U10-es gólok: Nikolics kiakadt az Újpest elleni vereség miatt

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

U10-es gólok: Nikolics kiakadt az Újpest elleni vereség miatt

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.09. 08:32

A Vidi mestere szerint megérdemelten szerezte meg a három pontot a lila-fehér klub.

U10-es gólok: Nikolics kiakadt az Újpest elleni vereség miatt


Az OTP Bank Liga szombat esti rangadóján az Újpest otthon tartotta a három pontot a MOL Vidi elleni mérkőzésen. A lila-fehérek gyakorlatilag öt perc alatt eldöntötték a három pont sorsát, Nebojsa Vignjevics csapata 2-0-ra diadalmaskodott.


 


A fehérváriak mestere, Marko Nikolics a meccs után komolyan kritizálta a csapatát. A bekapott gólokról azt mondta, hogy ilyeneket csak U10-ben látni. Hozzátette, a zsúfolt őszi szezon miatt a játékosok energiaszintje is a végét járja.


 


"Gratulálok az Újpestnek a győzelemhez, megérdemelten lett övék a három pont. A klub és edzőként én is figyelek arra, hogy a gratuláció ne maradjon el, ha az jár az ellenfélnek. A stadionban történtekről, a pályáról nem szeretnék beszélni, mi ma nem voltunk ott, ez az első perctől világos volt. Elég megnézni a gólokat, amelyeket kaptunk. Két ajándékgól volt, az Újpest pedig túl jó csapat ahhoz, hogy ezekkel az ajándékokkal ne éljen. Mondhatnám, az U10-ben lehet ilyen gólokat látni. Azt is mondhatom, hogy tipikus az, hogy egy ilyen meccsen, ahol mentálisan nem vagyunk ott, ilyen gólokat kapunk. Nyilván a 31. tétmérkőzésen az energiaszint is a végét járja, de szerencsére sérültünk szinte nincsen. Ma azt kaptuk a labdarúgástól, amit megérdemeltünk, a hazaiaknak pedig még egyszer gratulálok a győzelemhez. Tudtuk, mire számítsunk az Újpesttől, de ma az történt a pályán, amit ők szerettek volna megvalósítani. Két fontos meccs van még hátra. Csütörtökön még megpróbálunk egy csodát tenni, én hiszek a csapatban és ott vagyok mögöttük, ahogyan eddig is, utána pedig koncentrálunk a Ferencváros elleni rangadóra" - fogalmazott Nikolics a Vidi weboldalának.


 

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 95 vendég