Rémhír Urbánról: megerősítés!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.09. 08:54

Az érintett brutális bejelentése.

Rémhír Urbánról: megerősítés!


Mint tegnap jeleztük: Urbán Flóriánt elküldték a megyei másodosztályú Flavus Velencve éléről, azok után, hogy a gárda kilencpontos előnnyel vonulhatott a téli pihenőre. Azt írtuk, Urbánt a főszponzor kérésére távolították el. A klub egyik elnöke, Ferenczi Gyula kacsának minősítette értesülésünket.


 


Neki mutatjuk legjobban Urbán Flórián bejelentését:


 


„Na ez a valóság!!!


 


Olvasom az NB1.hu-n, hogy rémhírek terjengenek velem kapcsolatban, miszerint kirúgtak a Flavus Velence edzői posztjáról. Szerencsére ezt Ferenczi Gyula elnök úr azonnal cáfolta az újságírónak ma reggel. Némi szépséghibája ennek a cáfolatnak, hogy már csütörtökön feljött hozzám az elnök úr, hű fegyverhordozójával Győrfi Gergellyel és tájékoztattak, hogy ki vagyok rúgva és szeretnék átadni a járandóságomat. Ezt köszönettel elfogadtam, de szerényen rákérdeztem a kirúgásom okára, mert nem gondoltam, hogy 10 győzelem és két döntetlen után menesztenek. A magyarázat annyi volt, hogy a csapat főszponzora nem velem képzeli el a továbbiakat. Amihez persze joga van. Mi nt kiderült a csapat 10-es számú játékosa már azóta tervezte a kirúgatásomat, hogy először lecseréltem. Akkor a következő szavakkal hagyta el a pályát: "amíg ez a fogalmatlan fasz itt van, nem jövök többet ide!" 


 


Ehhez képest a következő kedden picsorogva felhívott, hogy elnézést kér és mégis szeretne maradni. Tájékoztattam erről az elnök urat, aki azt mondta ad még neki egy esélyt. Én meg játszattam pedig annyira ügyes, hogy edzéseken a labdás koordinációknál konkrétan zavarta az edzést... Én sosem állítottam, hogy olyan futballistát még nem hordott a hátán a Föld amilyen én voltam, de azt megjegyzem, hogy én csak 44 éves koromra tudtam megyei másodosztályban focizni. Addig ugyanis nem abban az osztályban tartottak rám igényt. Szerényen megjegyzem, hogy abban a bajnokságban 30 mérkőzésen 58 gólt rúgtam, de a 10-es számú mezt ott sem mertem magamra húzni. Abban a mezben Játsszon Détári Lajos vagy Puskás Öcsi bácsi esetleg Messi... 


 




Szóval ez a helyi 10-es mint kiderült a főszponzor házát építi akinek azt mondta, hogy ha én maradok az edző, akkor ő és nyolc darab állandó jellegű tettestársa eligazol a csapattól, Hogy mi volt velem a baj? Nincs titok. Leginkább az, hogy rendszerbe raktam őket és megköveteltem a pályán a fegyelmet. Elismerem, ez főbenjáró bűn! Az csak mellékszál, hogy pár héttel a kirúgásom előtt már ugyanez a helyi menő fiatalember elment a Győrfi úrhoz panaszkodni és ultimátumot adni hogy vagy engem rúgnak ki vagy ők mennek, de mivel Ferenczi elnök úr nem volt itthon, így maradtam. 


 


Miután Ferenczi úr hazatért, bejött az öltözőbe, ahol elmondta, hogy az elnökség a jövőt is velem képzeli el. Ez az elképzelés egészen e hét csütörtökéig tartott. Hogy miért írtam le ezt az egészet? Azért, mert az elnökség engem azért szerződtetett Velencére, hogy bajnokságot nyerjenek és egy-két év múlva jussanak fel az NB 3-ba. Egyik volt játékosomat sem szeretném megbántani, de az elnökséggel már téli erősítésről beszéltünk, hiszen ebben a csapatban maximum 3-4 megyei elsőosztályt megütő szintű játékos van. Hogy miért hazudta ma reggel Ferenczi úr, hogy nem vagyok kirúgva, azt sajnos nem tudom, de a csapat mai disznótoros buliján már az új edző, Csábi József is részt vett.

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2018.12.09. 09:04

Brutális!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.12.09. 09:41

Komolytalan figura, passzol a magyar közeghez.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.12.09. 09:59

Könny mardossa az arcomat...

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: gw » 2018.12.09. 10:05

az MLSZ szerint Urban technikai vezeto volt, parban egy Kiss Benjamin nevu figuraval, a vezetoedzo pedig Menus Tamas
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.12.09. 10:41

úgy tálaljátok, mintha Flóri egy akkora szakember lenne, mint pl.: Ancelotti, akiért kapkodnak Európa top klubjai...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.09. 10:47

általában a matek nem szokott hazudni, ez az eredménysor nagyon Urbán mellett villog, a hazai sportvezetőket és lokális híró 10-eseket meg nem nagyon kell bemutatni senkinek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: raab » 2018.12.09. 10:55

ryanmckane írta:úgy tálaljátok, mintha Flóri egy akkora szakember lenne, mint pl.: Ancelotti, akiért kapkodnak Európa top klubjai...


ez nem igazán arról szól, hogy milyen szakember (megye kettőben egyébként ő bőven ancelotti), jelen esetben az eredmények is őt igazolják persze ettől még ki lehet rúgni, de a poén az hogy hazudott, letagadta ezt az elnök...

BSTH

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.09. 11:41

Majd benne lesz az új könyvében. Faszfej.

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.12.09. 14:46

Ha ez valóban így történt (márpedig a tabella nem hazudik), akkor aljas egy történet.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.12.09. 17:39

Csábi is megtalálta a szintjét.
Pedig jól mutat a veretlen mérleg a válogatott élén.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.12.09. 18:38

Az eredményekre nem lehetett panasz. A stílusával kapcsolatban ugyanez meglepne.

Sajnálom. Végre a helyén volt.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: RC » 2018.12.09. 18:58

Lehet, hogy a főszponzort nemrég kebelezte be Mészáros Lőrinc, innentől már nem volt maradása.
SABARIA 1926

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.12.09. 19:09

RC írta:Lehet, hogy a főszponzort nemrég kebelezte be Mészáros Lőrinc, innentől már nem volt maradása.

De nem úgy volt,hogy Svájcba emigrál az elnyomás elől?
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: RC » 2018.12.09. 19:54

John McClane írta:
RC írta:Lehet, hogy a főszponzort nemrég kebelezte be Mészáros Lőrinc, innentől már nem volt maradása.

De nem úgy volt,hogy Svájcba emigrál az elnyomás elől?

Kovács Kálmánnal, hogy a Baselnél vagy a válogatottnál dolgozzanak.
SABARIA 1926

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.12.09. 20:01

RC írta:
John McClane írta:
RC írta:Lehet, hogy a főszponzort nemrég kebelezte be Mészáros Lőrinc, innentől már nem volt maradása.

De nem úgy volt,hogy Svájcba emigrál az elnyomás elől?

Kovács Kálmánnal, hogy a Baselnél vagy a válogatottnál dolgozzanak.

https://index.hu/sport/futball/2018/09/ ... kapitanya/
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.12.09. 23:55

En is azt gondolom, hogy ez a szponzor massal kepzeli el bullshit. A tabella azt mondja, hogy nem o volt a gyenge lancszem, tehat egy olyat hazudtak, amin nincs/nem lehet fogas. Az adott jatekos is egy szarhazi, ha tenyleg igy tortent, ahogy sejti.

Egyebkent meg egy orszagrol mindent elmond, hogy egyesek azt feltetelezik, hogy a kormany keze mindenhova eler, es igazabol mar cafolni sem cafolja senki, mert elerte az evidencia szintet. Amikor pedig a megfelelo embert tavolitjak el, ahol eredmenyesen tudott dolgozni, az hatekonysag romlast hoz. Miert nem hagyja a politika dolgozni az embereket?
kubatov takarodj!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.12.10. 00:15

Pedig tavaly majdnem feljutottak a Serie A-ba, érthetetlen hogy süllyedtek idáig.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.12.10. 10:02

inreallife írta:En is azt gondolom, hogy ez a szponzor massal kepzeli el bullshit. A tabella azt mondja, hogy nem o volt a gyenge lancszem, tehat egy olyat hazudtak, amin nincs/nem lehet fogas. Az adott jatekos is egy szarhazi, ha tenyleg igy tortent, ahogy sejti.

Egyebkent meg egy orszagrol mindent elmond, hogy egyesek azt feltetelezik, hogy a kormany keze mindenhova eler, es igazabol mar cafolni sem cafolja senki, mert elerte az evidencia szintet. Amikor pedig a megfelelo embert tavolitjak el, ahol eredmenyesen tudott dolgozni, az hatekonysag romlast hoz. Miert nem hagyja a politika dolgozni az embereket?

Nehezen hiszem, hogy milliárdos panamák közepette érdekli a vezíreket, hogy Flórit kirúgassák megye 2-ből.
Azt viszont el tudom hinni, hogy a helyi tulaj így akar megfelelni odafönn. De akkor eleve minek szerződtette?

Arra gyanakszom, hogy Flóri a maga rusztikus stílusában elengedett egy-két szóvirágot, amit sehol se szeretnek a feljebbvalók.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Rémhír Urbánról: megerősítés!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.12.10. 11:03

nyúl írta:
inreallife írta:En is azt gondolom, hogy ez a szponzor massal kepzeli el bullshit. A tabella azt mondja, hogy nem o volt a gyenge lancszem, tehat egy olyat hazudtak, amin nincs/nem lehet fogas. Az adott jatekos is egy szarhazi, ha tenyleg igy tortent, ahogy sejti.

Egyebkent meg egy orszagrol mindent elmond, hogy egyesek azt feltetelezik, hogy a kormany keze mindenhova eler, es igazabol mar cafolni sem cafolja senki, mert elerte az evidencia szintet. Amikor pedig a megfelelo embert tavolitjak el, ahol eredmenyesen tudott dolgozni, az hatekonysag romlast hoz. Miert nem hagyja a politika dolgozni az embereket?

Nehezen hiszem, hogy milliárdos panamák közepette érdekli a vezíreket, hogy Flórit kirúgassák megye 2-ből.
Azt viszont el tudom hinni, hogy a helyi tulaj így akar megfelelni odafönn. De akkor eleve minek szerződtette?

Arra gyanakszom, hogy Flóri a maga rusztikus stílusában elengedett egy-két szóvirágot, amit sehol se szeretnek a feljebbvalók.

A NER egy kibaszott bosszúálló aljas rendszer, mindenki után utánamennek és kicsinálják, aki egyszer is szembe mert menni velük, nagyvonalúságból egy csipetnyi sincs bennük, simán el bírom képzelni - persze piti ügyekben nyilván nem az országos potentátok intézkednek személyesen, hanem hierarchiában leugatva kiadják egy helyi csinovnyikjuknak.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 94 vendég