Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.30. 15:23

Igaz, nem is erősítette meg.

Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz


2017 március 30-án lett bejelentve, hogy Király Gábor (Bosnjak Pedrag társaságában) két évvel meghosszabbította a szerződését a Haladással. Az a megállapodás ugye a következő nyáron jár majd le.


 


Király Gábor sorsa mindig érdekes téma, mert az elmúlt évtizedek magyar labdarúgásának az egyik legfontosabb alakja. Ellenben arról, hogy a kapus folytatja-e, még nem igazán esett szó.


 


Éppen ezért kaptuk fel a fejünket, amikor a saját honlapjának adott, igen terjedelmes interjú utolsó kérdésére és az arra adott válaszhoz érkeztünk:


 


„Két hét pihenés az év végén és kezdődik az 52. felkészülésed január elején. Elképzelhető, hogy ez lesz az utolsó felkészülésed, de az biztos, hogy nem lesz egy megúszós alapozás...


Az biztos, hogy nem. Szeretem a kihívásokat, szeretem a kemény munkát, szeretek hidegben, fagyban edzeni. Mert így tudom feszegetni a határokat. Ez egy nagyon kemény kihívás, ami előtt a csapat áll. Nem lehetetlen küldetés, de biztos, hogy nagyon nehéz lesz. Mindenkinek be kell állni a sorba, mert itt egyedül a klub számít, semmi más.”


 


Király Gábor honlapja tehát megpedzegette, hogy ez lesz a kapus utolsó felkészülése, aki ezt nem tagadta, de nem is erősítette meg. 


 


Nem Király miatt, hanem azért, mert a legtöbb esetben így szokott lenni (ez kiemelten fontos), de ilyen esetekben a nem tagadás szokott idővel erősebbé válni…

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.12.30. 15:29

Kedvelem, ikonikus tagja a Halinak, de aktív játékosként eljárt felette az idő. Ha kiesünk, de ha esetleg valami csodálatos módon mégis bennmaradunk, akkor is amondó vagyok, nyártól maradjon a klubnál, de mint stábtag, mondjuk kapusedző.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.30. 15:33

Savaria1919 írta:Kedvelem, ikonikus tagja a Halinak, de aktív játékosként eljárt felette az idő. Ha kiesünk, de ha esetleg valami csodálatos módon mégis bennmaradunk, akkor is amondó vagyok, nyártól maradjon a klubnál, de mint stábtag, mondjuk kapusedző.

vagy lehetne bébiszittyó
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.12.30. 15:39

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Kedvelem, ikonikus tagja a Halinak, de aktív játékosként eljárt felette az idő. Ha kiesünk, de ha esetleg valami csodálatos módon mégis bennmaradunk, akkor is amondó vagyok, nyártól maradjon a klubnál, de mint stábtag, mondjuk kapusedző.

vagy lehetne bébiszittyó

Az lesz, ha ifistákkal töltjük fel a keretet. Majd hallgathatja a csókolom Gabi bácsi! köszönéseket az edzés előtt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.12.30. 16:15

Na, annyira bejöt a telesoppos rezgős buziság, hogy már nem kell dolgozni. Éjjen! (hülye buzi)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

k11zoltan
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2699
Csatlakozott: 2007.09.10. 18:00
Tartózkodási hely: Pápa/Budapest

Re: Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz

HozzászólásSzerző: k11zoltan » 2018.12.30. 18:12

Lajos.
R.I.P. Lombard Pápa
Élt 11 évet. :)

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.12.31. 00:51

Savaria1919 írta:Kedvelem, ikonikus tagja a Halinak, de aktív játékosként eljárt felette az idő. Ha kiesünk, de ha esetleg valami csodálatos módon mégis bennmaradunk, akkor is amondó vagyok, nyártól maradjon a klubnál, de mint stábtag, mondjuk kapusedző.


Szerintem Gabi nem lesz kapusedző, legalábbis rögtön a visszavonulása után biztosan nem. Később lehet, hogy hobbiból elvállalja, csak azért mert szereti csinálni. Ha visszavonul, akkor is lesz sok dolga, ott a saját klubja, a sportlétesítménye, ahol folyamatosak a fejlesztések. Szerintem azzal lesz elfoglalva leginkább.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Király nem tagadta, hogy az utolsó felkészülése lesz

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.12.31. 14:13

Reginald McFreez írta:Na, annyira bejöt a telesoppos rezgős buziság, hogy már nem kell dolgozni. Éjjen! (hülye buzi)


Már bocsánat, de nagyon nem vagy képben!
Király anyagi téren is olyan profi, mint a sportban. Ésszel dolgozik ott is. Alighogy kikerült Berlinbe, a pár év alatt megtakarított pénzét egy sportcentrumba fektette, amit azóta is folyamatosan fejleszt. Eszébe sem jutott a legkülönfélébb 40-50 milliós autókkal való villogás, azok cserélgetése, mint sok hirtelen meggazdagodott hülye gyereknek. Király most is a még Berlinben vásárolt tizenéves Mini Morissal jár, és családinak van egy C4 Picassojuk. A reklámokban való szereplései is mind gazdaságilag átgondolt döntések eredményei.
Egyébként Dárdai is hasonlóan a jövőre gyűjtögetős, szerény életvitelt folytató ember. Lehet Berlinben tanultak valamit.
A sport mellett ebben is példaképei lehetnek a fiataloknak!
########################
HAJRÁ HALI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 157 vendég