Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.01.04. 19:55

Drágák a spanyolok.

Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?


Január elsején írtunk elemzést arról, melyik csapatrészbe lenne a legszükségesebb igazolnia a DVTK-nak, amit Fernando Fernández, a klub vezetőedzője az első edzés előtti sajtótájékoztatón megerősített.


 


Viszont ismét téma volt az is, hogy igazol-e a szakvezető hazájából, azaz Spanyolországból a miskolci alakulat. A tréner a felvetésre a következőt válaszolta:


 


„A spanyol első és másodosztályban a fizetési igények magasabbak, mint Magyarországon, így számunkra a spanyol harmadik vonal lenne ilyen szempontból a reális. Szeretem a magyar játékosokat, szeretek velük dolgozni. A tizenkét csapatos NB I alatt van egy húsz csapatos NB II, sok jól képzett futballistával. Az elmúlt fél évben néztem másodosztályú meccseket én is, a kollégák is, ha nyitott szemmel jár az ember, talál itt remek játékosokat.


 


Fernando arra a kérdésre, hogy Zsolnai Richárd Vácról Diósgyőrben köthet ki, azt mondta, hogy „sok név forog a levegőben”.


 


Egyébként az összejövetelen Tajti József sportigazgató is megerősítette, hogy a védelembe keresnek elsősorban játékosokat, de arról is beszámolt, hogy vannak olyan fiatal játékosaik, akik iránt már mutatkoztak érdeklődések:


 


„Ilyen például Márkvárt Dávid, Szabó Bence, a fiam, Tajti Mátyás vagy éppen Florent Hasani” – fejtegette a vezető.


 


Ma reggel meg Futács Márkó esetleges visszatéréséről lehetett beszámolni.


 

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.01.04. 20:37

Ez nem az a Tajti, akiért az nso szerint pár éve a Barcelona és a Reál Madrid harcolt?

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2019.01.04. 20:37

Kelet-Ukrajnába fedezéknek?

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.01.04. 20:37

pmatyi írta:Ez nem az a Tajti, akiért az nso szerint pár éve a Barcelona és a Reál Madrid harcolt?

De
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.01.04. 20:46

Savaria1919 írta:
pmatyi írta:Ez nem az a Tajti, akiért az nso szerint pár éve a Barcelona és a Reál Madrid harcolt?

De

Közben olvastam vele egy interjút. A lényeg az volt, hogy ne várja el senki tőle 20 évesen, hogy kezdő legyen egy spanyol sima kieso csapatban, és arra veri magát, hogy két edzomeccsen is játszott. Vagy önértékelési go djai vannak, vagy a faterja miatt tulmertek 4-5 éve.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.04. 20:50

pmatyi írta:
Savaria1919 írta:
pmatyi írta:Ez nem az a Tajti, akiért az nso szerint pár éve a Barcelona és a Reál Madrid harcolt?

De

Közben olvastam vele egy interjút. A lényeg az volt, hogy ne várja el senki tőle 20 évesen, hogy kezdő legyen egy spanyol sima kieso csapatban, és arra veri magát, hogy két edzomeccsen is játszott. Vagy önértékelési go djai vannak, vagy a faterja miatt tulmertek 4-5 éve.

Vagy talán kicsit mindkettő, meg még valami más is.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.01.04. 20:52

Reginald McFreez írta:
pmatyi írta:
Savaria1919 írta:De

Közben olvastam vele egy interjút. A lényeg az volt, hogy ne várja el senki tőle 20 évesen, hogy kezdő legyen egy spanyol sima kieso csapatban, és arra veri magát, hogy két edzomeccsen is játszott. Vagy önértékelési go djai vannak, vagy a faterja miatt tulmertek 4-5 éve.

Vagy talán kicsit mindkettő, meg még valami más is.

Ez most gecizés?

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.04. 21:02

pmatyi írta:
Reginald McFreez írta:
pmatyi írta:Közben olvastam vele egy interjút. A lényeg az volt, hogy ne várja el senki tőle 20 évesen, hogy kezdő legyen egy spanyol sima kieso csapatban, és arra veri magát, hogy két edzomeccsen is játszott. Vagy önértékelési go djai vannak, vagy a faterja miatt tulmertek 4-5 éve.

Vagy talán kicsit mindkettő, meg még valami más is.

Ez most gecizés?

Abszolúte nem. Tehetség valószínűleg szorult bele, de atyai hátterének köszönhetően (aki valószínűleg keményen túlmérte a fia képességeit) tuti azt hitették el vele, hogy a bab is húsból van, oszt koppant egy kurva nagyot, most meg kábé ingázik fejben aközött, hogy ő egy későn érő zseni, és aközött, hogy egy szar focista. A bőrszalonnai akadémia azért elég nagy luxusrabszolgakeltető, nem hiszem, hogy túl sokba került benyomni oda.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.01.04. 21:23

Reginald McFreez írta:
pmatyi írta:
Reginald McFreez írta:Vagy talán kicsit mindkettő, meg még valami más is.

Ez most gecizés?

Abszolúte nem. Tehetség valószínűleg szorult bele, de atyai hátterének köszönhetően (aki valószínűleg keményen túlmérte a fia képességeit) tuti azt hitették el vele, hogy a bab is húsból van, oszt koppant egy kurva nagyot, most meg kábé ingázik fejben aközött, hogy ő egy későn érő zseni, és aközött, hogy egy szar focista. A bőrszalonnai akadémia azért elég nagy luxusrabszolgakeltető, nem hiszem, hogy túl sokba került benyomni oda.

Pontosan így látom én is. Mondjuk rémlik valami up válogatott meccs, ott nem tűnt szarnak annyira.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75014
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.04. 21:35

pmatyi írta:Ez nem az a Tajti, akiért az nso szerint pár éve a Barcelona és a Reál Madrid harcolt?

nem, ez egy tök másik Tajti
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.01.04. 21:43

nb1.hu12 írta: Az elmúlt fél évben néztem másodosztályú meccseket én is, a kollégák is, ha nyitott szemmel jár az ember, talál itt remek játékosokat. 

Az a csapat aki az NB2-ből igazol, az ott is fog kikötni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.01.04. 22:07

ManBat írta:
nb1.hu12 írta: Az elmúlt fél évben néztem másodosztályú meccseket én is, a kollégák is, ha nyitott szemmel jár az ember, talál itt remek játékosokat. 

Az a csapat aki az NB2-ből igazol, az ott is fog kikötni

Pontosan. Én pár Békéscsaba meccset láttam, na abból a csapatból 1-2 ember van akit ilyen padra el tudnék képzelni Pakson.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75014
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.04. 22:12

ManBat írta:
nb1.hu12 írta: Az elmúlt fél évben néztem másodosztályú meccseket én is, a kollégák is, ha nyitott szemmel jár az ember, talál itt remek játékosokat. 

Az a csapat aki az NB2-ből igazol, az ott is fog kikötni

ahol Balajti, Beliczky és Szarka a góllövés királyai ott nem lehet pite a helyzet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.05. 06:19

ManBat írta:
nb1.hu12 írta: Az elmúlt fél évben néztem másodosztályú meccseket én is, a kollégák is, ha nyitott szemmel jár az ember, talál itt remek játékosokat. 

Az a csapat aki az NB2-ből igazol, az ott is fog kikötni

"Akinek nincs semmije, az annyit is ér."
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51437
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.01.05. 10:43

Reginald McFreez írta:
ManBat írta:
nb1.hu12 írta: Az elmúlt fél évben néztem másodosztályú meccseket én is, a kollégák is, ha nyitott szemmel jár az ember, talál itt remek játékosokat. 

Az a csapat aki az NB2-ből igazol, az ott is fog kikötni

"Akinek nincs semmije, az annyit is ér."

"Akinek reggel 6-kor el kell mennie melózni, és mondjuk Bástya elvtárs dolgoztatja itt, a Vidámparkban vagy az Uszodában, annak délután háromkor már nem sok kedve marad, hogy elmenjen lopni. Beszéljünk világosan és egyértelműen."

Fehervaralé
Tartalék
Hozzászólások: 1599
Csatlakozott: 2007.11.05. 20:48

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Fehervaralé » 2019.01.05. 10:49

Szabó a mi játékosunk és kölcsönbe van Diósgyörben.Hogy akarják eladni?
Kezd elegem lenni ebb?l a fentr?l irányított bajnokságból.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51437
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.01.05. 10:51

Fehervaralé írta:Szabó a mi játékosunk és kölcsönbe van Diósgyörben.Hogy akarják eladni?

kilóra :cool:

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.01.05. 12:24

Fehervaralé írta:Szabó a mi játékosunk és kölcsönbe van Diósgyörben.Hogy akarják eladni?

Megoldják okosba. Mi pl anno megvettük a Honvéd által kölcsönadott Alcibiadét, aztán tőlünk vitte el a Tatabánya néhány héttel később.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.01.05. 12:58

http://m.nemzetisport.hu/legiosok/legio ... al-2677051

Fasza. Ja, és közben Hasanit állítólag lengyelbe vinnék még a télen, nehogy véletlenül bárki is gólt rúgjon tavasszal.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Vinnék a diósgyőri vezető fiát is?

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.01.05. 13:27

az se normális aki ebből a csapatból akar igazolni
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 286 vendég