Herczeg András: 200!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.11. 12:10

A DVSC szakvezetője számára szintén centenáriumi volt a Honvéd elleni találkozó.

Herczeg András: 200!


Nem csak két játékosuk, Ferenczi János és Takács Tamás ünnepelt jubileumot a Honvéd elleni mérkőzésen, ugyanis Herczeg András számára szintén centenáriumi találkozó volt a 2-0-ra megnyert rangadó. A szakember szombaton 200. alkalommal irányította a Lokit vezetőedzőként az NB I-ben, amihez szívből gratulálunk! 


 


Herczeg András először 1997 tavaszán lett a DVSC vezetőedzője. Tíz évvel később vette át újra a felnőtt csapatot, és irányításával sikert sikerre halmozott a gárda. Vezetésével a Loki két bajnoki címet, egy ezüstérmet, két Magyar Kupát, két Szuperkupát és egy Ligakupát nyert, emellett bejutott a Bajnokok Ligája, egy évvel később pedig az Európa-liga csoportkörébe. 


 


Három év után döntött úgy, hogy egy időre visszavonul, és a Debreceni Labdarúgó Akadémia ügyvezetőjeként dolgozott. A 2016/2017-es szezonban három mérkőzésen ült a kispadon: ősszel a Gyirmót elleni, hazai NB I-es találkozón 4-0-ra nyertek, majd Mezőkövesden – egy kiállítás miatt a 60. perctől emberhátrányban futballozva - 1-0-s győzelmet arattak. Ezen kívül az utolsó fordulóban, a létfontosságú Diósgyőr elleni bajnokin – Leonel Pontes távozása után - is ő irányította a gárdát, azon a találkozón 3-1-es sikert értek el. A következő idényt már az ő vezetésével kezdte el a felnőtt csapat. 


 


Herczeg András egyébként a DVSC edzőinek örökrangsorában az élen áll mérkőzés- és pontszám tekintetében egyaránt. Jelentette: a Debrecen

BSTH

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.12. 09:12

Szép kor. Szerintem én nem élek 200 évig.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74994
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.12. 10:21

BSTH írta:Szép kor. Szerintem én nem élek 200 évig.

a grafikusok nem halnak korán, mert ők másra hagyják a dagadt ruhát
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96366
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.12.12. 10:42

Gratulálok.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.12.12. 11:01

Adamek írta:
BSTH írta:Szép kor. Szerintem én nem élek 200 évig.

a grafikusok nem halnak korán, mert ők másra hagyják a dagadt ruhát

nem a ruhat eszi az embert

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74994
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.12. 11:04

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Szép kor. Szerintem én nem élek 200 évig.

a grafikusok nem halnak korán, mert ők másra hagyják a dagadt ruhát

nem a ruhat eszi az embert

enni vagy nem enni, ez a kérdés bűzlik Dániában
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.12.12. 11:04

Bandi bá'-nak meg nagy grat! Le a kalappal amit a Lokival művelt még most is! A BL-csoportkör meg valóságos gyöngyszem a pályafutásában. Egy ilyen local hero hiányzik Diósgyőrből - már persze olyan aki a pofázáson kívül szakmailag is ott lenne a szeren - legalább nb1-es szinten.

Shimu
Ifista
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.09.20. 02:18

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Shimu » 2018.12.12. 13:02

Maradonapoli írta:Bandi bá'-nak meg nagy grat! Le a kalappal amit a Lokival művelt még most is! A BL-csoportkör meg valóságos gyöngyszem a pályafutásában. Egy ilyen local hero hiányzik Diósgyőrből - már persze olyan aki a pofázáson kívül szakmailag is ott lenne a szeren - legalább nb1-es szinten.

de ott a fiatal barátai nem átverték őtet a bdsrstnt?! mert , hogy tippszmikszűtek? vagy az csak a polekszics partizánkodása volt?
Bátorság nélkül nincs gyõzelem

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96366
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.12.12. 13:47

Shimu írta:
Maradonapoli írta:Bandi bá'-nak meg nagy grat! Le a kalappal amit a Lokival művelt még most is! A BL-csoportkör meg valóságos gyöngyszem a pályafutásában. Egy ilyen local hero hiányzik Diósgyőrből - már persze olyan aki a pofázáson kívül szakmailag is ott lenne a szeren - legalább nb1-es szinten.

de ott a fiatal barátai nem átverték őtet a bdsrstnt?! mert , hogy tippszmikszűtek? vagy az csak a polekszics partizánkodása volt?

Ami hivatalos: Mészárost végül a CAS felmentette (de addigra már 1 évet letöltött), Plexit pedig 2 évre eltiltották, mert nem jelentette a vesztegetési kísérletet.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.12.12. 15:36

Supka haverja le is adatta neki a 3 pontot,ahogy kell.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.12.12. 16:10

Mrs.Dolcetti írta:Supka haverja le is adatta neki a 3 pontot,ahogy kell.
jujj
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.12.12. 19:33

Mrs.Dolcetti írta:Supka haverja le is adatta neki a 3 pontot,ahogy kell.

Én láttam a második félidőt és nem így tűnt.

Herczeg András számomra fehér hollónak tűnik a magyar futballban, szerény, szorgalmas, szimpatikus ember. Gratulálok a jubileumhoz!
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.12.12. 19:56

Rokonszenves fazon.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.12.12. 20:01

Grat Bandi bá!
Mit is lehetne még kívánni neki a Lokival kapcsolatban?
Talán még annyit hogy egyszer még legyen lehetősége a bajnoki címért küzdeni a csapattal!
Talán még megérdemelne Szimattól egy ilyen évet....


Köszönjük ezt a 200 meccset, jóval több az a meccs amire szívesen emlékezik mint a negatív.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.12.12. 20:50

beroka írta:Grat Bandi bá!
Mit is lehetne még kívánni neki a Lokival kapcsolatban?
Talán még annyit hogy egyszer még legyen lehetősége a bajnoki címért küzdeni a csapattal!
Talán még megérdemelne Szimattól egy ilyen évet....


Köszönjük ezt a 200 meccset, jóval több az a meccs amire szívesen emlékezik mint a negatív.

Én jellemzően hasonló megítélést olvasok Lokistáktól és ez azért fontos mert a mai magyar futball valóságban a szurkolók többsége a pokolra kívánja klubja edzőjét, vezetőjét.
Herczeg üdítő kivétel.
Sajnos nem jellemző példa.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.12.12. 20:54

megnéztem volna szívesen a válogatott élén is.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.12.13. 08:59

SAW írta:
beroka írta:Grat Bandi bá!
Mit is lehetne még kívánni neki a Lokival kapcsolatban?
Talán még annyit hogy egyszer még legyen lehetősége a bajnoki címért küzdeni a csapattal!
Talán még megérdemelne Szimattól egy ilyen évet....


Köszönjük ezt a 200 meccset, jóval több az a meccs amire szívesen emlékezik mint a negatív.

Én jellemzően hasonló megítélést olvasok Lokistáktól és ez azért fontos mert a mai magyar futball valóságban a szurkolók többsége a pokolra kívánja klubja edzőjét, vezetőjét.
Herczeg üdítő kivétel.
Sajnos nem jellemző példa.

Ez nem Bandi miatt van, hanem mert az Lokista egy lényegesen intelligensebb szurkolói alfaj. Emlékezzünk Kondásra, akit szintén elfogadtak, csak a fórum butácska tagjai hőbörögtek miatta. A külföldiekkel viszont kritikusabbak, ami érthető, tekintve a külföldiek minden tekintetben szerényebbek értelmi képességekben a magyaroknál.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74994
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.13. 09:55

alehndr írta:megnéztem volna szívesen a válogatott élén is.

esélye sem lenne felnőni egy Csábi szintű mérleghez
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.12.14. 21:42

Reginald McFreez írta:
SAW írta:
beroka írta:Grat Bandi bá!
Mit is lehetne még kívánni neki a Lokival kapcsolatban?
Talán még annyit hogy egyszer még legyen lehetősége a bajnoki címért küzdeni a csapattal!
Talán még megérdemelne Szimattól egy ilyen évet....


Köszönjük ezt a 200 meccset, jóval több az a meccs amire szívesen emlékezik mint a negatív.

Én jellemzően hasonló megítélést olvasok Lokistáktól és ez azért fontos mert a mai magyar futball valóságban a szurkolók többsége a pokolra kívánja klubja edzőjét, vezetőjét.
Herczeg üdítő kivétel.
Sajnos nem jellemző példa.

Ez nem Bandi miatt van, hanem mert az Lokista egy lényegesen intelligensebb szurkolói alfaj. Emlékezzünk Kondásra, akit szintén elfogadtak, csak a fórum butácska tagjai hőbörögtek miatta. A külföldiekkel viszont kritikusabbak, ami érthető, tekintve a külföldiek minden tekintetben szerényebbek értelmi képességekben a magyaroknál.

Nem mondom, hogy ezt értem, úgyhogy legyen inkább: talán.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Herczeg András: 200!

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.12.15. 09:19

Reginald McFreez írta:
SAW írta:
beroka írta:Grat Bandi bá!
Mit is lehetne még kívánni neki a Lokival kapcsolatban?
Talán még annyit hogy egyszer még legyen lehetősége a bajnoki címért küzdeni a csapattal!
Talán még megérdemelne Szimattól egy ilyen évet....


Köszönjük ezt a 200 meccset, jóval több az a meccs amire szívesen emlékezik mint a negatív.

Én jellemzően hasonló megítélést olvasok Lokistáktól és ez azért fontos mert a mai magyar futball valóságban a szurkolók többsége a pokolra kívánja klubja edzőjét, vezetőjét.
Herczeg üdítő kivétel.
Sajnos nem jellemző példa.

Ez nem Bandi miatt van, hanem mert az Lokista egy lényegesen intelligensebb szurkolói alfaj. Emlékezzünk Kondásra, akit szintén elfogadtak, csak a fórum butácska tagjai hőbörögtek miatta. A külföldiekkel viszont kritikusabbak, ami érthető, tekintve a külföldiek minden tekintetben szerényebbek értelmi képességekben a magyaroknál.

Nem tudom.
Valahogy nem érzem azt hogy Kondást visszavárná bárki is viszont Bandira 20 év múlva is emlékezni fogunk jó értelemben.
Kb 30 éve követem a Lokit napi szinten ez idő alatt 2 olyan edző volt akire szívesen emlékszem mind tudás mind eredmények tekintetében. Gara és Bandi. Ők mindig igazi Lokisták lesznek az emberek szemében.
Kondás? Nála érdekes hogy nem az eredmények jutnak először az ember eszébe hanem a viselkedése.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 233 vendég