Még mindig Lanzafame a király

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.17. 09:55

Felcsúti és Felcsúti/kövesdi a két helytartó.

Még mindig Lanzafame a király


Davide Lanzafame volt az előző NB I-es bajnokság legjobb játékosa és a gólkirálya is egyben. Azt még nem tudjuk, hogy mindkét címét megnyeri-e majd májusban, de az már látható, hogy mindkét kategóriában hatalmasat lépett a címvédés felé.


 


A téli pihenő előtt ő vezeti a góllövőlistát, és mivel nem klasszikus befejező csatár, nyugodtan kijelenthető róla, hogy nem a véletlen műve, hogy ő szerezte eddig a legtöbb gólt.


 


A második helyen a Puskás Akadémia légiósa, Josip Knezevic, valamint a Felcsútról Mezőkövesdre kölcsönbe került Molnár Gábor áll. Knezevic, akárcsak Lanzafame, olyan játékos, aki nem vesz el feleslegesen helyet magyar tehetség elől, Molnár Gábor meg legalább 10 élvonalbeli csapat kezdőjébe is beférne.


 


 


 8 gólos:


    --------


Lanzafame (Ferencváros)


 


    7 gólos:


    --------


Knezevic (Puskás Akadémia), Molnár G. (Puskás Akadémia/Mezőkövesd)


 


    6 gólos:


    --------


Danilo (Honvéd), Hahn (Paks),  Holender (Honvéd), Novothny (Újpest), M. Scepovic (MOL Vidi FC), Varga R. (Ferencváros)


 


    5 gólos:


    --------


Böde (Ferencváros), Kanta (MTK), Lencse (MTK), Petrjak (Ferencváros), Takács T. (Debrecen)


 


    4 gólos:


    --------


Arabuli (Puskás Akadémia), Beridze (Újpest), Bognár (MTK), Bódi (Debrecen), Drazic (Mezőkövesd), Hasani (Diósgyőr), Juhász (MOL Vidi FC), Pátkai (MOL Vidi FC), Priskin (Haladás)


 


    3 gólos:


    --------


Cseri T. (Mezőkövesd), Gaál (Haladás), Gera (MTK), Gévay (Paks), Horváth Z. (Kisvárda), Huszti (MOL Vidi FC), Ilic (Kisvárda), Kiss T. (Puskás Akadémia), Koszta (Mezőkövesd), Nego (MOL Vidi FC), Nwobodo (Újpest), Simon A. (Paks), Szécsi (Debrecen), Tajti (Diósgyőr), Torghelle (MTK), Vajda (Mezőkövesd)


 


    2 gólos:


    --------


Baki (MTK), Blazic (Ferencváros), Bőle (Ferencváros), A. Diallo (Újpest), Farkas II B. (MTK), Hegedűs J. (Puskás Akadémia), Hodzic (MOL Vidi FC), Kecskés (Paks), Könyves (Debrecen), Lucas (Kisvárda), Lukács D. (Honvéd), Mészáros (Haladás), Mihajlovic (Diósgyőr), Nagy D. (Újpest), N'Gog (Honvéd), Ramos (MTK), Remili (Paks), Sassa (Kisvárda), Spirovski (Ferencváros), Szalai A. (Mezőkövesd), Varga K. (Debrecen), Vári (Kisvárda), Vernes (Diósgyőr)


 


    1 gólos:


    --------


Avdijaj (Debrecen), Bacsa (Diósgyőr), Balázs (Újpest), Bamgboye (Haladás), Barna (Debrecen), Bartha (Paks), Batik (Honvéd), Bertus (Paks), Brkovic (Diósgyőr), Calvente (Debrecen), U. Diallo (Puskás Akadémia), De Jesús (Puskás Akadémia), Frimpong (Ferencváros), Gazdag (Honvéd), Habovda (Haladás), Hadzic (MOL Vidi FC), Heister (Ferencváros), Horj (Újpest), Jagodics (Haladás), Juhar (Diósgyőr), Kamber (Honvéd), Kinyik (Debrecen), Kovács I. (MOL Vidi FC),  Kulcsár D. (Paks), Latifi (Puskás Akadémia), Lazovic (MOL Vidi FC), Leandro (Ferencváros), Lovrencsics G. (Ferencváros), Makrai (Diósgyőr), Márkvárt (Diósgyőr), Nikolov (MOL Vidi FC), Papp K. (Paks), Pávkovics (Debrecen), Pillár (Mezőkövesd), Rabusic (Haladás), Radó (Puskás Akadémia), S. Scepovic (MOL Vidi FC), Schäfer (MTK), Sigér (Ferencváros), Simona A. (Paks), Szatmári (Debrecen), Szeles (Mezőkövesd), Tamás K. (MOL Vidi FC), Tischler (Honvéd), Tóth B. (Diósgyőr), Vadnai (Mezőkövesd), Vári (Kisvárda), Zsótér (Újpest)


 


    Öngól:


    ------


Tamás M. (Diósgyőr, a Ferencváros ellen), Kinyik (Debrecen, a Mezőkövesd ellen), Simon Á. (Paks, a MOL Vidi FC ellen), Jánvári (Kisvárda, a Honvéd ellen), Hegedűs J. (Puskás Akadémia, a Paksi FC ellen), Katanec (Mezőkövesd, a MOL Vidi FC ellen), Stopira (MOL Vidi FC, a Kisvárda ellen), Izing (Kisvárda, az Újpest ellen), Balog

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.17. 10:49

ilyen szar termés még idehaza is kacagtató, nem tudom hova lehet még zuhanni színvonalban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.12.17. 19:53

A jobb alkarján az egy fetrengő kurva vagy a kukac a Nagy Ho-ho-ho horgászból?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.17. 20:23

Maradonapoli írta:A jobb alkarján az egy fetrengő kurva vagy a kukac a Nagy Ho-ho-ho horgászból?

egy kurván kúszik egy kukac, fölötte egy habcsókhal
de a marhája feltetováltatta a felkarjára a töri puskát, pedig azt lehetett volna lemosható tintával is csinálni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.12.17. 23:50

Adamek írta:ilyen szar termés még idehaza is kacagtató, nem tudom hova lehet még zuhanni színvonalban

Basszus tenyleg gaz 20 alatti golszammal ilyen cimet szerezni. Mondjuk a 11-eseket Varga lovi, tehat legalabb nem onzo. De a 8 tenyleg keves, megha nem is jatszott minden meccsen, akkor is. Oroszek nagyon beigertek az a tavaszt, kivancsi vagyok mi lesz itt, sokadik pofara eses, vagy valami feltamadas?
kubatov takarodj!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.18. 06:33

inreallife írta:
Adamek írta:ilyen szar termés még idehaza is kacagtató, nem tudom hova lehet még zuhanni színvonalban

Basszus tenyleg gaz 20 alatti golszammal ilyen cimet szerezni. Mondjuk a 11-eseket Varga lovi, tehat legalabb nem onzo. De a 8 tenyleg keves, megha nem is jatszott minden meccsen, akkor is. Oroszek nagyon beigertek az a tavaszt, kivancsi vagyok mi lesz itt, sokadik pofara eses, vagy valami feltamadas?

nincsenek illúzióim
ellenben ezt most nem Oroszékra akartam kihegyezni, 18 forduló alatt valaki 8 góllal vezeti a listát a világ egyik leglassabb bajnokságában, ez valami elképesztő mélység
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: imici » 2018.12.18. 09:15

Adamek írta:
inreallife írta:
Adamek írta:ilyen szar termés még idehaza is kacagtató, nem tudom hova lehet még zuhanni színvonalban

Basszus tenyleg gaz 20 alatti golszammal ilyen cimet szerezni. Mondjuk a 11-eseket Varga lovi, tehat legalabb nem onzo. De a 8 tenyleg keves, megha nem is jatszott minden meccsen, akkor is. Oroszek nagyon beigertek az a tavaszt, kivancsi vagyok mi lesz itt, sokadik pofara eses, vagy valami feltamadas?

nincsenek illúzióim
ellenben ezt most nem Oroszékra akartam kihegyezni, 18 forduló alatt valaki 8 góllal vezeti a listát a világ egyik leglassabb bajnokságában, ez valami elképesztő mélység

Szerintem rasszista is vagy.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.18. 09:16

imici írta:
Adamek írta:
inreallife írta:Basszus tenyleg gaz 20 alatti golszammal ilyen cimet szerezni. Mondjuk a 11-eseket Varga lovi, tehat legalabb nem onzo. De a 8 tenyleg keves, megha nem is jatszott minden meccsen, akkor is. Oroszek nagyon beigertek az a tavaszt, kivancsi vagyok mi lesz itt, sokadik pofara eses, vagy valami feltamadas?

nincsenek illúzióim
ellenben ezt most nem Oroszékra akartam kihegyezni, 18 forduló alatt valaki 8 góllal vezeti a listát a világ egyik leglassabb bajnokságában, ez valami elképesztő mélység

Szerintem rasszista is vagy.

alap, ki nem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: imici » 2018.12.18. 09:28

Adamek írta:
imici írta:
Adamek írta:nincsenek illúzióim
ellenben ezt most nem Oroszékra akartam kihegyezni, 18 forduló alatt valaki 8 góllal vezeti a listát a világ egyik leglassabb bajnokságában, ez valami elképesztő mélység

Szerintem rasszista is vagy.

alap, ki nem

remélem tudod hogy megölted a bulit...
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.18. 09:29

imici írta:
Adamek írta:
imici írta:Szerintem rasszista is vagy.

alap, ki nem

remélem tudod hogy megölted a bulit...

vigyázz mert lehet, hogy sorozatölő vagyok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.12.18. 09:30

imici írta:
Adamek írta:
imici írta:Szerintem rasszista is vagy.

alap, ki nem

remélem tudod hogy megölted a bulit...

Legalabbis fejberugta. Es meg lapot sem kapott erte. Ugyan honnan tudna ezek utan?
kubatov takarodj!

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: imici » 2018.12.18. 09:41

inreallife írta:
imici írta:
Adamek írta:alap, ki nem

remélem tudod hogy megölted a bulit...

Legalabbis fejberugta. Es meg lapot sem kapott erte. Ugyan honnan tudna ezek utan?

azt akarod mondani hogy Adamek vidis? Most vond vissza!!!
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.12.18. 11:16

imici írta:
inreallife írta:
imici írta:remélem tudod hogy megölted a bulit...

Legalabbis fejberugta. Es meg lapot sem kapott erte. Ugyan honnan tudna ezek utan?

azt akarod mondani hogy Adamek vidis? Most vond vissza!!!

Latens vidis, aki alruhaban jarja a stadionokat es focit akar latni. De mivel tokeletes az alca senki nem ismeri fel, igy a foci is elmarad, helyette gladiatorjatek lesz. :)
kubatov takarodj!

BSTH

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.18. 11:42

inreallife írta:
imici írta:
inreallife írta:Legalabbis fejberugta. Es meg lapot sem kapott erte. Ugyan honnan tudna ezek utan?

azt akarod mondani hogy Adamek vidis? Most vond vissza!!!

Latens vidis, aki alruhaban jarja a stadionokat es focit akar latni. De mivel tokeletes az alca senki nem ismeri fel, igy a foci is elmarad, helyette gladiatorjatek lesz. :)

Utoljára mondjuk Vidi meccsen volt.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.12.18. 11:53

Én továbbra is tartom,hogy óriási,stratégiai fontosságú hiba volt a leigazolása,annak ellenére,hogy viszonylag sok gólpasszt is adott.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.12.18. 12:57

Nálam már rég nem.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

BSTH

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.18. 13:01

Szerintem Kenny a király.
Kép

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.18. 13:23

BSTH írta:Szerintem Kenny a király.
[img]keni.jpg[/img]

ahogy fújta G. azt a homoerotikus hangszert, minden hajtincse huncut táncot járt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.18. 13:43

Adamek írta:
BSTH írta:Szerintem Kenny a király.
[img]keni.jpg[/img]

ahogy fújta G. azt a homoerotikus hangszert, minden hajtincse huncut táncot járt

Hú de utálom azt a fajta zenét. Itthon meg Szent Martini nyomta ezerrel.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Még mindig Lanzafame a király

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.18. 13:54

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Szerintem Kenny a király.
[img]keni.jpg[/img]

ahogy fújta G. azt a homoerotikus hangszert, minden hajtincse huncut táncot járt

Hú de utálom azt a fajta zenét. Itthon meg Szent Martini nyomta ezerrel.

én is rühellem, már magát a szaxi hangját is csak nagyon ritka esetben viselem el
de itt jegyezném meg, hogy a hangszeren és a hajon kívül nem egyezett meg a két cucc kicsit sem műfajilag, Imre bá' lényegesen igényesebb szinten tolta mint Keni, de az is igaz, hogy őt is beszippantotta néha a dáridós musical szint (gondolom a könnyű lóvé miatt)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 180 vendég