Nikolics a fehérvári drukkereknek és Juhásznak is komoly dolgot üzent

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nikolics a fehérvári drukkereknek és Juhásznak is komoly dolgot üzent

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.11.22. 08:17

Kicsit tartott az Újpest elleni meccstől a szakember.

Nikolics a fehérvári drukkereknek és Juhásznak is komoly dolgot üzent


Jól sikerült a MOL Vidi "házavatója", a székesfehérváriak szerda este 1-0-ra legyőzték az Újpestet. A meccs egyetlen gólját a Fejér megyei klub rutinos tagja, Juhász Roland szerezte.


 


Marko Nikolics a mérkőzés után elmondta, volt benne félsz a bajnoki előtt.


 


"Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Megmondom őszintén, tartottam egy kicsit a találkozótól, mert az elmúlt egy hétben fogalmazzunk úgy, hogy – egyébként érthető módon – karneváli hangulat volt a klubnál és a városban. Tudtam, hogy a koncert, a show rendben lesz, de azért ez mégiscsak egy fontos találkozó volt számunkra. Ilyenkor néha nehéz átkapcsolni a fejeket arra, hogy egy éles meccs következik, az első játékrészben ezt valamennyire éreztem is a gárdán, azonban a szünetben mondtam nekik, hogy jó, akkor ezen a részén túl vagyunk a mérkőzésnek, most már koncentráljunk a saját játékunkra. Láttam rajtuk, hogy megnyugodtak, van önbizalmuk, így én is biztos voltam abban, hogy jó eredmény születik. Remek érzés volt itt, Székesfehérváron játszani. Furcsa, hogy ezt úgy mondom először, hogy 18-19 hónapja vagyok a csapat vezetőedzője (mosolyog – szerk.). Ezúton meg is invitálnék minden fehérvárit, hogy jöjjenek el a többi meccsünkre is, legyen majd akkor is tele a lelátó ebben a remek stadionban, és biztassák a csapatot, mert ezek a srácok tényleg megérdemlik, hogy mögöttük álljanak. És még egy dolgot el szeretnék mondani. Ha van játékos, aki megérdemelte, hogy az ő gólja „avassa” fel az új arénát, az Juhász Roland. Hívhatjuk Istennek, vagy igazságnak, vagy sorsnak, de ez is azt mutatja, hogy a labdarúgásban a végén a helyükre kerülnek a dolgok" - idézi a molvidi.hu az edzőt.


 

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 92 vendég