Másfél évig edzette a Vidit, most Angliában köthet ki

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Másfél évig edzette a Vidit, most Angliában köthet ki

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.20. 17:39

Nemes feladatot kaphat.

Másfél évig edzette a Vidit, most Angliában köthet ki


 



A portugál José Gomes másfél évet vezette a Vidit, 52 mérkőzésen dirigálta a fehérvári csapatot. Júliusban a portugál első osztályban jelenleg hatodik helyen álló Rio Ave együttesének lett a vezetőedzője, de év közben megkereste a angol Championshipben a kiesés ellen küzdő Reading vezetősége.



 



„Igaz, hogy kaptam egy felkérést. Több évet töltöttem el az országon kívül, de ez most egy olyan kérdés, ami elsősorban a Rio Ave vezetőségén múlik. Az ő alkalmazottjuk vagyok és hálás a klubnak, hogy tárt karokkal fogadott. Soha nem fogok hátat fordítani azoknak, akik bíztak bennem, nem az anyagiak fogják meghatározni a döntésemet. Nagyon boldog vagyok, ennek a családnak a tagjának érzem magam. Nagyon jó a kapcsolatom a vezetőséggel, az itteni emberekkel, a szurkolókkal, ezért borzasztóan nehéz meghozni egy ilyen döntést” – idézi az m4sport.hu  a trénert. 


Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Másfél évig edzette a Vidit, most Angliában köthet ki

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.12.22. 20:10

Meg is kapta.
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Wegry
Sztár
Hozzászólások: 4025
Csatlakozott: 2007.10.27. 18:55
Tartózkodási hely: ivó

Re: Másfél évig edzette a Vidit, most Angliában köthet ki

HozzászólásSzerző: Wegry » 2018.12.22. 21:15

Ez volt a frí penáltízes csávó?
<3 FERENCVÁROS <3

"Ha újraválasztanak, ...[CENSORED]!" - Jimmy Carter
"Király Gábor a kispadon sem kapott helyet a Burnsley-Blackpool (2-1) meccsen" :lol: :lol:

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Másfél évig edzette a Vidit, most Angliában köthet ki

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.12.23. 06:22

Ha nem az anyagiak határozzák meg, és annyira kurva jól érzi magát, ráadásul még a felelősséget is áttolta a klubra, akkor tulajdonképpen mi is annyira nehéz ebben a döntésben?

Egyedül némi szakmai kihívás az, ami szóba jöhet, de a portugál 1-ből az angol kettőbe még ez is véleményes. Itt a pénzről van szó.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Másfél évig edzette a Vidit, most Angliában köthet ki

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.12.23. 07:44

Wegry írta:Ez volt a frí penáltízes csávó?

Azaz


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek, Savaria1919 valamint 148 vendég