lovrencsics-light?

Egyik sem,bár lehet senki sem,inkább azért írtam be hátha megerősítést nyer a pletyka.

Kép
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Törökországból elemzett három felkerülőt a DVTK mestere

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.01.13. 14:13

Reginald McFreez írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Durva lesz a tavasz, nem igazolunk senkit, esetleg 1-2 embert az nb2ből

De persze a hurráoptimizmus már megint megvan a szurkolói körökben 3 megnyert meccstől, meg Fernando mennyire tudja, mit csinál. Ha a Kisvárda nem cseszi el nagyon a tavaszt, akkor simán kapa ez így.

Azoknak annyi lesz tavasszal, azért a Dió rutinos már azNB1-ben, a Kisvárda nem fogja bírni tavasszal is a tempót. Nem lehet felvenni az NB1 ritmusát egy év alatt, ahhoz extrém jónak kell lennie az újoncnak, a Kisvárda meg nem az, ahogy látjuk a tabellán elfoglalt helyeztését. Még lesz egy kis fellángolásuk, akkor majd elhiszik, hogy eljött az ezeréves királyság és az oroszlánnak nincsen foga, aztán törvényszerűen szaladnak majd bele a tompa, rozsdás bökőbe, ami annál inkább fájni fog nekik, tekintve rozsdás is meg tompa is, és ebből a döfésből már nem tudnak majd felállni, csupán vérszegény ténfergésre telik majd tőlük stadionról stadionra, ahol az alvadt vérre szomjazó dögevő élvonalbeli csapatok a szivárgó friss vér szagát megérezve könyörtelenül fognak esszenciális testdarabokat kicibálni a Kisvárda testéből éhüket és szomjukat oltandó.

Ámen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 342 vendég