Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.15. 10:19

Cselszky írta:
Adamek írta:
BEARGRYLLS írta:Istambul Vidispor?

MOLdavia Vidipol Sekeshbelogradishnau

MOLVidOr Basaspor

Sint Jans MOLenbeek Vidzsihád
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.12.15. 12:03

"Beismerjük, az argentin oktatási rendszerről nincsenek mélyreható ismereteink, ám a világ országait és fővárosait általános alsóban tanítják Magyarországon, meg azt sem tart manapság semeddig megtudni, hogy éppen hová kell utaznia vagy hol is van éppen az ember…"

Valszeg leszarják. Kijönnek a felnőtt hüjegyerekek a milliós kéglijükből, beülnek a százezres autóikba - és ez a minimum szint ugyebár még az ilyen szakmunkásoknak is, mint ez a csávó, ettől csak fentebb van, jobb spílereknek - és elfurikáznak a klubig, ahol felszállnak a csapatbuszra, ki a reptérre, fülükre csapják a fejhallgatójukat, orcájukba évszaktól független a napszemüveget és leszarják, hogy hová viszik őket a repcsi.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.12.15. 12:32

Már általános iskolában belénk verték a világ összes fővárosát és középiskola 1.osztályban újra. Ahová meg el is utazunk, azokról a helyekről nyilván még többet tudunk,mert utánanézünk. Oké Ő egy bunkó focista,de jó lenne ha ezt tudná magáról és nem írkálna ki hülyeségeket. Beírta az első várost ami eszébe jutott vagy nem is értem,ezt az Isztambult...
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.12.15. 12:59

Mrs.Dolcetti írta:Már általános iskolában belénk verték a világ összes fővárosát és középiskola 1.osztályban újra. Ahová meg el is utazunk, azokról a helyekről nyilván még többet tudunk,mert utánanézünk. Oké Ő egy bunkó focista,de jó lenne ha ezt tudná magáról és nem írkálna ki hülyeségeket. Beírta az első várost ami eszébe jutott vagy nem is értem,ezt az Isztambult...

Dél-Szudánt is?

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.12.15. 13:23

Mrs.Dolcetti írta:Már általános iskolában belénk verték a világ összes fővárosát és középiskola 1.osztályban újra. Ahová meg el is utazunk, azokról a helyekről nyilván még többet tudunk,mert utánanézünk. Oké Ő egy bunkó focista,de jó lenne ha ezt tudná magáról és nem írkálna ki hülyeségeket. Beírta az első várost ami eszébe jutott vagy nem is értem,ezt az Isztambult...

A világ mind a 300+ fővárosát? Tuti? Nem csak Európát, és 1-2 ismertebbet? Bár abban se vagyok biztos hogy az összes európait átvettük. Ő pedig argentin, nem éppen Kelet-európa földrajza ott a legfontosabb.

Aki ilyen biztos a tudásában, hajrá:
http://www.geoquizzes.com/hu/fovarosok/
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.12.15. 13:24

Maradonapoli írta:
Mrs.Dolcetti írta:Már általános iskolában belénk verték a világ összes fővárosát és középiskola 1.osztályban újra. Ahová meg el is utazunk, azokról a helyekről nyilván még többet tudunk,mert utánanézünk. Oké Ő egy bunkó focista,de jó lenne ha ezt tudná magáról és nem írkálna ki hülyeségeket. Beírta az első várost ami eszébe jutott vagy nem is értem,ezt az Isztambult...

Dél-Szudánt is?

Vanuatut és Pongo-Pongót is!
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.12.15. 13:33

Szarka írta:
Mrs.Dolcetti írta:Már általános iskolában belénk verték a világ összes fővárosát és középiskola 1.osztályban újra. Ahová meg el is utazunk, azokról a helyekről nyilván még többet tudunk,mert utánanézünk. Oké Ő egy bunkó focista,de jó lenne ha ezt tudná magáról és nem írkálna ki hülyeségeket. Beírta az első várost ami eszébe jutott vagy nem is értem,ezt az Isztambult...

A világ mind a 300+ fővárosát? Tuti? Nem csak Európát, és 1-2 ismertebbet? Bár abban se vagyok biztos hogy az összes európait átvettük. Ő pedig argentin, nem éppen Kelet-európa földrajza ott a legfontosabb.

Aki ilyen biztos a tudásában, hajrá:
http://www.geoquizzes.com/hu/fovarosok/

Nyilván ez földrajz tanár függő. Külön vettük először Európát,majd a többi földrészt. Dogát is íratott pl. Afrika fővárosaiból.

Maradonapoli . sajnos nem vagyok olyan fiatal,akkor még nem volt Dél - Szudán,csak Szudán :)
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: gw » 2018.12.15. 14:12

Gunners írta:
Szarka írta:
Reginald McFreez írta:Az ilyen okostojásoknak olyan szívesen adnám a feladványt, hogy sorolja szépen Paraguay, Uruguay, Peru, Bolívia, Venezuela fővárosait...

Ami pedig azt illeti, hogy nem tudja, hol van... stadion előtt beül a buszba, onnan átül a magánrepülőre, magánrepülőről luxusbuszba, luxusbuszból luxusszállodába... lószart sem kell foglalkoznia azzal, hogy épp hol van, nem kell repjegyet rendelnie, szobát foglalnia, stb.

Nemtom, Montevideo, Lima, nemtom2, Caracas.

Jogos a felvetés, az Usa 50 államának felét se tudnák megnevezni, vagy elhelyezni (én se). Viszont Caballero ott hibázott hogy ezt kiposztolta. Akkor már annyit tudna googlizni, hol is járt. Csak kapcsolja be a GPSt a mobilján :)

Paraguay: Assuncion
Bolívia: La Paz
És nem gugliztam. :D


azt is lefogadom, hogy egyik varosba sem utaztal el kapuskent :)
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.12.15. 14:29

moszkvicsslusszkulcs írta:kicsit gyökérke volt most. ha nincs tudomása valamiröl akkor ne posztolja. én egyébként a világ összes fövárosát tudom nem nagy dolog ez
:O: Na ezért tényleg jár a keksz.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.12.15. 14:29

sznot írta:
Reginald McFreez írta:Az ilyen okostojásoknak olyan szívesen adnám a feladványt, hogy sorolja szépen Paraguay, Uruguay, Peru, Bolívia, Venezuela fővárosait...

Ami pedig azt illeti, hogy nem tudja, hol van... stadion előtt beül a buszba, onnan átül a magánrepülőre, magánrepülőről luxusbuszba, luxusbuszból luxusszállodába... lószart sem kell foglalkoznia azzal, hogy épp hol van, nem kell repjegyet rendelnie, szobát foglalnia, stb.


Hát nemtom, én mindig tisztában voltam a város nevével bárhova is mentem.
+1
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.15. 15:22

gw írta:
Gunners írta:
Szarka írta:Nemtom, Montevideo, Lima, nemtom2, Caracas.

Jogos a felvetés, az Usa 50 államának felét se tudnák megnevezni, vagy elhelyezni (én se). Viszont Caballero ott hibázott hogy ezt kiposztolta. Akkor már annyit tudna googlizni, hol is járt. Csak kapcsolja be a GPSt a mobilján :)

Paraguay: Assuncion
Bolívia: La Paz
És nem gugliztam. :D


azt is lefogadom, hogy egyik varosba sem utaztal el kapuskent :)

aki az átlagosnál többet látta már Caballerót "védeni" az vele kapcsolatban is lefogadná
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.12.15. 15:50

MindigÚjpest írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:kicsit gyökérke volt most. ha nincs tudomása valamiröl akkor ne posztolja. én egyébként a világ összes fövárosát tudom nem nagy dolog ez
:O: Na ezért tényleg jár a keksz.

tudtam hogy magára számithatok
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.12.15. 17:19

moszkvicsslusszkulcs írta:
MindigÚjpest írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:kicsit gyökérke volt most. ha nincs tudomása valamiröl akkor ne posztolja. én egyébként a világ összes fövárosát tudom nem nagy dolog ez
:O: Na ezért tényleg jár a keksz.

tudtam hogy magára számithatok
Köszönöm uram! Megteszem ami tőlem telhető. ;)
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Blowfish
Tartalék
Hozzászólások: 1546
Csatlakozott: 2009.12.27. 14:10
Tartózkodási hely: Vác / Újpest

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2018.12.15. 18:46

Azért azt sem hiszem, hogy minden játékos önmaga kezeli ezeket az oldalakat. Mindenesetre prosztó, aki elkövette.

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapest vagy Bukarest? A Chelsea kapusa ezen is túltett

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.12.15. 19:42

Ez felháborító!
CS.A.K.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 112 vendég