Nem jegyüzér a Vidi kapusa - interjú

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nem jegyüzér a Vidi kapusa - interjú

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.12. 12:54

Érdekes haverok kerültek elő a Chelsea miatt.

Nem jegyüzér a Vidi kapusa - interjú


A londoni mérkőzésen, sérülésből visszatérve, még csak a kispadon foglalhatott helyett Kovácsik Ádám, de holnap ő áll majd a Vidi kapujában a Chelsea elleni meccsen.


 


Mennyire bánt, hogy nem védhettél az első meccsen?


Inkább azt mondom, nagyon várom a holnapi találkozót. Szerettem volna védeni a kinti meccsen is, de szerencsére a kispadra már leülhettem, így átélhettem a miliőt. Izgatottan várom a holnapi találkozót, már csak azért is, mert a Chelsea az egyik kedvenc csapatom. Hatalmas mérkőzésre számítok, egyet ígérhetek a társaim nevében is, mindent beleadunk az összecsapásba.


 


Álmodoztál arról, hogy eddig eljuttok?


Szerintem olyan dolgot értünk el, amire, rajtunk kívül, senki nem számított. Amikor a Dudelange ellen nehezen továbbjutottunk, azt mondták, jön a Ludogorec, majd kiesünk. Nem estünk ki. A Malmö ellen is sikeresek voltunk, az AEK ellen is csak mi hittünk a továbbjutásban, majdnem össze is jött.  Aztán jött a csoportkör sorsolása, senki nem gondolta, hogy hat pontunk lehet, azt meg pláne nem, hogy az utolsó meccs előtt lehet még esélyünk a továbbjutásra. Magyar csapatként hatalmas dolog eddig eljutni, szeretnénk holnap feltenni az i-re a pontot.


 


Ez az év pályafutásod legsikeresebb időszaka?


Valóban a legjobb. El tudom képzelni, hogy a hátralévő két meccsünk miatt nem megyek boldogan pihenni, de nem akarom elképzelni. Egyelőre viszont csak a holnapi találkozóval foglalkozom.


 


Sokat elmond a Vidiről, hogy nem volt túl sok védeni valója a kapusainak az El-meccseken, legalábbis nem annyi, mint amennyikre számítani lehetett.


Egyik meccsen sem volt abban a klasszikus értelemben, hogy jött mondjuk tíz kapura lövés, nekem meg össze-vissza kellett repkednem. Tujvelnek sem volt sok dolga a londoni találkozón. Viszont holnap sok szöglet, rögzített játékhelyzet lehet, így végig ott kell lennem fejben. Ha csak egy dolgom van kilencven perc alatt, akkor azt kell megoldanom, ha tíz, akkor azt.


 


Sok jegyet igényeltek holnapra a haverok?


Olyan barátok is előkerültek nagy hirtelenjében, akik már évek óta nem hallattak magukról. Mi, játékosok viszont már szeptemberben leadtuk az igényléseinket a klubnak. Ezt csak azért is mondom, mert nem vagyok jegyüzér. Nekem az a dolgom, hogy elkapjam a labdát.


 


Európa-liga kieséses szakasz vagy a bajnoki cím?


Nincs prioritás. Egyelőre a holnapi meccsre készülünk, utána a Fradira. Nincs bennünk választási kényszer, mindenhol a maximumot akarjuk nyújtani, a Magyar Kupában is.


 

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Nem jegyüzér a Vidi kapusa - interjú

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.12.12. 13:59

30ezer, élöben a szobámba elado jegyem, a sört és pizzát én álom Kép

BSTH

Re: Nem jegyüzér a Vidi kapusa - interjú

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.13. 07:13

moti77 írta:30ezer, élöben a szobámba elado jegyem, a sört és pizzát én álom Kép

Álom vagy, nem vitás. :D


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 196 vendég