11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.12.30. 12:44

daniute írta:
Mrs.Dolcetti írta:
Clark írta:MtK Vasas 5ezres, Újpest régiben csorróskodik, Honvéd ilyen modernet kap az akadémia mellé, aha.... mire föl?

MTK-nak elég lenne 2 ezres is,nektek is elég az 5 ezres,főleg az nb2-be. Az Újpest talán kaphatna. Mi megérdemeljük,ennyi.

Miért, mert három éve visszakerültetek a focitérképre? Kicsit nagy lett az arc...

Inkább azért,mert jelenleg nekünk a legszarabb és legkorszerűtlenebb a stadionunk az nb1-ben. És már minden múlt nélküli csapatnak szupi-szupi stadionja van.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.12.30. 19:21

Lesz az még 18,1 milliárd mire kész lesz. Örülök neki, hogy lesz egy f@sza stadionja a Honvédnak!

daniute
Légiós
Hozzászólások: 5687
Csatlakozott: 2010.04.10. 20:12

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: daniute » 2018.12.30. 19:50

Mrs.Dolcetti írta:
daniute írta:
Mrs.Dolcetti írta:MTK-nak elég lenne 2 ezres is,nektek is elég az 5 ezres,főleg az nb2-be. Az Újpest talán kaphatna. Mi megérdemeljük,ennyi.

Miért, mert három éve visszakerültetek a focitérképre? Kicsit nagy lett az arc...

Inkább azért,mert jelenleg nekünk a legszarabb és legkorszerűtlenebb a stadionunk az nb1-ben. És már minden múlt nélküli csapatnak szupi-szupi stadionja van.

Vagyunk ezzel még így egypáran. Előbb foci kéne, nem stadionok. Az emberek nagy részét nem érdekelné, hogy milyen a stadion ha cserébe focit láthatna itthon. Nekem tetszett amúgy a kispesti stadionban a kanyar.
De szerintem itthon nem is érdemelt ki senki semmilyen új stadiont. 50%-os kihasználtság alatt vannak mindenhol, és ezzel még sokat mondtam. 1500 nézőnek felesleges új stadion, tök mindegy hogy milyen állapotban van. Újítsák fel aztán ennyi.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.12.30. 20:24

daniute írta:
Mrs.Dolcetti írta:
daniute írta:Miért, mert három éve visszakerültetek a focitérképre? Kicsit nagy lett az arc...

Inkább azért,mert jelenleg nekünk a legszarabb és legkorszerűtlenebb a stadionunk az nb1-ben. És már minden múlt nélküli csapatnak szupi-szupi stadionja van.

Vagyunk ezzel még így egypáran. Előbb foci kéne, nem stadionok. Az emberek nagy részét nem érdekelné, hogy milyen a stadion ha cserébe focit láthatna itthon. Nekem tetszett amúgy a kispesti stadionban a kanyar.
De szerintem itthon nem is érdemelt ki senki semmilyen új stadiont. 50%-os kihasználtság alatt vannak mindenhol, és ezzel még sokat mondtam. 1500 nézőnek felesleges új stadion, tök mindegy hogy milyen állapotban van. Újítsák fel aztán ennyi.

Alapból én is ezt mondtam,hogy a Nemzeti Stadionon kívül nincs másikra szükség,illetve a klubok építsenek maguknak. Viszont már annyi új stadion épült,akkor épülhet nekünk is. A felújított meg olyan lenne mint a tiétek,amire 15 év múlva újra lehetne ugyanannyit költeni.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: sznot » 2018.12.30. 20:31

Mrs.Dolcetti írta:
daniute írta:
Mrs.Dolcetti írta:MTK-nak elég lenne 2 ezres is,nektek is elég az 5 ezres,főleg az nb2-be. Az Újpest talán kaphatna. Mi megérdemeljük,ennyi.

Miért, mert három éve visszakerültetek a focitérképre? Kicsit nagy lett az arc...

Inkább azért,mert jelenleg nekünk a legszarabb és legkorszerűtlenebb a stadionunk az nb1-ben. És már minden múlt nélküli csapatnak szupi-szupi stadionja van.


Ez az "érdem"?
Beszarás.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Stocek
Aranylabdás
Hozzászólások: 28736
Csatlakozott: 2006.01.10. 09:58

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: Stocek » 2018.12.30. 21:29

Mrs.Dolcetti írta:
Clark írta:MtK Vasas 5ezres, Újpest régiben csorróskodik, Honvéd ilyen modernet kap az akadémia mellé, aha.... mire föl?

MTK-nak elég lenne 2 ezres is,nektek is elég az 5 ezres,főleg az nb2-be. Az Újpest talán kaphatna. Mi megérdemeljük,ennyi.

Oszt' mire fel? :)

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: sznot » 2018.12.31. 03:52

Stocek írta:
Mrs.Dolcetti írta:
Clark írta:MtK Vasas 5ezres, Újpest régiben csorróskodik, Honvéd ilyen modernet kap az akadémia mellé, aha.... mire föl?

MTK-nak elég lenne 2 ezres is,nektek is elég az 5 ezres,főleg az nb2-be. Az Újpest talán kaphatna. Mi megérdemeljük,ennyi.

Oszt' mire fel? :)

Kérdezi egy főkitartott :)
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: dingo » 2018.12.31. 16:33

Mrs.Dolcetti írta:
daniute írta:
Mrs.Dolcetti írta:Inkább azért,mert jelenleg nekünk a legszarabb és legkorszerűtlenebb a stadionunk az nb1-ben. És már minden múlt nélküli csapatnak szupi-szupi stadionja van.

Vagyunk ezzel még így egypáran. Előbb foci kéne, nem stadionok. Az emberek nagy részét nem érdekelné, hogy milyen a stadion ha cserébe focit láthatna itthon. Nekem tetszett amúgy a kispesti stadionban a kanyar.
De szerintem itthon nem is érdemelt ki senki semmilyen új stadiont. 50%-os kihasználtság alatt vannak mindenhol, és ezzel még sokat mondtam. 1500 nézőnek felesleges új stadion, tök mindegy hogy milyen állapotban van. Újítsák fel aztán ennyi.

Alapból én is ezt mondtam,hogy a Nemzeti Stadionon kívül nincs másikra szükség,illetve a klubok építsenek maguknak. Viszont már annyi új stadion épült,akkor épülhet nekünk is. A felújított meg olyan lenne mint a tiétek,amire 15 év múlva újra lehetne ugyanannyit költeni.


A klubok építettek maguknak, amit aztán az állam lenyúlt és azóta szinte egyik csapat sem saját tulajdonú pályán játszik.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Anathemaniac
Serdülõ
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2011.07.17. 19:15
Tartózkodási hely: Itthon

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: Anathemaniac » 2019.01.01. 14:03

ManBat írta:
dingo írta:
ManBat írta:Szilváson nem is azzal van a gond, hogy megcsinálták, hanem hogy hová.


Miért hová?

A völgybejárathoz, amit gyönyörűen elcsúfítottak vele. Nagyon taszító a turizmus szempontjából.


Nem feltétlenül értelek, a régi is pont ugyanott volt, csak ócska állapotban már.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.01. 14:35

Azért alakulnak a költségek... a Loki stadion a maga bő húszezres kapacitásával került kábé annyiba alig öt éve, mint ez a fele akkora se kerülni fog...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2019.01.01. 14:42

Reginald McFreez írta:Azért alakulnak a költségek... a Loki stadion a maga bő húszezres kapacitásával került kábé annyiba alig öt éve, mint ez a fele akkora se kerülni fog...

elszálltak az árak marhára az építőiparban, a (reális ár+mutyi)szorozva4-gyel fajlagos ár reális
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.01.01. 14:43

Anathemaniac írta:
ManBat írta:
dingo írta:
Miért hová?

A völgybejárathoz, amit gyönyörűen elcsúfítottak vele. Nagyon taszító a turizmus szempontjából.


Nem feltétlenül értelek, a régi is pont ugyanott volt, csak ócska állapotban már.

A régi is rossz helyen volt, csak az méreteiben nem volt megalomán a faluhoz és a helyhez képest.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: 11,8 milliárdból épül az új Bozsik!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.01.01. 22:22

ManBat írta:
Anathemaniac írta:
ManBat írta:A völgybejárathoz, amit gyönyörűen elcsúfítottak vele. Nagyon taszító a turizmus szempontjából.


Nem feltétlenül értelek, a régi is pont ugyanott volt, csak ócska állapotban már.

A régi is rossz helyen volt, csak az méreteiben nem volt megalomán a faluhoz és a helyhez képest.

Nem tetszik, hogy épül, szépül országunk, büdös lipsi?!?!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 74 vendég