Parádés hobbija van a kétszeres kupagyőztesnek

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Parádés hobbija van a kétszeres kupagyőztesnek

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.11.18. 17:29

Ha ezt Csank János megtudja.

Parádés hobbija van a kétszeres kupagyőztesnek


A jelek szerint nem csak Csank János, korábbi szövetségi kapitány hódol a vadászatnak a honi edzői kar tagjai közül. Dobos Attila, a diósgyőriek erőnléti edzője 153 élvonalbeli meccsen játszott (a DVTK színeiben 21 alkalommal lépett pályára), ezeket 17 gólt szerzett, kétszer nyert Magyar Kupát játékosként. Különleges hobbijáról is mesélt a klub honlapjának adott terjedelmes interjújában:


 


„Tiszakesziben gyerekeskedtem, amikor nem fociztam, akkor az ártéri erdőkben játszottam. A profi karrierem idején eltávolodtam a természettől, de visszavonulásom után rátaláltam erre a hobbira. Apósommal -, aki az ország egyik legkifinomultabb vadászösztönével rendelkezik - kezdtem el járni az erdőt, ő tanácsolta, hogy három évig csak figyeljek, tanuljak, és csak utána vizsgázzak le. 2016-ban jött el az idő, azóta amikor csak tehetem, sétálok egyet az erdőben, jól érzem magam a csöndben, teljesen kikapcsol. Jó időnként kilépni a mindennapok pörgéséből. Tévedés azt hinni, hogy a vadászat csak lövöldözésről szól, sosem viszketett az ujjam az elsütőbillentyűn, amióta vadászvizsgával rendelkezem, azóta talán hét vadat ejtettem el összesen. Sokkal fontosabb, hogy ápoljuk a vadat, nyáron iszonyatosan sok vizet, télen takarmányt hordunk ki az erdőbe, órákon át el tudom nézni őket.”

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 86 vendég