Ezekre a posztokra mindenképpen igazol a Fradi

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Ezekre a posztokra mindenképpen igazol a Fradi

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.17. 08:14

Rebrov árulta el a terveket.

Ezekre a posztokra mindenképpen igazol a Fradi


A Vidi elleni 2-1-es vereséget követően Szerhij Rebrov, az FTC vezetőedzője a téli felkészülésről és arról is beszélt a klub honlapjának, milyen posztokra kell mindenképpen igazolnia a télen a Ferencvárosnak:


 


„Jól teljesítettünk az elmúlt időszakban. Látom a játékosokon, hogy akarnak fejlődni, nemcsak taktikailag, mentálisan is. Jött egy váltás a szezon során, én másképp dolgozom, ehhez hozzá kell szokniuk. Nem úgy történik ez, hogy idejövök és azt mondom: „Ezt kell játszani!”, az pedig rögtön működik is. Kell egy alapozás, hogy mindent átbeszéljünk. A felkészülési időszak során meg kell néznünk, kik azok, akik alkalmasak, kik tudnak végigjátszani kilencven percet koncentráltan, és kik azok, akik nem, de abszolút bizakodó vagyok. Úgy látom, érvényesül az akaratom, hajlandóak keményen küzdeni a játékosaim. Azt viszont láttuk, hogy vannak még problémáink. Ma öt támadó szellemű futballista volt a kispadon, Lovrencsics Gergő és Marcel Heister helyén nincs pótlásom, ezt meg kell oldanunk a télen. A filozófiám szerint két vagy több játékos kell egy posztra, fontos, hogy motiváltak legyenek a labdarúgóim és meglegyen a kellő konkurencia.”


 

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Ezekre a posztokra mindenképpen igazol a Fradi

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.17. 08:57

kíváncsi vagyok ki jön Rebrov helyett augusztus végén
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36790
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Ezekre a posztokra mindenképpen igazol a Fradi

HozzászólásSzerző: RC » 2018.12.17. 09:19

Adamek írta:kíváncsi vagyok ki jön Rebrov helyett augusztus végén

Horváth Feri megkapja élete lehetőségét kedvenc csapatánál.
SABARIA 1926


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 127 vendég