Élő közvetítés és a gólok története a 17. forduló meccseiről

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 17. forduló meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.12.09. 13:25

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:Gondolom, hogy Attilát viszik Benczés helyére, vele pedig a vonal felett lesznek. A Haladásnal sincs lefutva semmi, bár ha a Loki megveri őket mi pedig osszehoznank egy borzalmas 0:0-át Pakson a kilenc pont különbség már nem elhanyagolhato

Milyen 9?
Egyébként ismét van rá esély, hogy ti is kiesőhelyen teleltek.

Jól van, úgy számoltam, h történelmet írva nyerünk idegenben és a Haladastol levonnak egy pontot :)
Simán meglehet a kiesohely nekünk is, mert mi a történelmet veresegekkel írjuk.Tavasszal az utolsó két forduloig nyitott lesz a vége, de lehet, h az utolsóig. Fasza lesz.

Egy paksi túra szinte mindenkinek rázós, az MTK meg totál rapszodikus, nem elképzelhetetlen, hogy elkapja őket a Várda. Meglátjuk. Remélem, jól alakul, mindenesetre a tegnapi szopóból (az x összességében az) még súlyos probléma is lehet, tartok tőle.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 17. forduló meccseiről

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.12.09. 14:04

Cselszky írta:
beroka írta:A Lokiról annyit hogy ha nem szórjuk el azokat a pontokat amiket odaadtunk csak úgy a Hali, Diósgyőr duónak (5pont) második helyen állnánk....
De felesleges bosszankodni rajta mert ez is egy ilyen év lesz.
50 pont felett végezzünk a végén az legyen a cél.

A második hely komoly bravúr lenne az erőviszonyok alapján, nem reális. A pontvesztések közül a diósgyőri dühítő, mert azon a meccsen nyilvánvalóan nem akartunk semmit.
Én az ellenkező irányból közelíteném meg: a Mezőkövesd ellen mindkét meccset a végén mentettük x-re, az MTK ellen előbb 1-3-ról egyenlítettünk az utolsó 10 percben, majd szerencsével nyertünk a Hungária körúton, a Pakssal szemben Bódi 93. percbeli szögletgólja hozott +2 pontot, a Fradival szemben - bár elég jól toltuk - nem jött rosszul, hogy a germán kiállíttatta magát, az MK-ban is kellett a szerencse a Vasas ellen, mert gyengék voltunk. A másik oldalon talán csak a MOL elleni idegenbeli meccs áll, ahol a végén kaptuk a gólt, de az összkép alapján az egy korrekt eredmény volt. Szerintem összességében inkább jól jöttünk ki az őszből, mint rosszul, nyugodtan lehetne 4-5 ponttal kevesebbünk is.

Igen, nézőpont kérdése az egész. Pozitív még a zöldek elleni 2-2.
Nem azt írtam hogy 2. hely az reális lett volna hanem azt hogy az 5 elszórt pont hiányzik.
Ha a végén meg lesz az 50 pont elégedett leszek a helyezés nem érdekel majd.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 17. forduló meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.12.09. 14:09

beroka írta:Igen, nézőpont kérdése az egész. Pozitív még a zöldek elleni 2-2.
Nem azt írtam hogy 2. hely az reális lett volna hanem azt hogy az 5 elszórt pont hiányzik.
Ha a végén meg lesz az 50 pont elégedett leszek a helyezés nem érdekel majd.

Majd tavasszal meglátjuk, hány szerzett ponttal lehet még biztosan elkerülni az EL-helyezést.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 289 vendég