Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.07. 08:50

Úgy csinálta meg a meccset, hogy 7-est kapott a Nemzeti Sporttól.

Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor


A promotions.hu által készített interjú legfontosabb megállapításai:


 


egy futballista fenyőfaárusként, raktárosként és takarítóbrigád vezetőjeként is meg tudja állni a helyét, ha akarja


a 15-20 évvel ezelőtti futballtulajok tettszőleges indokokkal csíptek le a focisták béréből, ami jókora lökést adott a fogadási csalásokhoz, őket viszont még senki sem vonta felelősségre


a játékosoknak a klubvezetők és a labdarúgó szövetség közti összefonódás miatt szinte semmilyen érdekérvényesítő képességük nem volt


bundázni csak jó futballisták tudnak, egy meccset pedig úgy is „meg lehet csinálni”, hogy másnap hetes osztályzatot adnak érte a Nemzeti Sportban


addig lesz táptalaja a bundának a futballban, amíg a pályák körüli reklámtáblákon fogadóirodák hirdetnek


volt olyan bajnoki szezon, amikor az NB I csapatainak minimum felénél aktívan részt vettek a fogadási csalásban játékosok


egy játékos soha nem heccből csal el egy meccset, ez nem az edző, szurkoló elleni szándékos merénylet


nem csak városi legenda, hogy a focisták jó része szeret italozni, kaszinózni


ha szürke NB I-es játékos lenne csak belőle, akkor az ifjabb Pomper inkább ne legyen futballista


Marco Rossi nagyon jó edző, de a válogatott emiatt még nem fog kijutni az Európa-bajnokságra


lehet Dzsudzsák Balázs után csinálni, ha valaki tudja, és nagyon kár, hogy nem írta alá a szerződését a Lazióval.


 


 


Hosszú hónapok óta próbáltuk összehozni az interjút, ami egy tavaly szeptemberi Facebook-posztja miatt merült fel. Ebben közölte, hogy könyvírásba kezd. Felkérte valaki, vagy magánakció? 


Azt vettem észre, hogy mostanában már mindenki mindenről ír könyvet. S mivel szerintem a velem történt sztorikból alsó hangon egy kötet összejönne, úgy gondoltam, miért ne vágjak bele? A kuriózuma az lesz, hogy én írom saját kezűleg, ahogy a posztjaimat is.


 


Még szerkesztőt sem fog felkérni? 


Olyan sok könyvet még nem írtam, úgyhogy nem tudom. Megírom a nyersanyagot, aztán ha kell, akkor persze kérek segítséget a továbbiakhoz. Kaptam azért pár üzenetet, hogy ez nem olyan jó ötlet.


 


Kikről van szó? 


Olyan emberekről, akiknek nem szolgálja érdekét egy ilyen könyv.


 


Megfenyegették? 


Inkább jó tanácsnak vélem. Nem veszem fenyegetésnek, amúgy sem voltam sosem az a beszari gyerek. Azt a sok mocskot, ami velünk történt a kilencvenes évek végétől nagyjából 2008-ig, most már el kellene mondani valakinek. Úgy tűnik, én leszek ez a valaki.


 


Fordítsunk egyet az interjúk megszokott rendjén, s haladjunk időrendben visszafelé. Mivel foglalkozik mostanság? 


Ott szeretném kezdeni, amikor bevittek szirénázó autóval a rendőrségre 2012-ben. Onnantól évekig futballpálya felé sem néztem. A következő fociélményem az, amikor 2016-ban kijutottunk az Eb-re. Dzsudzsák Balázs barátomtól kaptam jegyeket, s kimentem szurkolni a válogatottnak a magyar-norvég pótselejtezőre. Hogy mit csináltam a futball karrier befejeztével? Voltam fenyőfaárus például, ami tök jó volt, csak hamar rájöttem, hogy tavasszal nem igazán prosperál ez a szakma. Aztán dolgoztam egy nagyáruházban a takarítók vezetőjeként. Egy ismerős szólt, hogy van ilyen munka. Hamar kikupáltak, szerettem ott dolgozni, az emberekkel foglalkozni. Aztán pár hónap után rám kentek olyan dolgokat, amelyek nem az én felelősségi körömhöz tartoztak, s elköszöntek tőlem. Aztán dolgoztam raktárosként is, de kiderült, hogy a vezetők, miként a korábbi klubjaimnál, ott is igazi gyökerek, amit közöltem velük, így onnan is kirúgtak. Jelenleg nincs állandó munkám, de bármit szívesen kipróbálok.


 


Adódna az edzősködés, mint volt élvonalbeli futballista... 


Igen, ezért is végeztem el a B licenszet. Az A licenszes tanfolyamra nem tudom, hogy felvennének-e a megtépázott renomémmal, kíváncsi vagyok. Hosszútávon szeretnék felnőtt csapatot edzeni.


 


Miért nem gyerekekkel foglalkozna előbb? 


Mert tudom, hogy hol a helyem. A kicsikhez sokkal több türelem kell, mint amennyi nekem van. A felnőttek nyelvén jobban értek a pályán. Mivel a megítélésem nem túl jó, és edzői múltam sincs egyelőre, nem biztos, hogy könnyen el tudok indulni. De remélem, hogy lesz, aki díjazza a mentalitásomat, a futballhoz való hozzáállásomat.


 


Térjünk vissza a pályára, a Budai II László Stadionba, 2008-2009-es idény. Amikor 2012-ben a Dabas játékosaként elvitte a szirénázó autó, a reacos időszakban elkövetett fogadási csalást kérték számon a nyomozók. Bundázni sokszor olyan kluboknál szoktak a játékosok ahol nincs pénz. A REAC-nál sem volt? 


Kaptunk fizetést, az átlagos focistabérnél kevesebbet.


 


Az akkor (is) divatos minimálbéres szerződés szerint? 


Volt szerződésünk, de nem emlékszem milyen típusú. A probléma nem az alapbér volt, hanem hogy tetszőleges indokokkal állandóan levontak a bérünkből. Vagy azért, mert puha volt a labda, vagy mert elkéstél, vagy mert épp nem tetszett a játékod. A prémiumról ne is beszéljünk, mert az meg olyan volt, mint a Colombo felesége, sose látta senki.


 


Lehet, hogy naivan hangzik, de ha úgy érezték, hogy igazságtalanul vonnak le a fizetésükből, miért nem emelték fel a szavukat ez ellen? 


Szerintem kezdjük el ezt messzebbről. Igazából ez az egész történet nem a REAC-ról szólt, még ha végül ott is csattant az ostor. Én gyerekkorom óta a világ legbecsületesebb focistája voltam, Magyarország legjobb játékosa akartam lenni, és viselni a magyar válogatott mezét. Ezek voltak a vágyaim. A dolog ott siklott félre, amikor a Videotonban játszottam. Egy alkalommal egy nálunk jobb csapat ellen 0-0-t értünk el, nem is játszottunk rosszul. Majd ezek után bejött az öltözőbe a tulajdonos nagy szivarral a szájában, és azt mondta: „Uraim, lélektelen játék miatt elveszem a féléves prémiumukat.” Ez fejenként több millió forintos tétel volt.


 


Megint a naiv kérdés: senki sem állt fel, hogy megkérdőjelezze a büntetés jogosságát? 


Nézze, az én időmben a klubtulajok mindenhatók voltak. Ha valaki feltett volna egy ilyen kérdést, másnap nem lett volna a csapatnál.  Szóval ücsörögtem az öltözőben még jó két órát, és azt hiszem, ott valami elpattant bennem. Kiábrándultam ebből az egészből, amit magyar focinak hívunk. Azon morfondíroztam, hogy lehet az, hogy bizonyos emberek következmények nélkül megtehetnek ilyet olyanokkal, akik nem szolgáltak rá.


 


Jogászhoz is fordulhattak volna, vagy játékos szakszervezethez. 


Akkoriban még két futball irányító testület volt: az MLSZ és a Magyar Labdarúgó Liga. Mivel mind a kettőben ott ültek döntéshozóként a klubelnökök, mehetett az ember akárhova, soha nem lett volna igaza. Ebben a helyzetben felmerült bennem: hogyan állhat ki az igazáért egy játékos? Sehogy, ez egy kikerülhetetlen csapdahelyzet. A bundázást ebből az aspektusból is érdemes megvizsgálni. Egy focista ugyanis soha nem heccből csal el egy meccset, hanem azért, mert belekényszerül. Ez nem az edző vagy a szurkoló elleni szándékos merénylet, ezt felejtse el mindenki. Általában ezek a fentihez hasonló, nagy hatalmú futballelnökök váltották ki a játékosokból ezt a viselkedést a különféle gusztustalan intézkedéseikkel. A korombeli volt játékosok azt szokták mondani, vagy tíz évvel előbb vagy tíz évvel később kellett volna futballistának lenni az NB I-ben.


 


További részletek a linkre kattintva érhetőek el a promotions.hu oldalán.


 

BSTH

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.07. 09:01

"tettszőleges" - brrr

"addig lesz táptalaja a bundának a futballban, amíg a pályák körüli reklámtáblákon fogadóirodák hirdetnek" - ezen beszartam.

"én írom saját kezűleg, ahogy a posztjaimat is." - fasza lesz.

BSTH

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.07. 09:06

Urbán után egy újabb önjelölt zseni.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51663
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.12.07. 09:21

BSTH írta:"tettszőleges" - brrr

"addig lesz táptalaja a bundának a futballban, amíg a pályák körüli reklámtáblákon fogadóirodák hirdetnek" - ezen beszartam.

"én írom saját kezűleg, ahogy a posztjaimat is." - fasza lesz.

Akkor Chuck Norris-szintű vagy, az emberiség többségének pötyögni kell hozzá.
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

BSTH

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.07. 09:23

Maradonapoli írta:
BSTH írta:"tettszőleges" - brrr

"addig lesz táptalaja a bundának a futballban, amíg a pályák körüli reklámtáblákon fogadóirodák hirdetnek" - ezen beszartam.

"én írom saját kezűleg, ahogy a posztjaimat is." - fasza lesz.

Akkor Chuck Norris-szintű vagy, az emberiség többségének pötyögni kell hozzá.

De Popper ugye folyóírással vét csúnya hibákat.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.12.07. 10:41

Ez a fenyofa arusitas ez valami becsipodes lehet naluk, egyszer Vaczi Zolitol vettem karacsonyfat a piacon. :)

Az ipsere visszaterve, a nevere emlexem, de nem volt akkora spiler, mint beallitja, legalabbis semmi kirivot nem csinalt. Azzal sem ertek egyet, hogy bundazni KELL, mert lecsiptek az atlagbert soxorosan meghalado fizujabol. Akinek tobb milliot le lehet csipni a BONUS-bol, annak a sertodottseget megertem, de a tetteit ezzel nem tudja felmenteni, jar a buntetes.

Ezzel szemben meg mindig szimpatikus, aki boritja a bilit. Jol teszi. Es tenyleg szedje ossze magat, lathatoan a focin kivul semmihez nem ert, szoval csak el kene kezdeni az edzoskodest, alacsonyabb osztalyban papirt sem kernek. Mondjuk nem tunik egy agytrosztnek a csavo...
kubatov takarodj!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.12.07. 10:55

inreallife írta:Ez a fenyofa arusitas ez valami becsipodes lehet naluk, egyszer Vaczi Zolitol vettem karacsonyfat a piacon. :)

Az ipsere visszaterve, a nevere emlexem, de nem volt akkora spiler, mint beallitja, legalabbis semmi kirivot nem csinalt. Azzal sem ertek egyet, hogy bundazni KELL, mert lecsiptek az atlagbert soxorosan meghalado fizujabol. Akinek tobb milliot le lehet csipni a BONUS-bol, annak a sertodottseget megertem, de a tetteit ezzel nem tudja felmenteni, jar a buntetes.

Ezzel szemben meg mindig szimpatikus, aki boritja a bilit. Jol teszi. Es tenyleg szedje ossze magat, lathatoan a focin kivul semmihez nem ert, szoval csak el kene kezdeni az edzoskodest, alacsonyabb osztalyban papirt sem kernek. Mondjuk nem tunik egy agytrosztnek a csavo...

Kezdhetné mondjuk a börtönválogatottal, játékos-edzőként.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75238
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.07. 11:01

inreallife írta:Ez a fenyofa arusitas ez valami becsipodes lehet naluk, egyszer Vaczi Zolitol vettem karacsonyfat a piacon. :)

Az ipsere visszaterve, a nevere emlexem, de nem volt akkora spiler, mint beallitja, legalabbis semmi kirivot nem csinalt. Azzal sem ertek egyet, hogy bundazni KELL, mert lecsiptek az atlagbert soxorosan meghalado fizujabol. Akinek tobb milliot le lehet csipni a BONUS-bol, annak a sertodottseget megertem, de a tetteit ezzel nem tudja felmenteni, jar a buntetes.

Ezzel szemben meg mindig szimpatikus, aki boritja a bilit. Jol teszi. Es tenyleg szedje ossze magat, lathatoan a focin kivul semmihez nem ert, szoval csak el kene kezdeni az edzoskodest, alacsonyabb osztalyban papirt sem kernek. Mondjuk nem tunik egy agytrosztnek a csavo...

ez kurva nagy tévedés amúgy, a legalacsonyabb szinten is kell edzői papír ha valaki ténylegesen le akar ülni meccseken a kispadra mint edző, mert anélkül nem kap edzői igazolást amivel ezt megteheti
más kérdés, hogy a játékvezetők ezt lecsekkolják e minden megye4-es meccsen vagy nem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.12.07. 11:40

Adamek írta:
inreallife írta:Ez a fenyofa arusitas ez valami becsipodes lehet naluk, egyszer Vaczi Zolitol vettem karacsonyfat a piacon. :)

Az ipsere visszaterve, a nevere emlexem, de nem volt akkora spiler, mint beallitja, legalabbis semmi kirivot nem csinalt. Azzal sem ertek egyet, hogy bundazni KELL, mert lecsiptek az atlagbert soxorosan meghalado fizujabol. Akinek tobb milliot le lehet csipni a BONUS-bol, annak a sertodottseget megertem, de a tetteit ezzel nem tudja felmenteni, jar a buntetes.

Ezzel szemben meg mindig szimpatikus, aki boritja a bilit. Jol teszi. Es tenyleg szedje ossze magat, lathatoan a focin kivul semmihez nem ert, szoval csak el kene kezdeni az edzoskodest, alacsonyabb osztalyban papirt sem kernek. Mondjuk nem tunik egy agytrosztnek a csavo...

ez kurva nagy tévedés amúgy, a legalacsonyabb szinten is kell edzői papír ha valaki ténylegesen le akar ülni meccseken a kispadra mint edző, mert anélkül nem kap edzői igazolást amivel ezt megteheti
más kérdés, hogy a játékvezetők ezt lecsekkolják e minden megye4-es meccsen vagy nem

Biztos? Mert az nb1 - nb2 - nb3-as bajnoksagokat az mlsz irja ki, de a megyei szinten mar a szovetsegek hozzak meg a szabalyokat. De ha mar megvan a B licence, akkor nem kell aggodnia, hogy ez a gatja egy kispadnak...
kubatov takarodj!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.12.07. 11:47

Mindjárt sírok,hogy csak belekényszerült a bundába. Büdös gyökér, az összes többivel együtt,akinek nem került napvilágra a neve!
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75238
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.07. 12:00

inreallife írta:
Adamek írta:
inreallife írta:Ez a fenyofa arusitas ez valami becsipodes lehet naluk, egyszer Vaczi Zolitol vettem karacsonyfat a piacon. :)

Az ipsere visszaterve, a nevere emlexem, de nem volt akkora spiler, mint beallitja, legalabbis semmi kirivot nem csinalt. Azzal sem ertek egyet, hogy bundazni KELL, mert lecsiptek az atlagbert soxorosan meghalado fizujabol. Akinek tobb milliot le lehet csipni a BONUS-bol, annak a sertodottseget megertem, de a tetteit ezzel nem tudja felmenteni, jar a buntetes.

Ezzel szemben meg mindig szimpatikus, aki boritja a bilit. Jol teszi. Es tenyleg szedje ossze magat, lathatoan a focin kivul semmihez nem ert, szoval csak el kene kezdeni az edzoskodest, alacsonyabb osztalyban papirt sem kernek. Mondjuk nem tunik egy agytrosztnek a csavo...

ez kurva nagy tévedés amúgy, a legalacsonyabb szinten is kell edzői papír ha valaki ténylegesen le akar ülni meccseken a kispadra mint edző, mert anélkül nem kap edzői igazolást amivel ezt megteheti
más kérdés, hogy a játékvezetők ezt lecsekkolják e minden megye4-es meccsen vagy nem

Biztos? Mert az nb1 - nb2 - nb3-as bajnoksagokat az mlsz irja ki, de a megyei szinten mar a szovetsegek hozzak meg a szabalyokat. De ha mar megvan a B licence, akkor nem kell aggodnia, hogy ez a gatja egy kispadnak...


regisztrációs kártyát kell kiváltania mindenkinek aki a padra le akar ülni (kivéve igazolt játékos érvényes sportorvosival átöltözve és arra a meccsre leigazoltatva, el nem tiltva) 12 kategória van szakmai igazgatótól a masszőrig
a szakmai igazgató regisztrációs kártyához már megye I-ben is UEFA-B kell, megye kettőben (és lefelé) már bármilyen edzői papír elég ami nem utánpótlásról szól csak direktben (OKJ, TF)
ha neki van UEFA-B papírja az elvileg NB3 asszisztens edzői regisztrációs kártyához elég maximum, mondjuk egy ilyen tuskónak még az is bőven sok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40823
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.12.07. 14:48

Ahogy olvasom, körülötte mindig, mindenki gyökér volt. Ennek az szokott a hátterében lenni, h ő a legnagyobb gyökér. A végén még sajnálnunk kell azokat akik a 90-es években voltak Magyarországon futballisták.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

BSTH

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.07. 14:53

SuperDepor írta:Ahogy olvasom, körülötte mindig, mindenki gyökér volt. Ennek az szokott a hátterében lenni, h ő a legnagyobb gyökér. A végén még sajnálnunk kell azokat akik a 90-es években voltak Magyarországon futballisták.

Igen, ez egy érdekes dolog. Én pont ezért pakoltam Urbán mellé. Szerencsétlen elnyomott emberek.

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: P22 » 2018.12.08. 08:41

Remélem elmondja a könyvében, kitől kapott Kenő pénzt. :)

Az MTK liftezését is megérné kivizsgálni, meg a Vasas őszi ikszhadjáratát... Nincs kétségem afelől, hogy ma is nagyban megy a játék, és a klubvezetők is részt vesznek benne. Főleg a kicsik, akiknek nem jön bevétel a nemzetközi szereplésből. Paks, Hali évek óta nagyon gyanús, de Felcsúton is sok mixer élhet... És Supkából is kinézem, hogy összekacsint az öreg halásszal, amire Rossi alatt nem kerülhetett sor. Lehet az olasznak, ezért is kellett mennie. És ha már olaszok, a bundás Lanza nem zavarta a öreget, és a szolis, aranyláncos, kigomboltinges Orosz Palit sem zavarja... Erkölcsi megtisztulás nem történt a focinkban. Szóval ráfér a közegre egy Pomper féle bilikiöntés.
Lassú, de pontatlan!

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7874
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2018.12.08. 09:03

P22 írta:Remélem elmondja a könyvében, kitől kapott Kenő pénzt. :)

Az MTK liftezését is megérné kivizsgálni, meg a Vasas őszi ikszhadjáratát... Nincs kétségem afelől, hogy ma is nagyban megy a játék, és a klubvezetők is részt vesznek benne. Főleg a kicsik, akiknek nem jön bevétel a nemzetközi szereplésből. Paks, Hali évek óta nagyon gyanús, de Felcsúton is sok mixer élhet... És Supkából is kinézem, hogy összekacsint az öreg halásszal, amire Rossi alatt nem kerülhetett sor. Lehet az olasznak, ezért is kellett mennie. És ha már olaszok, a bundás Lanza nem zavarta a öreget, és a szolis, aranyláncos, kigomboltinges Orosz Palit sem zavarja... Erkölcsi megtisztulás nem történt a focinkban. Szóval ráfér a közegre egy Pomper féle bilikiöntés.

Ezzel csak az a baj, hogy onnan varod a megtisztulast, ahonnan nem johet: a pocegodor aljarol.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.12.08. 10:51

Hát ez nagyon kegyetlen volt, semmi új dolog nincs benne.
Nekem az a véleményem az egészről hogy aki valaha is benne volt ezekben a csalásokban az rohadjon meg.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.12.08. 11:10

beroka írta:Hát ez nagyon kegyetlen volt, semmi új dolog nincs benne.
Nekem az a véleményem az egészről hogy aki valaha is benne volt ezekben a csalásokban az rohadjon meg.

+1
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28692
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.12.08. 11:49

A szerencsevadász, egyik klubot a másik után bedöntő szarházi klubvezetőket tényleg jó lenne megfogni, de sose lesznek felelősségre vonva. Az akkori MLSZ és MLL vezetőkről nem is beszélve.

Talán az egyetlen pozitív hozadéka az állami bábáskodásnak, hogy ezek a férgek nem férnek vissza a zsírosbödönhöz.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

BSTH

Re: Fogadási csalás: kegyetlen interjút adott Pomper Tibor

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.08. 11:57

Mantequilla írta:A szerencsevadász, egyik klubot a másik után bedöntő szarházi klubvezetőket tényleg jó lenne megfogni, de sose lesznek felelősségre vonva. Az akkori MLSZ és MLL vezetőkről nem is beszélve.

Talán az egyetlen pozitív hozadéka az állami bábáskodásnak, hogy ezek a férgek nem férnek vissza a zsírosbödönhöz.

Állami férgek férnek hozzá. Tök fasza.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek, Javier Arizmendi, Scithya valamint 171 vendég