Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.11.24. 21:31

RC írta:
ManBat írta:
RC írta:Mert a szegény-szerencsétlen keleten teremnek mostanában anyagilag jól eleresztett csapatok, remélem folytatódik a tendencia egy Tiszakécskével, Kiskőrössel vagy éppen egy Hódmezővásárhellyel.

Ehhez semmi köze annak hogy éppen nyugat vagy kelet. Ha Tiba csornai, Seszták meg keszthelyi lett volna, akkor ott termettek volna a csapatok a semmiből. Csak ugye ha a fasznak füle volna, ő volna a feltételes múlt idő. Emiatt utálatot érezni baromság.

Lehet, de akkor sem szeretem a keleti országrészt.

Sajnos a románok nem maradtak a Tiszántúlon 1920-ban.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: RC » 2018.11.24. 21:45

Cselszky írta:
RC írta:
ManBat írta:Ehhez semmi köze annak hogy éppen nyugat vagy kelet. Ha Tiba csornai, Seszták meg keszthelyi lett volna, akkor ott termettek volna a csapatok a semmiből. Csak ugye ha a fasznak füle volna, ő volna a feltételes múlt idő. Emiatt utálatot érezni baromság.

Lehet, de akkor sem szeretem a keleti országrészt.

Sajnos a románok nem maradtak a Tiszántúlon 1920-ban.

Azért ilyet sosem kívánnék.
SABARIA 1926

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.11.24. 21:52

RC írta:
ManBat írta:
RC írta:Ha esetleg lesz is egy jobb csapat és szereplés, majd jön a menetrendszerű fékezés a nk indulást biztosító helyektől félvén, vagy a szürke középmezőny állandósítva. Semmi baj, ha nálad marad a mindörökké Haladás, nekem viszont elegem lett az egészből, bővüljön csak a szegény-szerencsétlen kelet újabb nb1-es csapatokkal.

Mi köze van ehhez az egészhez a keleti országrésznek? Különösen, hogy a Gyirmót és a ZTE áll feljutásra.

Mert a szegény-szerencsétlen keleten teremnek mostanában anyagilag jól eleresztett csapatok, remélem folytatódik a tendencia egy Tiszakécskével, Kiskőrössel vagy éppen egy Hódmezővásárhellyel.

Köcsögválogatott West: Felcsút, Mol Vidy, Telekom Veszprém, Siófok KC, Alba Fehérvár (kosárban annyira nem vagyok képben de asszem őket közutálat övezi)

Köcsögválogatott East: Várda foci, Várda kézi, Kövesd, Tiszakécske, Olaj (?)
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.11.24. 21:52

RC írta:
ManBat írta:
RC írta:Mert a szegény-szerencsétlen keleten teremnek mostanában anyagilag jól eleresztett csapatok, remélem folytatódik a tendencia egy Tiszakécskével, Kiskőrössel vagy éppen egy Hódmezővásárhellyel.

Ehhez semmi köze annak hogy éppen nyugat vagy kelet. Ha Tiba csornai, Seszták meg keszthelyi lett volna, akkor ott termettek volna a csapatok a semmiből. Csak ugye ha a fasznak füle volna, ő volna a feltételes múlt idő. Emiatt utálatot érezni baromság.

Lehet, de akkor sem szeretem a keleti országrészt.


Pedig a csíki havasok szépek.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.11.24. 21:59

RC írta:
Cselszky írta:
RC írta:Lehet, de akkor sem szeretem a keleti országrészt.

Sajnos a románok nem maradtak a Tiszántúlon 1920-ban.

Azért ilyet sosem kívánnék.
Még jó.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.11.24. 21:59

Döglégy írta:
RC írta:
ManBat írta:Mi köze van ehhez az egészhez a keleti országrésznek? Különösen, hogy a Gyirmót és a ZTE áll feljutásra.

Mert a szegény-szerencsétlen keleten teremnek mostanában anyagilag jól eleresztett csapatok, remélem folytatódik a tendencia egy Tiszakécskével, Kiskőrössel vagy éppen egy Hódmezővásárhellyel.

Köcsögválogatott West: Felcsút, Mol Vidy, Telekom Veszprém, Siófok KC, Alba Fehérvár (kosárban annyira nem vagyok képben de asszem őket közutálat övezi)

Köcsögválogatott East: Várda foci, Várda kézi, Kövesd, Tiszakécske, Olaj (?)

Kelethez Balmazúj, nyugathoz a hokis Fehérvár még bemehet
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.11.24. 22:02

ManBat írta:
Döglégy írta:
RC írta:Mert a szegény-szerencsétlen keleten teremnek mostanában anyagilag jól eleresztett csapatok, remélem folytatódik a tendencia egy Tiszakécskével, Kiskőrössel vagy éppen egy Hódmezővásárhellyel.

Köcsögválogatott West: Felcsút, Mol Vidy, Telekom Veszprém, Siófok KC, Alba Fehérvár (kosárban annyira nem vagyok képben de asszem őket közutálat övezi)

Köcsögválogatott East: Várda foci, Várda kézi, Kövesd, Tiszakécske, Olaj (?)

Kelethez Balmazúj, nyugathoz a hokis Fehérvár még bemehet

A Volánnal mi a baj? Kb kedvenc csapatom az országban (Dvtk-val és Mac-cal együtt, hajrá magyar hoki). Hokiban nincsenek köcsögcsapatok
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.11.24. 22:03

Döglégy írta:
ManBat írta:
Döglégy írta:Köcsögválogatott West: Felcsút, Mol Vidy, Telekom Veszprém, Siófok KC, Alba Fehérvár (kosárban annyira nem vagyok képben de asszem őket közutálat övezi)

Köcsögválogatott East: Várda foci, Várda kézi, Kövesd, Tiszakécske, Olaj (?)

Kelethez Balmazúj, nyugathoz a hokis Fehérvár még bemehet

A Volánnal mi a baj? Kb kedvenc csapatom az országban (Dvtk-val és Mac-cal együtt, hajrá magyar hoki). Hokiban nincsenek köcsögcsapatok

Szvsz azzal lett megölve minden akkori és jövőbeli kísérlet a magyar klubhoki felemelésére, hogy ők leléptek az EBEL-be.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.11.24. 22:04

zaggar írta:
RC írta:
ManBat írta:Ehhez semmi köze annak hogy éppen nyugat vagy kelet. Ha Tiba csornai, Seszták meg keszthelyi lett volna, akkor ott termettek volna a csapatok a semmiből. Csak ugye ha a fasznak füle volna, ő volna a feltételes múlt idő. Emiatt utálatot érezni baromság.

Lehet, de akkor sem szeretem a keleti országrészt.


Pedig a csíki havasok szépek.
10/10
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.11.24. 22:10

Savaria1919 írta:
RC írta:
Savaria1919 írta:Őszintén remélem, hogy fogunk mi még Haladás - Sabaria BL elődöntőn szurkolni:)

Orbántól független milliomos vállalkozó leszek, újjáélesztem a Sabariát, és építtetek egy 30 ezres stadiont B-)

Jól hangzó biznisz. Szólj, ha kell egy jogász:)

aztán keressetek valakit a vállalkozásba aki a milliókból milliárdokat csinál, azt is mondjuk százas szorzóval
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.11.24. 22:11

ManBat írta:
Döglégy írta:
ManBat írta:Kelethez Balmazúj, nyugathoz a hokis Fehérvár még bemehet

A Volánnal mi a baj? Kb kedvenc csapatom az országban (Dvtk-val és Mac-cal együtt, hajrá magyar hoki). Hokiban nincsenek köcsögcsapatok

Szvsz azzal lett megölve minden akkori és jövőbeli kísérlet a magyar klubhoki felemelésére, hogy ők leléptek az EBEL-be.

Mert? Vitték az egy csapatra való használható magyar játékost, vagy miért?
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.11.24. 22:18

SuperDepor írta:Solari az embéegyben is megállná a helyét
[img]kép.png[/img]

jó csapat, abszolút jót tett Modricéknak, hogy végre nem nyomja el őket a portugál félvér
viszont még tartják magukat az EL-selejtezős helyen, lehet, hogy az volt a célkitűzés idén
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.11.24. 22:19

Cselszky írta:Tisztának tűnik, egyszerűen kalap szar ma az MTK, a Diósgyőr meg idei talán legjobbját nyújtja, pörögnek, viszonylag fegyelmezettek, kis szerencséjük is van, plusz koncepció és olykor játék, utóbbi kettő tényleg újdonság.

Jó ötlet, h Hasanit támadóként játszatja és Tajti is kezdi összeszedni magát.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.11.24. 22:25

Horváth Feri nyilatkozata odabasz :)
- Mi volt a pozitívum a mai mérkőzésen ?
- Az, hogy vége van.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.11.24. 22:26

Döglégy írta:
ManBat írta:
Döglégy írta:A Volánnal mi a baj? Kb kedvenc csapatom az országban (Dvtk-val és Mac-cal együtt, hajrá magyar hoki). Hokiban nincsenek köcsögcsapatok

Szvsz azzal lett megölve minden akkori és jövőbeli kísérlet a magyar klubhoki felemelésére, hogy ők leléptek az EBEL-be.

Mert? Vitték az egy csapatra való használható magyar játékost, vagy miért?

Felépíteni sem tudsz értelmes magyar ligát, ha a presztízsét megöli, hogy eközben egy másik hazai csapat külföldön játszik. Kényszer szülte megoldás az Extraliga, de én jobban örülnék, ha egy minőségi Erste ligában tolná mindenki Fehérvártól Brassóig.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.11.24. 22:27

SuperDepor írta:
Cselszky írta:Tisztának tűnik, egyszerűen kalap szar ma az MTK, a Diósgyőr meg idei talán legjobbját nyújtja, pörögnek, viszonylag fegyelmezettek, kis szerencséjük is van, plusz koncepció és olykor játék, utóbbi kettő tényleg újdonság.

Jó ötlet, h Hasanit támadóként játszatja és Tajti is kezdi összeszedni magát.

Tajti nem tudom, hogy kancsal-e, vagy lovagolt és O-lába lett, de hihetetlen, hogy amennyi jó labdaszerzése, csele, és helyezkedése van, annyira kegyetlenül szerencsétlen az összes passza kb.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.11.24. 22:39

ManBat írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Tisztának tűnik, egyszerűen kalap szar ma az MTK, a Diósgyőr meg idei talán legjobbját nyújtja, pörögnek, viszonylag fegyelmezettek, kis szerencséjük is van, plusz koncepció és olykor játék, utóbbi kettő tényleg újdonság.

Jó ötlet, h Hasanit támadóként játszatja és Tajti is kezdi összeszedni magát.

Tajti nem tudom, hogy kancsal-e, vagy lovagolt és O-lába lett, de hihetetlen, hogy amennyi jó labdaszerzése, csele, és helyezkedése van, annyira kegyetlenül szerencsétlen az összes passza kb.

Ma kifejezetten jó helyen volt nála a labda és a passzai sem voltak rosszak, az elején pl kétszer nagyon szépen ugratta ki a kopaszt.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.11.24. 22:40

ManBat írta:
Döglégy írta:
ManBat írta:Szvsz azzal lett megölve minden akkori és jövőbeli kísérlet a magyar klubhoki felemelésére, hogy ők leléptek az EBEL-be.

Mert? Vitték az egy csapatra való használható magyar játékost, vagy miért?

Felépíteni sem tudsz értelmes magyar ligát, ha a presztízsét megöli, hogy eközben egy másik hazai csapat külföldön játszik. Kényszer szülte megoldás az Extraliga, de én jobban örülnék, ha egy minőségi Erste ligában tolná mindenki Fehérvártól Brassóig.

Szerintem bőven van mit fejlődni az osztrák és a szlovák ligában, a válogatott fontosabb, mint az itthoni szemétdomb. Nem állítom h szoros összefüggés van, de az első Volán-Ebel szezon után egyből jött Sapporo. A Macon már most látszik, mennyivel összeszedettebbek a nagyok ellen, mint két hónapja.

Ugyanezt gondolom a focinkról is, nem tudom értékelni és nem is érdekel a hazai közegben elért eredmény
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.11.24. 22:43

SuperDepor írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Jó ötlet, h Hasanit támadóként játszatja és Tajti is kezdi összeszedni magát.

Tajti nem tudom, hogy kancsal-e, vagy lovagolt és O-lába lett, de hihetetlen, hogy amennyi jó labdaszerzése, csele, és helyezkedése van, annyira kegyetlenül szerencsétlen az összes passza kb.

Ma kifejezetten jó helyen volt nála a labda és a passzai sem voltak rosszak, az elején pl kétszer nagyon szépen ugratta ki a kopaszt.

Pont a 2. gól után volt egy szitu ami iskolapéldája volt annak amit írok, a félpályán kapott egy labdát, csinált egy kurva jó cselt amivel a középpályás szűrő mögé került, aztán nagyon faszán várta hogy induljanak a védők mögé a többiek, viszont amikor ugratni kellett volna (talán Hasani indult meg? de lehet hogy Mihajlovic volt) akkor valami eszméletlen balfasz módon rúgta meg a labdát, emelős indítás lett volna, de a legmagasabbra talán fejmagasságig sikerült löbbölnie, és még az irányzék is tökéletesen valamelyik kékmezes felé volt célozva. Pedig ezen kívül tényleg látszik rajta némi spanyolhonban felszedett képesség, de amikor rúgni kell akkor gondok vannak. Szögletei is veszélytelenek, bár abban legalább Kisbogesz is méltó társa volt a túloldalon.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 15. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.11.24. 22:44

SuperDepor írta:Horváth Feri nyilatkozata odabasz :)
- Mi volt a pozitívum a mai mérkőzésen ?
- Az, hogy vége van.
:lol: a hülye barom :)
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 138 vendég