Vignjevics kiakadt csapatára az őrült meccs után

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vignjevics kiakadt csapatára az őrült meccs után

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.16. 08:16

Konkrét dolgot sérelmezett.

Vignjevics kiakadt csapatára az őrült meccs után


 



Mint arról korábban beszámoltunk, az Újpest csapata az NB I szombati játéknapjának rangadóján őrült meccsen játszott 2-2-es döntetlent a Honvéddal. A lefújást követően Nebojsa Vignjevics, a lilák mestere érthető okokból feldúlt állapotban nyilatkozott.



 



"Az első félidőben mutatott játék meglepett, nem csapatként futballoztunk, mindenki próbálta a saját ötleteit megvalósítani, és ez a helyzet nem változott akkor sem, amikor emberelőnybe kerültünk. A szünetben mondtam a fiúknak, hogy együttesként kell kilépni a második 45 percre, és egyszerű futballt bemutatva gólt szerezni. Ez sikerült is, gyors passzokkal, keresztezésekkel megfordítottuk az eredményt, majd újra az egyén került a középpontba, jöttek a labdavesztések, a kontrák, a saját támadásainkat pedig nem tudtuk eredményesen befejezni. Csalódott vagyok, 10 ember ellen nem szabad az utolsó percben gólt kapni” - fogalmazott a tréner a klub honlapjának


Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Vignjevics kiakadt csapatára az őrült meccs után

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.12.16. 15:59

kutyaütő senkiháziak
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 280 vendég