Eldőlt Böde Dániel sorsa

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Eldőlt Böde Dániel sorsa

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.30. 08:36

Orosz Pál nyilatkozott.

Eldőlt Böde Dániel sorsa


Ha valaki a szezon előtt azt mondta volna, hogy öt ponttal vezetik a labdarúgó NB I-es bajnokságot a téli szünetben, elfogadta volna, de nyolc pont előnnyel mentek az utolsó mérkőzésre, és ott "sok minden történt" - mondta az FTC Zrt. vezérigazgatója szombaton az M1 aktuális csatornán.


 


Orosz Pál szavai szerint december 16-án a MOL Vidi FC ellen a játékvezető finoman fogalmazva "hagyta a kemény játékot", de az ő játékukból is volt, amit hiányolt.


    


Kérdésre válaszolva elmondta: a Vidi ellen megsérült Lovrencsics Gergő és Varga Roland jobban van; utóbbinak emlékezetkiesése is volt a mérkőzésről, és nagyon csúnyán találta el őt Vinícius Paulo. "Nagyon ritkán fordul elő véletlenül", hogy valakit fejmagasságban, hátulról letalpaljanak - jegyezte meg Orosz Pál.


    


Megismételte, hogy a szezon közben érkezett Szerhij Rebrov vezetőedzőnél is időre van szükség, az igazi Rebrov-csapatot tavasszal láthatják a nézők. Mint ismertette, január elején újra találkoznak a futballisták, utána Törökországba mennek két hétre, felkészülési meccseket játszanak. Mint mondta, a céljuk, hogy a télen nagyjából végleges keret alakuljon ki, amellyel neki lehet vágni a nemzetközi kupaselejtezőknek.


    


Orosz Pál jelezte: a hárompontos rendszerben az öt pont "nem óriási előny", sokkal jobb lett volna a nyolc, vagy esetleg egy Vidi elleni győzelemmel a tizenegy. Hangsúlyozta: továbbra is az a cél, hogy a Ferencváros 120. születésnapra nyerjék meg a bajnoki címet és a Magyar Kupát is. Kiemelte: nemzetközi szinten végre a klubhoz méltó produkciót kell nyújtani.


    


Arra a kérdésre, hogy ha Rebrovon múlik, Böde Dániel a Ferencváros játékosa marad-e tavasszal, Orosz Pál úgy válaszolt: igen, a válogatott csatár esetében csak egy hét pihentetésről volt szó.

Fehervaralé
Tartalék
Hozzászólások: 1599
Csatlakozott: 2007.11.05. 20:48

Re: Eldőlt Böde Dániel sorsa

HozzászólásSzerző: Fehervaralé » 2018.12.30. 10:03

Én a helyében lépnék valahova.
Nem hiába volt az a dühkitőrés és ugyis a fehérorosz gyerek lesz favorizálva nem ő.
Lanzafame helye meg betonbiztos.
Kezd elegem lenni ebb?l a fentr?l irányított bajnokságból.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Eldőlt Böde Dániel sorsa

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.12.30. 10:13

Fehervaralé írta:Én a helyében lépnék valahova.
Nem hiába volt az a dühkitőrés és ugyis a fehérorosz gyerek lesz favorizálva nem ő.
Lanzafame helye meg betonbiztos.

Harminckét éves, itthon is leginkább vakok közt volt félszemű király. Az általa álmodott külföldi karrier, ha nem gyepesi magasságokban tervezgeti valahol a maláj tengerparton, kb. esélytelen.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt Böde Dániel sorsa

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.30. 11:13

Fehervaralé írta:Én a helyében lépnék valahova.
Nem hiába volt az a dühkitőrés és ugyis a fehérorosz gyerek lesz favorizálva nem ő.
Lanzafame helye meg betonbiztos.

a fehérbuzi nagyjából 2-3 meccset kap, hogy kiröhögtesse magát és felkerüljön a Tuijp, Lauth, Djuricin, Sesták, Georgijevic, Finnbogason tablóra ahol tiszteletbeli tag még Priskin, Kundrák és Lovrencsics Öcsi
Böde ha felszed még 120 kilót a télen és leamputálják mindkét lábát valamint a fejét akkor is a legjobb még a kinevezett center posztra az aktuális szarcsatárok közt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Eldőlt Böde Dániel sorsa

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.12.30. 11:51

Adamek írta:
Fehervaralé írta:Én a helyében lépnék valahova.
Nem hiába volt az a dühkitőrés és ugyis a fehérorosz gyerek lesz favorizálva nem ő.
Lanzafame helye meg betonbiztos.

a fehérbuzi nagyjából 2-3 meccset kap, hogy kiröhögtesse magát és felkerüljön a Tuijp, Lauth, Djuricin, Sesták, Georgijevic, Finnbogason tablóra ahol tiszteletbeli tag még Priskin, Kundrák és Lovrencsics Öcsi
Böde ha felszed még 120 kilót a télen és leamputálják mindkét lábát valamint a fejét akkor is a legjobb még a kinevezett center posztra az aktuális szarcsatárok közt
Igen.
Ettől függetlenül nem biztos, hogy Rebrov is így látja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt Böde Dániel sorsa

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.30. 12:02

nyúl írta:
Adamek írta:
Fehervaralé írta:Én a helyében lépnék valahova.
Nem hiába volt az a dühkitőrés és ugyis a fehérorosz gyerek lesz favorizálva nem ő.
Lanzafame helye meg betonbiztos.

a fehérbuzi nagyjából 2-3 meccset kap, hogy kiröhögtesse magát és felkerüljön a Tuijp, Lauth, Djuricin, Sesták, Georgijevic, Finnbogason tablóra ahol tiszteletbeli tag még Priskin, Kundrák és Lovrencsics Öcsi
Böde ha felszed még 120 kilót a télen és leamputálják mindkét lábát valamint a fejét akkor is a legjobb még a kinevezett center posztra az aktuális szarcsatárok közt
Igen.
Ettől függetlenül nem biztos, hogy Rebrov is így látja.

naja
de szerencsére Rebrov már csak pontosan 7 hónapig nézelődhet nálunk, aztán remélem lehívják Paliék a szerződésében rögzített opciót és ingyen kirakhatják az el-selejtezős kiesés után, ez mondjuk Bödének nem oszt nem szoroz, de ősztől már egy vadiúj nímand vadiúj szarcsatár-hozadéka lesz a helyén
mi ha kell ötvenszer is belelépünk ugyanabba a folyóba nem kétszer
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Török
Serdülõ
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2008.09.15. 17:45
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Eldőlt Böde Dániel sorsa

HozzászólásSzerző: Török » 2018.12.30. 12:12

Adamek írta:
Fehervaralé írta:Én a helyében lépnék valahova.
Nem hiába volt az a dühkitőrés és ugyis a fehérorosz gyerek lesz favorizálva nem ő.
Lanzafame helye meg betonbiztos.

a fehérbuzi nagyjából 2-3 meccset kap, hogy kiröhögtesse magát és felkerüljön a Tuijp, Lauth, Djuricin, Sesták, Georgijevic, Finnbogason tablóra ahol tiszteletbeli tag még Priskin, Kundrák és Lovrencsics Öcsi
Böde ha felszed még 120 kilót a télen és leamputálják mindkét lábát valamint a fejét akkor is a legjobb még a kinevezett center posztra az aktuális szarcsatárok közt

Még a fejét is? Azt már én sem hiszem el!

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Eldőlt Böde Dániel sorsa

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2018.12.31. 12:12

Böde szerethető figura, mondjuk nem a focitudása miatt az is igaz.
Érted élek én!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 141 vendég