Gera elsírta magát az ATV-ben - videó

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Gera elsírta magát az ATV-ben - videó

HozzászólásSzerző: dingo » 2019.01.03. 18:15

Reginald McFreez írta:
dingo írta:
Reginald McFreez írta:Ez megint egy tévhit, hogy ott bárkit is sarcolnak. A hagyományos keresztény egyházak szellemiségének megfelelően tizedet szednek. Ami egyébként nem kötelező, anyagi nehézségek esetén akár évekig sem kell fizetned. A tagok lehúzása egyébként sem újkeletű, a katolikus egyház kezdte. Mindezt azért írom, hogy tudjuk már hova tenni ezeket a dolgokat, hogy a higgyüli legfeljebb fiatalabb, de technikailag semmivel sem rosszabb, mint a történelmi egyházak.

Abban egyébként egyetértek matyival, hogy lelkileg általában nem kerekek a gyülekezeti tagok - de ez megint igaz az összes egyház alá tartozókra. Ezen nem is kell csodálkozni, az egyházak gyülekezet nélkül nem érnek semmit, a gyülekezetet pedig azokkal a legkönnyebb bővíteni, akik lelkileg meg vannak törve, és könnyű kiutat keresnek a nyavalyás helyzetükből.


Olyan nem igen fordul elő, hogy egy katolikus vagy protestáns próbált volna megtéríteni és nem is tudni legtöbbször, hogy milyen vallású valaki-hacsak a nevéből nem-, egy hitgyülis, jehovás simán eléri egy percen belül , hogy kinyíljon a bicska, képtelenek megállni azt, hogy osszák az észt, meg az igét

Fiatalok még, lelkesek, és nem utolsó sorban kicsi a tömegbázisuk. De ne legyen kétséged afelől, hogy a történelmi egyházak is az utcára vonulnának (ahogy tették is anno), ha azon múlna a tömegbázisuk. Ha kinyílik a bicska a zsebedben miattuk, az nem az ő kritikájuk elsősorban, hanem a tied.


Igen valószínűleg velem van baj, hogy valakivel akit 2 napra mellém küldenek segíteni, nincs kedvem a vallásáról és teológiai kérdésekről társalogni pár perc ismeretség után
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Gera elsírta magát az ATV-ben - videó

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.01.03. 18:19

Áldassék a gyümi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Gera elsírta magát az ATV-ben - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.01.03. 18:22

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Ez nem épeszűség kérdése, illetve ennyi erővel leidiótáztad az emberek kb döntő többségét, azokat, akik hisznek valami természetfeletti istenben, vagy valamiben, és emiatt csatlakoztak akármelyik intézményesített egyházhoz.

én simán idiótának tartom az emberek döntő többségét egy minimális egyedszám kivételével ezért vagy azért

Azt tudom, de te Sheldon Cooper vagy, így ez neked elnézhető.

pont rá gondoltam én is, legyen bárki is az illető
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 232 vendég